Skocz do zawartości

Polsat planuje nowe kanały telewizyjne?


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie, dzielenie dokumentów i paradokumentów na dwa osobne kanały, to bezsensowne mnożenie bytów. Szczególnie w sytuacji, gdy już mają mnóstwo własnych kanałów. Za tym powinno iść także zwiększanie treści. A zupełnie nie widać, żeby zakupili jakieś nowe licencje.

 

Gdyby Polsat miał takich doradców, to byłbym bardzo wdzięczny. Na nasze nieszczęście tak nie jest. ;)

 

To akurat mistrzowie w promowaniu tego samego tyle razy, że i tak za każdym razem przynosi to zyski. Kanały sportowe to idealny dowód. Jest PSF, ale to nie przeszkadza puszczać w trzech pozostałych kanałach wielogodzinnych, nudnych transmisji bokserskich.

 

A Polsat Docu byłby kolejnym klonem Polsatu, Polsatu 2, Polsatu Romans i po części Play i Cafe - bo na każdym z tych kanałów paradokumentalny śmietnik pojawia się dość regularnie. Założyłbym się, że i Docu zaczęło by przynosić wyraźne zyski. Polacy chyba już tak mają, że czego im się nie wciśnie, to i tak znajdzie się na to spora grupa ludzi zachwyconym tego typu kałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat ma za dużo stacji, w których i tak jest śmietnik. Zlikwidować Polsat 2, Polsat Film, Polsat Romans, Polsat News 2 i nie uruchamiać Polsat Docu i Reality, bo i po co?. By znowu mielić powtórki powtórek?. Później dochodzi do takich absurdalnych sytuacji, że program "Ewa Gotuje" leci na Polsat Film. Poza tym Polsat Romans z tematyką romansu niewiele ma wspólnego. Ta stacja ma charakter bardziej rozrywkowy (lifestyle'owy?). Bliżej jej do stacji pokroju Lifetime HD, niż do stacji Romans.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, jeśli to przynosi dochód, no to może powstać jeszcze i z 20 tego typu stacji. Jeśli komuś to przeszkadza, to niech przekonuje widzów jak najbardziej chce i może, że paradokumenty to jakaś tragedia zupełna, choć to zadanie w stylu prac syzyfowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko później Polsat nachalnie wpycha te swoje śmietnikowe stacje do wszystkich operatorów. Po co ja to mam mieć u swojego operatora i za to płacić?. Nic bym nie mówił, gdyby te stacje typu Polsat Romans, planowane Polsat Docu, Polsat Reality były dostępne tylkow CP.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak nachalnie? Tego typu wynalazki można pomijać przy przewijaniu listy kanałów, jeśli (tak jak mnie) to komuś bardzo przeszkadza. Jeśli w przyrodzie jest taki operator, który pomija takie kanały, to można do niego spokojnie uderzyć, ale czy naprawdę znalazłby się ktoś tak charytatywny, żeby mógł chcieć mniej zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat ma za dużo stacji, w których i tak jest śmietnik. Zlikwidować Polsat 2, Polsat Film, Polsat Romans, Polsat News 2 i nie uruchamiać Polsat Docu i Reality, bo i po co?. By znowu mielić powtórki powtórek?. Później dochodzi do takich absurdalnych sytuacji, że program "Ewa Gotuje" leci na Polsat Film. Poza tym Polsat Romans z tematyką romansu niewiele ma wspólnego. Ta stacja ma charakter bardziej rozrywkowy (lifestyle'owy?). Bliżej jej do stacji pokroju Lifetime HD, niż do stacji Romans.

POLSAT Romans to bardziej kanał serialowy. Więcej tak właśnie seriali, niż programów rozrywkowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsat Docu byłby kolejnym klonem Polsatu, Polsatu 2, Polsatu Romans i po części Play i Cafe - bo na każdym z tych kanałów paradokumentalny śmietnik pojawia się dość regularnie...

 

Polsat Docu nie będzie emitował paradokumentów, tylko programy dokumentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Całkowitą nowością będzie kanał Polsat Docu , która ma ruszyć w styczniu 2017 roku. Ma nadawać głównie filmy i seriale o charakterze dokumentalnym. Na antenie nie będzie natomiast raczej seriali paradokumentalnych (jak np. słynne „Trudne sprawy” czy "Dlaczego ja?"), bo tego typu pozycje trafią do kanału Polsat Reality. Jego data startu nie jest znana."

 

Źródło: Buniness Insider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Docu nie będzie emitował paradokumentów, tylko programy dokumentalne.

 

To akurat zaczyna się w kilku paradramach Polsatowskich dublować, więc uważałbym z tym wyszczególnianiem. Zresztą co swojemu widzowi może zaproponować Polsat w kwestii dokumentów? Może jakaś "Historia Disco Polo" albo wspomnienia z produkcji Idola czy Baru, to moje minimum na start. Jeśli ktoś liczy na naprawdę porządny kanał z dokumentami, to ja mu zazdroszczę pozytywnego podejścia. ;)

 

 

Polsat Docu ma być kanałem uniwersalnym, więc na jego antenie mogą pojawić się i paradokumenty. Dokumenty mają stanowić zaledwie 20% oferty.

 

W związku z powyższym czekam na jakieś uniwersalne Polsat Advertisement - też ładna nazwa, prawda? ;)

Edytowane przez Zxcvbnm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Całkowitą nowością będzie kanał Polsat Docu , która ma ruszyć w styczniu 2017 roku. Ma nadawać głównie filmy i seriale o charakterze dokumentalnym. Na antenie nie będzie natomiast raczej seriali paradokumentalnych (jak np. słynne „Trudne sprawy” czy "Dlaczego ja?"), bo tego typu pozycje trafią do kanału Polsat Reality. Jego data startu nie jest znana."

 

Źródło: Buniness Insider

Dobrze by było, gdyby tak było. Choć niepokoi mnie to "raczej", jeśli chodzi o paradokumenty. :D

 

W związku z powyższym czekam na jakieś uniwersalne Polsat Advertisement - też ładna nazwa, prawda? ;)

Wolałbym, aby polscy nadawcy stosowali polskie nazwy. :)

Edytowane przez Taz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, aby polscy nadawcy stosowali polskie nazwy. :)

Jednak Polsat stosuje anglojęzyczne słowa w swoich nazwach (np. News, Play, Cafe) i nie słychać w większości opinii żeby komuś to przeszkadzało. Poza tym - komicznie by wyglądały nazwy całkowicie po polsku np. Polsat Informacje lub Polsat Kawa ;)

 

Ale to nie o tym temat, więc EOT.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat ma za dużo stacji, w których i tak jest śmietnik. Zlikwidować Polsat 2, Polsat Film, Polsat Romans, Polsat News 2 i nie uruchamiać Polsat Docu i Reality, bo i po co?. By znowu mielić powtórki powtórek?. Później dochodzi do takich absurdalnych sytuacji, że program "Ewa Gotuje" leci na Polsat Film. 

Rzeczywiście ''Ewa Gotuje'' w Polsacie Film to głupota jeśli chodzi o tematykę kanału. Ale ja jestem przeciwny akurat likiwdacji Polsatu Film. W tym kanale jest wiele ciekawych filmów, dużo nowych produkcji i duża ich część ma premierę wcześniej niż w głównym Polsacie, a i większość tych nowych filmów nie  jest w ogóle pokazywana w głównym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Polsat stosuje anglojęzyczne słowa w swoich nazwach (np. News, Play, Cafe) i nie słychać w większości opinii żeby komuś to przeszkadzało. Poza tym - komicznie by wyglądały nazwy całkowicie po polsku np. Polsat Informacje lub Polsat Kawa ;)

Nie mówię, że mi to przeszkadza, a że wolałbym. Np. nazwa Polsat Dokument też jest ładna. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...