Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim aneksie mam jedynie informację o tym że zapewniają odbior tylko na sprzęcie zgodnym z NMA...O ich nic niemam:) a aneksowana 1 umowa w grudniu była.

U mnie nic takiego nie ma a umowę mam do końca czerwca 2016 roku. Z tym, że znalazłem w regulaminie zapis stanowiący o tym, że mogą w każdej chwili zmienić kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co wiem chwilowo posiadacze gołych kart śpią spokojnie:)Nie wiem ile w tym prawdy ale dopoki nie mamy ich sprzetu mamy 0100 z licznikiem( jak odpalą) A cała reszta będzie miała wymieniane powoli.

Bzdura, jezeli w dalekiej przyszlosci bo na pewno nie w najbliższej będzie wymiana cameli to będzie to z automatu dla wszystkich camelowcow bez wyjatkow... Na ta chwile nie ma planów wymiany...

Wymiana dekoderów jest tylko spowodowana przejściem na mpeg4 (jak masz swój to sagemcoma mozesz trzymać w szafie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwną sytuację. Wysłałem wypowiedzenie kilka dni temu. W środę ktoś dzwoni, więc myślę że to w sprawie wypowiedzenia a to w sprawie wymiany. Zgodziłem się bo nie będę musiał zwracać starego dekodera a i tak wypowiedzenie mam 3 miesiące. Ale teraz się zastanawiam czy mi tam czeka w aneksie nie ściana z tym dekoderem. Nie ma tam nic o czasie umowy? I moje wypowiedzenie nie straci ważności jeśli przyjmę ten dekoder po wysłaniu już wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrek zdziwisz sie we Wrześniu...Nawet @ cyfra tv informował po co są wymieniane dekodery sd na hd owszem masz racje migracja na dvbs2...Ale dodatkowo przy okazji cayman wejdzie...Dlaczego??to juz odpowiedzial cyfra tv w innym wątku razem ze mną...EOT i sam sie przekonasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

można zwrócić dekoder który przysłali mi kurierem czy robią jakieś problemy?

Oczywiście go nie zamawiałem, ale na ich szczęście nie było mnie w domu ;/ i odebrał ktoś z rodzinny, podpisał i tak dalej ;/ oczywiście usłyszał za to kilka mocnych słów, może nawet za dużo ale no kurr.. jak nie wiem nie podpisuje prosta zasada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder z akcji przejście z SD na HD można w każdej chwili zwrócić w najbliższym punkcie NC+ (nawet te co przyszyły kurierem!). Zwrot mimo podpisania aneksu do dekodera nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami dla abonenta tym bardziej jeśli posiada własny dekoder poprawnie współpracujący z kartą Cameleon. W systemie przy zwrocie zostanie odznaczone że abonent posiada tylko samą kartę Cameleon bez ich dekodera i że nie jest zainteresowany dekoderem firmowym od operatora. Zazwyczaj wtedy oni sami odczytują to jako iż abonent posiada własny sprzęt typu Ferguson, Opticum czy inny dekoder. Takie info mam z infolinii Technicznej NC+. Konsultant mi dodał też taką ciekawostkę że większość abonentów NC+ posiadających własny sprzęt ma Fergusony a Opticumy są w mniejszości i że właśnie technicy NC+ nowe zabezpieczenia na karty Cameleon jeśli chodzi o sprzęt z wolnego rynku testują głównie na Fergusonach i z tego co on wiedział (konsultant) testy przechodzą poprawnie na Fergusonach a jak z pozostałymi dekoderami z wolnego rynku takimi jak Opticum czy inne to niestety nie jest w stanie odp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wziąć samą kartę na pakiet Start+ a potem po ok miesiącu przemigrować poprzez infolinię NC+ z tego pakietu na wyższy poprzez aneks do umowy :-) U mnie w salonie NC+ taką odp. dostałem :-) Można zrobić jak widać poprzez taki myk a oni w NC+ bardzo chętnie migrują osoby z samą kartą z pakietem Start+ do wyższych pakietów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeszedłem bo jestem w NC+ jeszcze z czasów Cyfry + :-) Jestem starym wyjadaczem platformy :-) Zawsze dla mnie mają dobre umowy i obecnie mam pakiet Comfort+ Multi+ Extra+ za 49.90 zł i umowa na to na 2 lata oraz w prezencie pakiet HBO na 9 miesięcy za darmo :-) O samą kartę Cameleon z pakietem Start+ zapytałem z ciekawości w moim punkcie NC+ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...