Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.11.2021 o 16:39, Max Taadjen napisał:

Gratis podpowiem marketingowcom z ITI Neo Vision, bo od dawna mają problemy z pomysłami :

 

z pakietem Start oferta emocji nie wzbudza, ale z pakietem Komfort to ustawiałyby się nocne kolejki społeczne

 

:lol2:

 

Nie ma już tej firmy tylko C+Polska SA :-) ITI NeoVision już nie istnieje przecież. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super oferta 35 zł za dwa programy podczas gdy w abo cała paczka C+ wraz z 4K kosztuje 25 zł. Nie rozumiem takiego podejścia. Dali by paczkę C+ za 35 zł pewnie dużo by klientów zyskali co nie chcą podpisywać umowy. Czy dla platformy pieniądze od klienta na kartę mają mniejszą wartość od tych z abonamentu ?

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2021 o 10:52, Darek z Ozimka napisał:

We wybranych sklepach MediaExpert jest dostepny moduł nCam za ....

 

Tylko w jednym sklepie stacjonarnym na cały kraj, w dodatku na jakiejś prowincji na dolnym śląsku ...

:lol2:

 

 

 

W dniu 25.11.2021 o 21:30, pablo21 napisał:

Nie ma już tej firmy tylko C+Polska SA :-) ITI NeoVision już nie istnieje przecież. :-)

 

To dziwne, ale wg opisu sprzedawcy (czyli ogólnopolskiej sieci z renomą a nie jakiegoś przypadkowego sklepiku) ten moduł pochodzi właśnie od ITI Neo Vision ...

:lol2:

Edytowane przez Max Taadjen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 20:36, Robert03 napisał:

Coś namieszałeś z tym spisem. AXN Spin, Romance TV, 13 ulica, Discovery Historia, NatGeo People nie były dostępne w SMART HD i nie są dostępne.

Nick Music (MTV Music), nSport, Discovery HD, Disney Channel, AXN HD - były i są dostępne nadal w SMART HD.

 

 

Sorry, że dopiero teraz, ale nie logowałem sie do tej pory.

Nie, nie, nie!!!  na 100% wiem co piszę, bo jak odpaliłem kartę to zrobiłem spis kanałów dla rodziców (mają taką samą kartę) i mam to druknięte.

 

A propos i OT:  od tygodnia mam już trzeci moduł z karta w PC (ze względu na siatkówkę podpisałem umowę) i wszystko wskazuje na to, że zrezygnuję i wrócę do CP. Zmiana kanału zajmuje 10 sekund. PORAŻKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jak wykupię pakiet komfort+ na 1 miesiąc w nc+ na kartę to już później będę musiał ten pakiet wykupować?

Dotychczas użytkowałem start+ czasem dobierałem HBO itp, zastanawiam się nad Komfort+ w opcji na kartę ale chciałbym mieć możliwość powrotu do Start+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2021 o 21:01, styro napisał:

 

Sorry, że dopiero teraz, ale nie logowałem sie do tej pory.

Nie, nie, nie!!!  na 100% wiem co piszę, bo jak odpaliłem kartę to zrobiłem spis kanałów dla rodziców (mają taką samą kartę) i mam to druknięte.

 

A propos i OT:  od tygodnia mam już trzeci moduł z karta w PC (ze względu na siatkówkę podpisałem umowę) i wszystko wskazuje na to, że zrezygnuję i wrócę do CP. Zmiana kanału zajmuje 10 sekund. PORAŻKA.

modułu+karty nie cofną ci z powrotem do tnk, to proces nieodwracalny. Będzie na koncie abonenta wisiał jako umowa rozwiązana jeśli odstąpisz od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...