Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tweed77 napisał:

Kiedy robiłeś doładowanie ? W jakim zestawie działa ta karta twoja ? Może uprawnienia jeszcze nie spadły ? Pozostałe kanały jak Ale Kino itp działają ?

 

Doładowałem w środe przez stronę doładowań na canalplus .dekoder ADB 5800SX. Pozostałe kanały w tym Ale Kino działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem SMS z informacją, że Eleven 1 4K jest w otwartym oknie do końca listopada, więc doładowałem kartę. Programy, które powinienem mieć w pakiecie świecą, ale Eleven zakodowany. Mam starszy moduł CAM CI+ (bez ECP, niebieska karta), czy to może być przyczyna zakodowanego Eleven?

Na infolinii twierdzą, że ECP nie ma znaczenia, ale z tymi co gadałem, to jacyś mało ogarnięci ludzie, jakby nic nie wiedzieli.

NASA UHD i Muzeum świecą normalnie. W sumie, to tego modułu używałem tylko do mistrzostw świata i europy w kopaną w 4K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekgothic napisał:

Mam starszy moduł CAM CI+ (bez ECP, niebieska karta), czy to może być przyczyna zakodowanego Eleven?

Gdzieś czytałem, że kanał jest dostępny tylko z nowych modułów ECP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2021 o 17:37, Darek z Ozimka napisał:

Czy to możliwe że w sprzedaży są dostępne same karty z pakietem Start+?:

https://www.sklepsaturn.pl/karta-conax-telewizja-na-karte-prepaid-1msc.html

Lista kanałów w ofercie nie do końca jest aktualna jeśli mówimy o użytkowaniu karty bez dedykowanego i sparowanego z nią sprzętu (dekodera, modułu).

Napewno nie będzie działał kanał WP, ZOOM, Kino Polska Muzyka, Polo TV, VOX TV, TVR (obecnie HOME TV). Te kanały są parowane więc karta musi być sparowana z modułem lub dekoderem.

W zamian będzie napewno działał kanał TVP Dokument HD i kanał NickMusic. Te kanały nie są parowane i działają w pakiecie start na samej karcie.

 

Jeśli karta jest z pakietem Start+ to dostępne kanały są nieco inne niż w Smart HD. W Smart HD nie ma AXN Spin, jest AXN, Nie ma Discovery Historia, jest Discovery, nie ma TVP Dokument HD, jest Disney Channel.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...