Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, bo po co się wdajecie w dyskusje. Trzeba powiedzieć tylko trzy zdania :wink:

- dzien dobry, chciałem skorzystać z akcji wymiany dekodera sd na hd

- nie, nie mam umowy, dekoder poosiadam w opcji prepaid, z ICOK dostałem odpowiedź, że takie dekodery także podlegają wymianie

- doładowuję w niektórych wybranych okresach

I wychodzicie z nowiutkim HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wymianie Echostara na HD 3000. Jedna rada, odpuśćcie sobie APSy, które są jakby "combo" np: tv sat + CP bo nic nie załatwicie, przynajmniej tak miałem w dwóch w Nowym Sączu, zrezygnowany idę do mPunktu do galerii po 10 minutach wychodzę z dekoderem, bez zbędnych pytań problemów i ściemie że na "infolinii się nie znają" :) Po powrocie do domu już podmieniony w iCOK i jak na razie pełny pakiet bo uprawnienia jeszcze nie przyszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wymienić Echostara 717 na HD3000 za trzecim podejściem :smile:

 

Nasłuchałem się różnych argumentów, ale w końcu trafiłem na gościa który bez gadania wymienił. Próbowałem go przekonać aby wymienił mi na HD5000, niestety nie udało się. Zapierał się, że system mu na to nie pozwala. Trochę szkoda, ale z drugiej strony ciesze się że udało się wymienić na HD3000 bo kontrakt jest w trybie FTA a od czasu do czasu ładuje Mini HD :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wymiana poszła bez problemu i nawet śmiga pełny pakiet od kilku dni. Niestety jestem bardzo zaskoczony kiepskim działaniem HD 3000. Czyżby nowa seria była wadliwa, albo nowy soft kiepski? Miałem kiedyś ten model dekodera i działał nie tylko płynnie, ale również bardzo szybko przełączał kanały. Ten nowy HD 3000 zamula jak dekodery NC+ w interfejsie, a przełączanie kanałów jest nawet wolniejsze niż na module CI w normalnym dekoderze.

Zobaczę, czy uda mi się dostać jakiś pakiet za nie więcej jak 10 zł na niego, bo jakby nie patrzeć za tyle mogę mieć multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Byłem dzisiaj w punkcie APS CP w sprawie wymiany starego dekodera Echostar717a na dekoder HD.Mimo,iż widnieje on mi w ICOK,obok drugiego dekodera który mam z umową,to niestety odmówiono mi wymiany,ponieważ nie posiada ten Echostar aktywnej umowy.Sprzedawca odpowiedział,że dekoder musi posiadać umowę choćby na pakiet najniższy,wtedy mogą wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Udało się, dekoder wymieniony.

Zdałem go razem z kartą.

Dostałem taki mały z napisem IPLA i nową kartą (sprawdziłem - model HD3000).

Podpisałem protokół wymiany i tyle.

Na tym nowym mam full pakiet chyba, nie wiem czemu .. .pewnie się to lada moment zmieni.

Może też i pakiet ROZRYWKA będzie - przekonam się w nocy :)

Dzięki za pomoc.

Nie wiecie, ile czasu będzie działał ten FULL pakiet (HBO i inne też)?

Czy mam zrobić nowe konto na ICOKu?

Na starym koncie mam ciągle stare dane (tzn stary tuner i kartę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...