Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak rozrywki;) niestety vod tez off:p ale na kartach 1803 można było swego czasu dostać z vodem nawet :) jak 1raz wymieniałem dekoder sagem sd na f300 to f300 mi działał 3lata..dopiero niedawno zdechl z pełnymi uprawnieniami...( i na tamten czas nawet vod miałem zanim przeszli na dvbs2) Panowie Polsat to dobra firma ja od kiedy używam nie powiem złego słowa...Wymianę dekodera sd f300 traktowałem w sumie jako eksperyment bo na stałe opłacałem moduł cam ci kupiony jeszcze przed słynnymi akcjami z pewnym @ W wyniku czego polsat zaczoł wycofywać boxy prepaid i camy...Cam działa 5rok bez problemu.HD 3000 na chwile obecną dostał dhr6 :) czy co to tam jest i po 6mieś ma zostąc darmowy hd.( idealne uzupełnionko dvbt na wsi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie krótkie pytanie. Jeśli uda mi się wymienić starego Echostara DSB 606 bez umowy na nowy dekoder HD to czy nie aktywują mi jakiejś płatnej usługi? Mam nadzieję że wymiana polega tylko na wydaniu nowego dekodera, który dalej będzie FTA jako prepaid który można czasem doładować.

 

P.S. Dekoder jest moją własnością, pozostałością po dawnej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jedyne co będę musiał podpisać to protokół wymiany :?: Pytam, bo nie chcę wkopać się przypadkowo w jakieś umowy :D . W takim razie jutro czeka mnie wyprawa do APS po nowy dekoder.

 

P.S. Czy dekoder HD dostaje się też na własność? I czy można na nim aktywować darmowy HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jedyne co będę musiał podpisać to protokół wymiany :?: Pytam, bo nie chcę wkopać się przypadkowo w jakieś umowy :D . W takim razie jutro czeka mnie wyprawa do APS po nowy dekoder.

 

P.S. Czy dekoder HD dostaje się też na własność? I czy można na nim aktywować darmowy HD?

Tak.Umowa DRH6 na 6m-cy MiniHD za 9.90zł/mc,potem Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też udało się wymienić Echostara SD na HD3000 . Nie wiem tylko kiedy wyłączą pełny pakiet. Mam w związku z tym pytanie : Na infolinii powiedziano mi, że okres rozliczeniowy zaczyna się 8-ego każdego miesiąca. Mam opcję pre-paid . Czy mogę doładować pakiet Mini HD w poniedziałek, który będzie aktywowany na następny dzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawde powiedziała w aps doładowales więc 20zl wydałes ino czy deklaracja jest złozona na mini hd?? jak nie to telefon i proś jak kase ju mają w wolnych środkach by ci uruchomili pakiet ręcznie...Wracając do tematu głównego czyli wymiany dekoderów wczoraj wymieniłem 8sztuk rożnego sprzętu sd w rodzinie;) miałem tylko dane abonentów.Znajoma wymieniła 8 sztuk bez problemu wszystkie hd 3000 widac tu nacisk na produkt CPT i w dodatku na ten konkretny model.( wyglądało to jak by mieli nadwyżki produkcyjne) Dekodery w cały świat otrzymywały karty kodowe kilka miało n3 a kilka n4..Ciekawe o co kaman:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet pełny był aktywny w tym kanały Volleyball. Za twoją przyczyną zainstalowania FIVB pełny pakiet zgasł.

Źle się wyraziłem - aktualnie mam wszystkie kanały, tak jak przy wymianie dekodera. Nie opłacałem jeszcze nic, zrobię to jak dekoder będzie miał odpowiednie uprawnienia, czyli tylko kanały FTA . Dekoder jest już w ICOK ( HD 3000 ) ale póki co jeszcze nic nie zabrali .

Rozwiń słowo zainstalowałem? Wniesiesz odpowiednią opłatę?

Zainstalowałem - podłączyłem dekoder i talerz tylko na czas igrzysk, ewentualnie do czasu ważności pakietu Mini HD, którego jeszcze nie zamówiłem .

Jeśli zabiorą kanały, to załaduję za 19,90 na 1-mc .

 

Zapytam się dla pewności : jeśli będę chciał doładować Mini HD na 1-mc, to idę do APS, doładowuję na miejscu i proszę o ręczne uruchomienie pakietu, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bez problemu wymieniłem starego echostara na HD 3000 :D . Oddałem sam dekoder plus pilot i po sprawie. Co ciekawe w APS mieli ustawioną górę nowego sprzętu, co jest dziwne bo kiedyś jak wymieniałem wadliwy HD3000 to nie mieli tak dużo sprzętu i wszystko mieścili sobie w szafkach, a teraz wszędzie mają porozkładany ten sprzęt. Mogłem wymienić jeszcze na echostara HD, ale wolałem już ten HD 3000 bo ma iple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to samo jest u znajomej w apsie:P całe tony tego sprzętu.Polsat ewidentnie usiłuje dokonać szybkiej wymiany sprzętu dla swoich klientów i to zarówno prepaid fta jak i abonamentowych.Co do pytania @ to po wpłacie w aps kasy jak juz jest widoczne w icok jako wolne środki to telefon do nich i proźba o uruchomienie...Bo samo się nie uruchomi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...