Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie na DRH6?

Na DRH6 podpisują. Ale mogę się założyć, że wiedzą, że pierwszego dnia po aktywacji MiniHD w ramach tej umowy abonent pójdzie do APSu po nowy dekoder.

Ostatecznie o tym, że jest DRH6, jak z niego skorzystać i co w związku z nią przysługuje poza tym forum chyba nie sposób się dowiedzieć. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę. Dekoder sd familijny f300 Tryb FTA bez opłat od samego początku.( wymieniony 4lata temu za sagema sd) W dniu dzisiejszym udałem się do APSU celem w sumie pogadania z znajomą kobitą.Ok rozmowa rozmową ( nowe ulotki widziałem z ofertami) i z buta zapytałem przy okazji czy mogła by mi zerknąc czy system łyknie wymianę dekodera sd w trybie prepaid..( nie opłacany ) no i poklikała i bach wydrukowała mi protokół wymiany na hd 3000. Bez umowy bez abonamentu!!

 

Podsumując DA SIĘ WYMIENIĆ DEKODER SD FTA NA HD 3000 :) bez problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę. Dekoder sd familijny f300 Tryb FTA bez opłat od samego początku.( wymieniony 4lata temu za sagema sd) W dniu dzisiejszym udałem się do APSU celem w sumie pogadania z znajomą kobitą.Ok rozmowa rozmową ( nowe ulotki widziałem z ofertami) i z buta zapytałem przy okazji czy mogła by mi zerknąc czy system łyknie wymianę dekodera sd w trybie prepaid..( nie opłacany ) no i poklikała i bach wydrukowała mi protokół wymiany na hd 3000. Bez umowy bez abonamentu!!

 

Podsumując DA SIĘ WYMIENIĆ DEKODER SD FTA NA HD 3000 :) bez problemów...

 

Nie wiem czy to taka sama sytuacja więc sprecyzuję: rodzina ma jeszcze (o ile dobrze pamiętam) stary dekoder SD CP - Echostar DSB 717. Chyba ze trzy lata temu została wymówiona umowa na pakiet Mini. Czy jest szansa na wymianę na hd 3000 bez podpisywania nowej umowy?! A jeśli tak to czy trzeba podać dane? Jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wymieniają na hd każdemu zainteresowanemu będziemy mieć nagły wypad kanałow w dvbs:) i migrację na dvbs2.Mi pasuje że zostałem potraktowany wporządku wymieniając sd na hd bez płacenia i w dodatku bez umowy ( goły prepaid). Plus dla CP za takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...