Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłem dzisiaj do punktu CP ze swoim starym z 2006 roku dekoderem i pan cos tam powpisywal z dowodu po czym mnie wysmiał ze nie/ma takiej opcji zeby wymienic, jakbym mial jakaś umowe na niego to tak ale nie mam :read: ........... po czym padly magiczne słowa: "SYSTEM NA PEWNO BY TO ODRZUCIŁ". Jak to usłyszałem/to sie go zapytałem czy on teraz sprawdził w systemie czy przejdzie taka wymiana czy tak sam od siebie gada. Gadał sam od siebie i jaką miał fajną minę jak okazało sie ze jednak system nie odrzucil (mina sprzedającego - bezcenna)

I mam nowy dekoder :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na prowadzone prace serwisowe mogą wystąpić przerwy w dostępie do usług. Za utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy. Zapraszamy do skorzystania z usługi w późniejszym terminie. No i chyba lada moment będzie widoczny w systemie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy starych dekoderów.Otóż pozostał mi dekoder Echostar sd DSB717A po zakończonej umowie.Umowa zakończyła się jakieś 2 lata temu.Od tamtego czasu doładowuję sobie pakiet ,,Familijny HD"choć sporadycznie tj.raz na kilka miesięcy.A wkrótce chciałbym też doładowywać na jesienne wieczory.Czy ja też mam możliwość na wymianę tego dekodera na dekoder HD?Dzwoniąc wczoraj na infolinię cp usłyszałem od konsultanta,że w/g niego nie ma takiej opcji,ponieważ dekoder nie ma aktywnej usługi/pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w APS i zapytałem o możliwość wymiany dekodera SD Echostar 717 na HD. Dekoder własnościowy, kilka lat temu zakończona kilkuletnia umowa na pakiet mini. Od tego czasu dekoder nieużywany, prepaid nie był ani razu opłacany. Usłyszałem, że nie ma możliwości wymiany. Można to obejść?! Próbować w innym APS czy też może opłacić prepaid na miesiąc i w trakcie tego miesiąca próbować wymienić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w APS i zapytałem o możliwość wymiany dekodera SD Echostar 717 na HD. Dekoder własnościowy, kilka lat temu zakończona kilkuletnia umowa na pakiet mini. Od tego czasu dekoder nieużywany, prepaid nie był ani razu opłacany. Usłyszałem, że nie ma możliwości wymiany. Można to obejść?! Próbować w innym APS czy też może opłacić prepaid na miesiąc i w trakcie tego miesiąca próbować wymienić?!

U mnie też był nie opłacany i przeszła wymiana, pewno nawet nie sprawdzono w systemie, system zapewne dopuszcza wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...