Skocz do zawartości

Wymiana starych dekoderów Mpeg2 na hd


Dubler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi udało się dziś wymienić stary dekoder używany ostatnio w prepaid na HD3000. Niestety darmowych kanałów nie dostałem.

Mam pytanie czy jakbym chciał teraz na ten dekoder podpisać jakąś umowę to będę traktowany jako nowy klient, czy może jest możliwość otrzymania oferty na 12 miesięcy w tym jakieś darmowe?

I czy jest jeszcze ta możliwość podpisania na ten dekoder umowy na pakiet mini na kilka miesięcy a później pakiet darmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i mnie się udało wymienić starego Echostara 616 nieaktywnego od chyba ośmiu lat na HD 5000.Podłączyłem go sobie do TV i pojawił się komunikat ''błąd 09 problem z kartą''.Czy to znaczy że trzeba czekać na aktywację czy że mam zakodowane wszystkie programy nawet te które są free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy wystarczy znać PESEL, czy trzeba coś więcej zabrać (dowód osobisty)?

 

Ja podałam pesel z pamięci ,sprzedawca nie wymagał ode mnie dowodu ,zresztą nawet go nie miałam ze sobą .Na dobra sprawę mój dekoder mógł wymienić zupełnie ktoś inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem dzisiaj mojego starego samsunga, którego kupiłem "bez umowy" na MINI HD 2000 wymieniony bez problemu ale za 3 razem w dwóch innych APS-ach mówili, że wymiana możliwa tylko po podpisaniu umowy na abonament, dzisiaj bez problemów :)

Co śmieszne po przyjeździe do domu i podłączeniu dekodera działały wszystkie kanały po za xxx, po kolejnym uruchomieniu za jakiś czas był już dekoder zablokowany. Wysłanie uprawnień z ICOK i od razu zaświeciły kanały teraz już tylko, te które są w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wymiana tunerów?

Pytanie, czy wystarczy znać PESEL, czy trzeba coś więcej zabrać (dowód osobisty)?

 

Zgodnie z procedurą musi być upoważnienie, więc możesz spotkać APS-y wymagające takiego "papierka" od Ciebie. Znajdziesz wiele APS-ów, w których sprawę załatwisz znając PESEL abonenta. Zanim się wybierzesz do APS-u zadzwoń do niego i zapytaj, czy Ci wymienią w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę masz 80km do APS? Przecież w każdym powiecie mają przynajmniej po punkcie.

Myślę, że możesz spróbować z upoważnieniem.

Może 60km. ;) W Hajnówce jest tylko sklep "Plus" (niby jest też CP). Na stronie było napisane, że w sobotę czynny do godziny 14, a był do 13 (więc pocałowałem klamkę). Jako, że na co dzień mieszkam w Białymstoku to mogę zabrać tuner i u siebie wymienić (ale bez właściciela tunera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem dzisiaj mojego starego samsunga, którego kupiłem "bez umowy" na MINI HD 2000 wymieniony bez problemu ale za 3 razem w dwóch innych APS-ach mówili, że wymiana możliwa tylko po podpisaniu umowy na abonament, dzisiaj bez problemów :)

Co śmieszne po przyjeździe do domu i podłączeniu dekodera działały wszystkie kanały po za xxx, po kolejnym uruchomieniu za jakiś czas był już dekoder zablokowany. Wysłanie uprawnień z ICOK i od razu zaświeciły kanały teraz już tylko, te które są w pakiecie.

 

 

TO jest normalne dekodery fabrycznie wychodzą z uprawnieniami demo;) jeśli nie siedzą za długo w magazynie centralnym to można się złapać z promocją.( u mnie promo po wymianie fta dekodera trwa już z rok? na hd 3000)

APs nie powinien robić problemów z wymianą ale jak widać 2apsy koledze odmówiły ( te bardzo na kase nastawione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, dzisiaj wymieniłem swój stary dekoder MINI SD100 na MINI HD 2000 w multiromoomie. Po przyjściu do domu zauważyłem że posiadam w tym drugim dekoderze nowe programy HBO HD Cinemaxy HD etc. Czy one znikną? Czy do końca umowy je będę miał ? Nie chce się zdziwić jak w kolejnym miesiącu będę miał nie wiadomo ile do zapłaty, aha jeszcze wspomnę że tylko podpisywałem protokół wymiany żadnej nowej umowy z nowymi pakietami nie podpisywałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...