Skocz do zawartości

Jakie programy was denerwują/denerwowały najbardziej?


telewision2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście denerwują niektóre bajki dla dzieci (np. „Timon i Pumba”), niektóre opery mydlane, audycje zbyt brutalne, audycje o gwiazdach, czy powtórki audycji, które premierowo już widziałem.

 

Seriale paradokumentalne wbrew pozorom są bardzo wartościowe i przybliżają odbiorcom w lekki sposób zagadnienia moralne, obyczajowe, prawne i medyczne, a minimalnie także religijne. Historie w nich przedstawione są rodem ze świata rzeczywistego, tylko nazwy osób fizycznych i prawnych są zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie typu - docu reality (Dlaczego ja, W-11, Ukryta prawda itp.)

Talent Show – X-factor i Voice of Poland

Seriale/tasiemce – (wymienię tylko polskie, bo na zachodnie szkoda mi czasu na pisanie) M jak Miłość, Klan, Plebania, Daleko od noszy, Mamuśki, Ojciec Mateusz, Rodzinka pl, Na dobre i na złe, Ranczo, Komisarz Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale paradokumentalne wbrew pozorom są bardzo wartościowe i przybliżają odbiorcom w lekki sposób zagadnienia moralne, obyczajowe, prawne i medyczne, a minimalnie także religijne. Historie w nich przedstawione są rodem ze świata rzeczywistego, tylko nazwy osób fizycznych i prawnych są zmienione.
To ja już wole powtórkę jakiegoś dobrego programu, opere i tą bajkę :D niż seriale paradokumentalne które są na poziome zerowym.KIedyś były znacznie lepsze programy typu:"Idol", "Big Brother", "Chwila prawdy.itp niż plastikowe seriale typu:trudne sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja, trudne sprawy, szpital, szkoła, ukryta prawda, w11, detektywi i inne tego typu bzdety odmóżdżające... Jestem tylko ciekawy dlaczego jeszcze je nadają, skoro duży % odbiorców narzeka na tego typu programy.

 

Denerwują mnie też na kanalach dokumentalnych programy typu wojny magazynowe, licytacje w ciemno i temu pochodne, których namnożyło się w [beep]e. Nawet już na Travel Channel to emitują, nie wiem czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie paradokumentalne, może poza pamiętnikami z wakacji, bo to było tak durne, że aż śmieszne. Także wszelkie programy rozrywkowe z gwiazdami w roli głównej, szczególnie, że większości tych gwiazd nawet na oczy wcześniej nie widziałem. ;) Mam tu na myśli chociażby hit( :) ) polsatu - Twoja twarz brzmi znajomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także wszelkie programy rozrywkowe z gwiazdami w roli głównej, szczególnie, że większości tych gwiazd nawet na oczy wcześniej nie widziałem. ;) Mam tu na myśli chociażby hit( :) ) polsatu - Twoja twarz brzmi znajomo.

Ze wzmianek wiem, że w przeszłości w TVN był podobny program: „Zostań gwiazdą” i uważam program „Twoja twarz brzmi znajomo” za próbę wskrzeszenia tej tematyki w polskiej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy. To najbardziej drażni.

Ponadto wszelkie nasze "seriale". a te pseudoprogramy jak Trudne sprawy to już naprawdę moga posłużyć głównie do wywołania torsji.

Do tego gnioty lansowane przez stacje jak TVN, Polsat, TVP - z beztalentami, który tylko przez takie akcje mogą jeszcze zaistnieć.

Czy naprawdę nie stać tych stacji na wymyślenie czegokolwiek sensownego? Czy już społeczeństwo ma do cna wyżarte mózgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie W-11, to najgorszy program jaki kiedykolwiek wymyślono. Na szczęście znika z anteny, dzięki Bogu.

 

Seriale paradokumentalne ogólnie mnie drażnią, to nie ma żadnej wartości, niczego nie uczy, co najwyżej ogłupia. Tego nie ogląda się dla przeżyć bohaterów, tylko dla śmiechu z poziomu tego, który osiąga wręcz dno Rowu Mariańskiego. Ciekawe czy to nowe od TVN, "Szkoła", będzie tak samo durne jak reszta... Ogólnie to moda na takie badziewie przyszła z Niemiec, i to wyłącznie z prywatnych stacji. Na RTL, RTL2, SAT.1 jest tego pełno. Zresztą gdy w TVN były programy sądowe, to też były zaczerpnięte od Niemców, tyle że tam było ich więcej. W-11 to też kalka z K-11, prezentowanego kiedyś (nie wiem czy teraz, bo nie mam dostępu) na SAT.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie W-11, to najgorszy program jaki kiedykolwiek wymyślono. Na szczęście znika z anteny, dzięki Bogu.

 

Seriale paradokumentalne ogólnie mnie drażnią, to nie ma żadnej wartości, niczego nie uczy, co najwyżej ogłupia. Tego nie ogląda się dla przeżyć bohaterów, tylko dla śmiechu z poziomu tego, który osiąga wręcz dno Rowu Mariańskiego. Ciekawe czy to nowe od TVN, "Szkoła", będzie tak samo durne jak reszta... Ogólnie to moda na takie badziewie przyszła z Niemiec, i to wyłącznie z prywatnych stacji. Na RTL, RTL2, SAT.1 jest tego pełno. Zresztą gdy w TVN były programy sądowe, to też były zaczerpnięte od Niemców, tyle że tam było ich więcej. W-11 to też kalka z K-11, prezentowanego kiedyś (nie wiem czy teraz, bo nie mam dostępu) na SAT.1

Masz racje ja bym olał więcej programów typu:big brother,bar,ananasy z mojej klasy,itp.Stare schow było najlepsze. a wymienisz jakie teleturnieje bądz programy są najlepsze i by mogły powrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie W-11, to najgorszy program jaki kiedykolwiek wymyślono. Na szczęście znika z anteny, dzięki Bogu.

 

Seriale paradokumentalne ogólnie mnie drażnią, to nie ma żadnej wartości, niczego nie uczy, co najwyżej ogłupia. Tego nie ogląda się dla przeżyć bohaterów, tylko dla śmiechu z poziomu tego, który osiąga wręcz dno Rowu Mariańskiego. Ciekawe czy to nowe od TVN, "Szkoła", będzie tak samo durne jak reszta... Ogólnie to moda na takie badziewie przyszła z Niemiec, i to wyłącznie z prywatnych stacji. Na RTL, RTL2, SAT.1 jest tego pełno. Zresztą gdy w TVN były programy sądowe, to też były zaczerpnięte od Niemców, tyle że tam było ich więcej. W-11 to też kalka z K-11, prezentowanego kiedyś (nie wiem czy teraz, bo nie mam dostępu) na SAT.1

 

Co prawda paradokumenty wywodzą się z Niemiec (obecnie jest pełno tego na niemieckich kanałach), ale jednak wcześniej niż K11 (czyt. K elf) były dwa seriale (powstałe w latach 70. XX wieku, nadal jednak nadające i co ciekawe też o tematyce kryminalnej): Tatort (ARD, 1970-dziś) i Telefon 110 (DFF, 1971-1990; ARD, 1990-dziś)

 

Wracając do tematu najbardziej denerwujących programów - mnie najbardziej denerwują programy z serii [wstaw dowolną nazwę miasta w języku angielskim] Shore - jeżeli paradokumenty (np. TVN-owskie) to Rów Mariański, to ten program to poziom jądra Ziemi :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powymieniam trochę:

- większość programu TVN-u bez Mango, bo leci o dobrej porze, w takim razie TVN7 też (oprócz filmów oczywiście)

- Polsatowskie seriale bez wyjątku, Polsatowskie koncerty bez wyjątku, w takim razie ATM Rozrywka & Polsat Romans & Polsat 2 & TV4 & TV6 też,

- stacje typowo ogłupiające: VIVA/MTV PL, 4fun.TV, Comedy Central i jego młodszy brat CC Family, Cartoon Network, paczka stacji Disneya,

- śmietnik na kanałach typu History, Discovery, Polonia 1,

- śmieszna paczka CBS-u (nadawca powinien udostępniać kanał co najmniej za darmo),

- "Nasz nowy dzień" na Wedding TiVi/Love,

- gnioty typu "Rolnik szuka żony", "Żona szuka rolnika", "Chłopaki do wzięcia".

 

Trochę uogólniłem i jeszcze bym dopisał, ale te są najbardziej denerwujące. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat W11 @kfm877 już zakończy nadawanie od jesieni w TVN ;) Detektywów już nie ma tzn. powtarzają na TVN Siedem i czasami na TVNie ;D

Detektyów już 2 lata nie robią

A W11 zeszło tym roku

 

Co z tego, skoro już są zapowiedzi nowego pseudodokumtu SZKOŁA i jakiegoś innego badziewia gdzie mamusia szuka synowi dziewczyny :(... Boże, widzisz i nie grzmisz...

Nie wiem, czy naprawdę nie można było wymyślić czegoś innego w tym czasie, jakiś teleturniej albo dobry serial komediowy... Telewizje komercyjne niestety sięgają programowego dna!

Czyżby tvn stracił ciekawe pomysły i poniżył się do tego stopnia, że zaczął teraz kopiować TVP? Był podobny serial o szkole w tygodniu po godz 17 na TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...