Skocz do zawartości

Jakie programy was denerwują/denerwowały najbardziej?


telewision2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Denerwuje mnie też niejasny przekaz w telewizji, np. wiele reportaży politycznych /niedotyczących partii KORWiN, Nowa Prawica, Ruch Narodowy i pokrewnych/, czy obrady Sejmu (do momentu, aż tam będzie występował Janusz Korwin-Mikke lub podobny mu w poglądach polityk).

 

300. post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

I to nawet nie jest najgorsze, że to wszystko jest podstawione, najgorszy jest sam sposób prowadzenia (robienie z widza idioty - ale to nie dziwne jeśli chodzi o produkty spod ręki TVN-u) oraz "przedstawiane" tematy. Ta Polska to musi być krainą pełnej szczęśliwości i dobrobytu, że telewizja zajmuje się takim dnem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Mnie najbardziej denerwują programy typu "Gorączka złota", "Morze złota", "Bimbrownicy", "Nefrytowa gorączka". Wszystkie rodzaje głupich licytacji, lombardy i tym podobne bzdury gdzie rzucają głupie teksty typu pokażę, że jestem najlepszy, wiele ryzykujemy, to może być ostatnia szansa, wszystko od tego zależy itp. Na dodatek na niektórych kanałach w kółko powtarzają to samo co jest wyjątkowo irytujące. Jeszcze robią taką [beep]ką zagrywkę, że program z 2014 roku oznaczają jako premierę. W sumie był już na innych kanałach pokazywany, ale przecież na naszym Viasat czy innym Discovery coś tam nie był więc mamy nowość jak nie powiem co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwują programy:

- Kuchenne rewolucje (nie cierpię Magdy Gessler, która tłucze talerze albo naczynia i jej wulgarnego sposobu mówienia),

- Ukryta prawda (TVN-owski paradokument będący ''podróbą'' polsatowskich Trudnych spraw),

- Szkoła (to jest jeszcze bardziej głupsze, nie da się patrzeć na dzisiejszą młodzież w dzisiejszych czasach przez TV).

 

Z seriali nie cierpię: Na Wspólnej, M jak miłość, Klanu oraz Na dobre i na złe (kiedyś te seriale trzymały poziom, a teraz... szkoda słów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...