Skocz do zawartości

Jakie programy was denerwują/denerwowały najbardziej?


telewision2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym patrzeniem na młodzież to jest tak, że w paradokumentach dają totalnie wykoślawione i przerysowane przypadki, wymyślone chyba wtedy, gdy ci cali scenarzyści byli pod wpływem mocnych środków odurzających. A potem ludzie to oglądają, i ta część widowni, która wykazuje się większą głupotą i naiwnością, sądzi że skoro pokazali jeden czy 2 takie przypadki, to cała młodzież w Polsce jest wtedy zła i okropna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawy temat, więc się też wypowiem :) Dla mnie najbardziej denerwującymi programami są programy paradokumentalne, które tutaj zostały wymienione. Chodzi tutaj o np. "Szkołę", "Trudne sprawy" czy "Dlaczego Ja?". Jak ja ich nienawidzę! Ach, a denerwował Was taki Polsatowski paradokument pod tytułem "Malanowski i partnerzy"? Bo mnie tak. Wkurzające jest też to, że na Polsacie większość ramówki dziennej stanowią te paradokumenty. Co mnie jeszcze wkurza? Z racji tego, że głównie oglądam (a właściwie szukam) dobrego programu, dobrej piosenki na kanałach sportowych i muzycznych, to sobie nie przypominam tak na szybko, co mnie denerwuje w tych programach. Może... powtórki? I monotematyczna muzyka?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polsatowskich paradokumentów to nie cierpię Malanowskiego(tak jak @Gierek) i najnowszego serialu Gliniarze ze względu na sceny:

- brutalne,

- zabójcze,

- mordercze.

Z pozostałych ''paradokumentów''(o ile można nimi nazwać) poza Polsatem to nie lubię Policjantek i policjantów, a także Detektywów w akcji (oba seriale emitowane na TV 4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Malanowski" był jeszcze w porządku, bo opowiadał o pracy agencji detektywistycznej, a więc o czymś, z czym potencjalny widz na co dzień nie ma do czynienia. 

 

Jeśli chodzi o paradokumenty w stylu "Dlaczego ja", to jedyne osoby je oglądające wśród moich znajomych, robią to dla beki, żeby się z nich pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...