Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Przypominam sobie także premiera, który zamiast odpowiadać na pytania na konferencjach, obrażał dziennikarzy mówiąc np. "godni następcy Jerzego Urbana". Takich standardów także nie pamiętam.

A co robi teraz Tusk, gdy nie wpuszcza dziennikarzy TVP na swoje konferencje?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast całkowicie wyłączać kanał TVP Info to ja bym tutaj dał pauzę i to taką z lat 2009-2013, ponieważ ta pauza bardzo dobrze mi się kojarzy z tym kanałem, wtedy lubiłem TVP Info i gdyby tę pauzę włączyli, to wróciłyby moje wspomnienia i w ogóle ta pauza taka mega energiczna wizualnie i muzyczka taka militarna. Bo ta pauza, która leciała w 2023 roku, to była dość nudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zrobił Sienkiewicz pochopnie moim zdaniem to wyłączenie sygnału.

Mogli to zrobić inaczej.

Czyli, Czabański zasiada nielegalnie w RMN która też działa nie wiadomo na jakiej zasadzie bo kompetencje do powoływania szefów mediów ma KRRiTV zapisane w konstytucji.

A zastąpienie Czabańskiego zmienia większość z 3-2 na 2-3.

O wiele bardziej proste.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wojtekmedia2 napisał(a):

A tak na poważnie mają jeszcze Trwam, mają Republikę, wPolsce. Nie wiem po co ten płacz.  Na TVP się nie kończy. 

Tylko ile osób wie, że takie kanały w ogóle istnieją?

Drugie pytanie - ile osób wie gdzie te kanały oglądać (ile osób wie, że te kanały można oglądać za darmo)

Trzecie pytanie - ile osób ogląda te kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wyroki TK wydaje Pawłowicz i prokurator komunistyczny nie przeszkadza pisowi i wyznawcom.

Tu dodam, że oboje w dniu powołania byli starsi niż 67 lat co juz tylko to dyskfalifikuje to powołanie i powoduje nieważność wszystkiego co się tkną.

Ale co to pis obchodzi.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doszło do wyłączenia TVP Info.

"Według informacji Wirtualnej Polski, uzyskanych od pracowników Telewizji Publicznej, do zmian doszło przede wszystkim dzięki współpracy agencji ochrony, która miała przejść na stronę nowej ekipy."

"Dotychczasowe władze miał też zdradzić jeden z dyrektorów z biura zarządu TVP - odpowiedzialny między innymi za ochronę i dostępy do poszczególnych pomieszczeń. Z kolei wstrzymanie nadawania sygnału miało być możliwe, bo dotychczasowe władze TVP zdradził jeden z wicedyrektorów odpowiedzialnych za emisję programów."

https://wiadomosci.wp.pl/zmiana-w-tvp-mozliwa-dzieki-zdrajcom-nieoficjalne-ustalenia-wirtualnej-polski-6975790306106336a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Trwam ma duży zasięg - ogólnopolski. Trwam nie jest uwzględniany w badaniu oglądalności tak jak kanały zagraniczne. Potem wychodzi bzdura roku, że nikt w Polsce nie ogląda CNN, BBC News czy Euronews. Obcokrajowcy mieszkający w Polsce na pewno mają włączone naprzemiennie TVN24 i TVP Info.

2 minuty temu, pasjonat napisał(a):

TVP INFO nadaje na żywo na YT https://www.youtube.com/watch?v=3-PbDaHnvSQ

Telewizja Podziemna ;-)

 

"Ranczo" na TVP Info idzie bez oznaczenia wiekowego i bez loga stacji. W końcu czysty ekran bez żadnych śmieci! Tak powinny nadawać wszystkie kanały filmowo-serialowe w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...