Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Ipo napisał(a):

Ależ macie krótką pamięć mimo dość sporej dyskusji tutaj. Rozmowa Tuska na wyłączność Polsatu i kłótnia o nią z TVP zaledwie z października. Tym razem wam nie wyszło.

 

Chodziło mi o to, że Donald Tusk nie pojawi się oko w oko np. z Rymanowskim w studiu Polsatu, gdyż on w przeciwieństwie do Kolendy-Zaleskiej dałby kilka niewygodnych pytań.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy czy w ogóle takie zaproszenie się pojawia to po pierwsze, a po drugie jasno napisaliście, że nie pojawia się w Polsacie i go bojkotuje. Pojawia się i to w rozmowach na wyłączność więc jak to często bywa wymyślacie własną wersję prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawia się, w przeciwieństwie do Ciebie oglądamy Polsat.

2 godziny temu, matik napisał(a):

Rymanowski to nigdy nie krył swoich prawicowych poglądów, więc strzeliłeś kapiszonem.

Nie o ro chodzi, ze nie może miec swojego światopoglądu, tylko o to jak zachowuje się jako dziennikarz w stosunku do swoich rozmówców. Wszysrkich w mojej ocenie traktuje jednakowo, a w rozmowach nie da sie wyczuć jego sympatii do konkretnych partii politycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wislok napisał(a):

Nie pojawia się, w przeciwieństwie do Ciebie oglądamy Polsat.

Czyli słabo oglądasz jeśli daję wam jednak przykłady że się pojawia a Ty swoje.🤣 Za dużo TVN24 i wyszukiwania tam problemów by oglądać uważnie Polsat News.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisaliście nic o żadnym Gościu Wydarzeń tylko bojkocie Polsatu. Bojkotu nie ma bo jest rozmowa z października. Dla mnie temat jest skończony. Nie będę brał udział w zabawie w kotka i myszkę gdzie ja podam przykład a za chwilę stwierdzisz że nie chodziło ci wcale o Polsat News tylko o Polsat Cafe. Był w Polsacie w rozmowie tylko dla tego kanału? Był! Nie było bojkotu Polsatu? Nie było!  Równie dobrze we wskazanych programach mógł nie dostać nawet zaproszenia więc w gdybania nie będę się bawił.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie uzylem stwierdzenia "bojkot Polsatu"? Ty zmyslasz. 

Po drugie ciekawy sposób prowadzenia dyskusji gdy argumebty i wyjasnienia osob, ktore z toba dyskutuja cie nie interesuja. To kompletny brak szacunku do innych użytkowników forum. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie chciałbym wchodzić z Tobą kolejny raz w dyskusję,gdzie nasze wpisy lądują póżniej w koszu.  Trzymajmy się tematu TVP info. Co do płacenia abonamentu i dotacji państwowych to się bardzo mylisz tak jak w innych kwestiach.Sam korzystam z tych ulg. TVP info może nie jest idealne,ale tam nikt nie wyprasza ze studia  zaproszonych gości,którzy mają inne zdanie. Poza tym lubię programy Klarenbacha,który jest zawsze przygotowany do tematu (ma też ogromną wiedzę) i szanuje wszystkich uczestników,niezależnie od przekonań i to ze wzajemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro politykujesz i wycieczki off topic robisz, to się nie dziwię że lądują w koszu. Zachowaj swoje przekonania dla siebie. 

Co do abonamentu i dotacji w jakim sensie się mylę? Mówisz że jak komuś przekaz nie odpowiada może nie oglądać. W takim razie niech płacą tylko Ci którzy tą przekaz doceniają. A jeśli telewizja ma być dla wszystkich to niech reprezentuje wszystkich a nie tylko jeden punkt widzenia. 

Co do szacunku wszystkich, właśnie widziałem ten szacunek w poście który do kosza poleciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Abonament za RTV,to nie tylko TVP info. ( to tv,radio,ośrodki regionalne itd)Jest dużo zwolnień z tych opłat.Trudno też nie wierzyć opozycji,która stwierdziła,że nie będą wnosić tych opłat.Dlatego,że są małe wpływy,muszą być dotacje z rządu,gdzie też dofinansowano dekodery i telewizory z nowym systemem.

Nie wszystko w tvp info mi się podoba,czy nawet odpowiada.Przełączam na inny kanał ,bo mam wybór.(tvp1,tvp2.tvp sport itd.dodam również polsat,tvn i ostatecznie polskie radio) Ostatecznie wszyscy oczekujemy reformy abonamentu.Ja osobiście nie mam nic do tego,że państwo dotuje coś,co ja z tego nie korzystam np.500+,czy pokazuje programy dla katolików,muzykę disco polo,z którymi mi nie po drodze,ale ja to szanuję,bo to telewizja dla wszystkich,a nie tylko dla mnie.

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy 3 mld w końcu wystarczą, żeby tacy jak ten "dziennikarz" potrafili złożyć poprawnie zdanie, nie używali zwrotów jak "droższe ceny", za które dostaje się nawet w podstawówce "pałę" i chociaż jakoś próbowali udawać obiektywnych

Ale wiem wiem, "w tivienie to panie dopiero"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...