Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy coraz więcej na temat doprowadzenia do identyfikacji ofiar pedofila

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magdalena-filiks-zmarl-syn-mikolaj-zarzuty-tomasz-duklanowski-prokuratura

Cytat

- Informacje dotyczące ofiar pedofila zaczęły się ukazywać na portalu i w audycjach TVP Info. Mało tego - na portalu TVP Info powołano się co prawda na Radio Szczecin, ale materiał na ten temat został opublikowany 29.12.2022 o godz. 6.28 - o dwie minuty wcześniej niż na portalu Polskiego Radia Szczecin. gdzie publikacja nastąpiła o godz. 6.30 - wyliczył Luft w skardze.

Muszę przyznać że Pan Klarenbach zachował poziom po tym gdy padły mocne oskarżenia

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informację po Duklanowskim podało większość mediów nietylko publicznych. https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/tvp-info-ofiary-pedofila-radio-szczecin-tomasz-duklanowski

Teraz politycy  opozycji  rozważaja bojkot TVP https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/bojkot-tvp-info-radio-szczecin-smierc-syn-magdalena-filiks-pogrzeb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Owszem wiele mediów bezrefleksyjnie cytowało, powołując się na jakie źródło?

Przecież napisałem. Na Duklanowskiego i Radio Szczecin rozpowszechniając dsne umożliwiające identyfikacje ofiar pedofila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zabrzmiało tak jakby politycy opozycji obrazili się na TVP, a inne media także podały. Jeśli źle odebrałem, to nie ma tematu ;)

Nie śledziłem tej sprawy gdyż niezbyt często oglądam media prawicowe i może stąd temat nie był dla mnie tak bardzo znany, ale z pierwszego linku widzę na zrzutach że te inne media to głównie mniejsze lub większe portale internetowe.

Największa siła oddziaływania to jednak wciąż radio i telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz2006 Data publikacji artykułów była 29.12. Wyjaśniając 29 jest wcześniej niż 30.

@Mr. Music Nikt tu chyba nie przesądza czyjejś winy. Czynnikiem łagodzącym dla innych mediów jest wyłącznie to, że oni cytowali, a materiał przygotowywała konkretna redakcja (w jakimś celu) i upubliczniła jako pierwsza. To się nie powinno wydarzyć.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podają w jakim celu była ta dyskusja w tamtym czasie? Przecież osoba skazana siedziała w więzieniu od roku.

Myślę że warto obejrzeć cały program Minęła 8 z 30.12.2022 i samemu wyciągnąć wnioski.  Od 10:25 jest temat.

A w szczególności od 26:30, czego TVP Info w swoich skrótach obecnie nie pokazuje.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep] mi się chce, chce mi się [beep] i krzyczeć jak widzę ten poziom zbydlęcenia, który panuje po stronie rządzącej oraz w ich telewizji. Najwyraźniej chcą kolejnych ofiar, to dopiero początek kampanii wyborczej, a ta banda ... nie umiem tego nawet nazwać, przekroczyła już wszelkie granice! Obrzydliwe, obrzydliwe jak można być tak żałosnym...

Mam nadzieję, że wszyscy funkcjonariusze TVP, którzy legitymizują swoją twarzą tą obrzydliwą stację po zmianie władzy staną się nikim, kompletnym marginesem, a wszystkie pieniądze które zarobili na szczuciu, manipulacjach i tańcu na grobie nastolatka zostaną im po prostu zabrane.

Edytowane przez Vinni
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze szybko zwrócono uwagę Jarosławowi Olechowskiemu, że teza jakoby poseł PO pierwszy mówił o działalności politycznej matki ofiar pedofila jest nieprawdziwa. Dzień wcześniej w porannym programie "Jedziemy" powiedział o tym Tomasz Duklanowski, prowadzący Michał Rachoń mu nie przeszkadzał. Ponadto w programie wiele razy pokazywano początek tekstu na portalu Radia Szczecin z informacjami o ofiarach. Potem wzmianki o działalności politycznej matki ofiar pojawiały się w serwisach informacyjnych stacji.

Robi się z tego niezła awantura. 

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/smierc-syn-magdalena-filiks-tvp-info-obwinia-platforma-obywatelska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fragment filmu przypominany w cytowanym przez Ciebie artykule w którym jest mowa o wieku dzieci i o przyjaciółce parlamentarnej pedofila pochodzi z zapowiedzi do dyskusji z tego właśnie programu Minęła 8 na ktorą powołuje się dzisiaj stacja, ale już tego filmu nie przypominając. Dlatego pisałem obejrzyjcie sami i wyciągnijcie wnioski. 

Dzisiejsze paski są poniżej krytyki a to faktycznie dzień pogrzebu chłopaka. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to zemsta za to, że pojawiły się donosy i petycje na Oskara Szafarowicza z Okiem Młodych, żeby go wyrzucić z Uniwersytetu Warszawskiego za to, że ma konserwatywne poglądy.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...