Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej, ze fani Tuska twierdzą, że rozniósł by merytorycznie TVP. Ja przypominam, ze TVP oglądają potencjalni wyborcy. Normalna opozycja powinna chcieć przejąć część wyborców głównego oponenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk powinien reprezentować wyższe, lepsze standardy, a nie zachowywać się jak główny oponent i chodzić do swoich mediów. W końcu jak sam twierdzi jest przedstawicielem partii demokratycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępność TVP Info jest zdecydowanie wyższa. Myślę, że taka debata z udziałem pana Tuska miałaby dużą oglądalność.

Wyjaśnienie pewnych wątpliwości byłoby pewną wygraną bo dużo osób z widowni (potencjalni wyborcy)jest niezdecydowanych.

Opozycja robiąc taki unik sama sobie strzela w kolano.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tą debatę. Wszyscy skoczyliby na niego i nie dali dojść słowa. 

Tu nie chodzi o prawdziwą debatę, a o "grillowanie" . Poza tym ten reportaż oparty jest głównie na przypuszczeniach.

Debata miałaby sens, gdyby była organizowana przez niezależnych dziennikarzy.

 

Co do dostęoności, TVN24 ma najwyższą oglądalność spośród kanałów informacyjnych, mimo iż TVP Info jest powszechnie dostępny. 

TVP Info oglądają przekonani i Ci dla których jest dobrym materiałem do analiz naukowych. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ipo napisał(a):

Nikt nie bierze w tej chwili TVP Info poważnie więc nawet sobie nie mogę wyobrazić debaty w tym medium. Mało tego to byłoby dla mnie coś poniżej godności. Nie dziwię się więc Tuskowi. 

W takim razie (idąc twoim tokiem myślenia) wszyscy politycy opozycji występijący w programach TVP info stracili godność - ciekawa wizja 🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Donalda Tuska, on sam obiecywał, że jak wróci do polskiej polityki, to będzie się pojawiać także w nieprzychylnych wobec niego mediach. Ale jak wszyscy wiemy, bardziej woli Kolende-Zaleską niż Holecką, gdyż w TVN24 nie usłyszy niewygodnych pytań niż w TVP Info.

 

I na odwrót jest właśnie z Kaczyńskim, prezydentem Dudą czy premierem Morawieckim. Po prostu politycy wolą udzielać wywiadów tam, gdzie będą mieli bardziej wygodne pytania niż w tych mediach, w których dostaną niewygodne pytania.

 

2 godziny temu, Beks napisał(a):

Takich dziennikarzy w Polsce nie ma. 

 

Akurat są, np. Rymanowski, choć faktycznie spora część dziennikarzy jest upolitycznionych.

 

40 minut temu, Bartosz10 napisał(a):

Po to samo dlaczego politycy zjednoczonej prawicy i konfederacji chodzą do TVN - tam też raczej

 

Akurat Konfederacja ma od lutego szlaban u większości mediów po tym, jak Braun i Korwin-Mikke zaczęli wspierać Rosję w wojnie na Ukrainie.

 

24 minuty temu, Ipo napisał(a):

TVN 24 na szczęście jednak trochę się różni. Jak dla mnie może ich tam nie być. Mało tego często zmieniam kanał jak ich tam widzę jako gości.

 

 

Masz rację, w TVN-ie nie zobaczymy Michnika codziennie, jak Sakiewicza w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kirk napisał(a):

Ja bym powiedział, że wśród widowni każdej stacji informacyjnej jest grupa najbardziej zagorzałych wyborców danej partii, nazywana niekiedy skrótowo betonem, to nie jest tylko domena TVP albo tylko TVN.

Owszem, tu się zgodzę tylko wiesz starsza widownia jest mimo wszystko specyficzna. Raczej bez horyzontów i bez możliwości dotarcia do innych źródeł informacji. To bardzo ogranicza i zawęża jednak zdobywanie informacji innych od tych jakie są w TVP jakie by one nie były.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jaki jest powód tego, że Tusk nie chce chodzić do TVP. Nie wiem, może poziom szczucia na niego jest zbyt wysoki. Przecież nie ma tygodnia, żeby nie szczuli na niego w Wiadomościach, już nie mowie o tym ścieku jakim jest TVP Info. 
Na ich stronie internetowej to nawet dorobił się własnego działu na stronie głównej gdzie próbują na każdy możliwy sposób mu dopiec.

Z resztą dobrze wiecie jakby wyglądała debata w TVP Info, zupełnie przypadkowi ludzie z publiczności dowiezieni autokarem niczym na spotkania Kaczyńskiego z mieszkańcami, eksperci jedyni słuszni, zero merytoryki, to nikomu nie było by potrzebne. 
Odnośnie teoretycznych wyborców, od których mógłby dotrzeć Tusk występując w TVP. Mam wrażenie, że poziom propagandy jest tam na tyle duży, że jeśli ktoś się waha na kogo głosować to rzadko zagląda na TVP. Są dziesiątki lepszych sposobów żeby dotrzeć do niezdecydowanych. 

 

A swoją drogą, widzieliście nowy artykuł na TVP Info? „Cena ropy w dół, paliwo w górę. Tak działał rząd Tuska” Ciekawe co się takiego wydarzyło, że akurat teraz o tym napisali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...