Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że na spokojnie mogliby ogarnąć pasek z informacjami taki w stylu dawnej szaty graficznej Polsat News. Przez najbliższe dwa tygodnie nadawania stacji nie oczekiwałbym fajerwerków, zapewne sytuacja zmieni się, gdy zyskają dostęp do budynku TAI. Może nie jest to idealny restart stacji, ale najwyraźniej w tej sytuacji tylko na tyle mogą sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał sobie na wstrzymanie i oceniał TVP INFO po 3,4 miesiącach po premierze. Niech się rozkręcą. Powrót polityków PIS do INFO jest nieunikniony. Zbiżają się wybory samorządowe i europejskie i będą starali się zaistnieć na wszystkich antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Adamczyk domaga się 45 milionów od Ministra Kultury i stawia ultimatum dostarczenia w ciągu trzech dni: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/michal-adamczyk-domaga-sie-45-mln-zl-dal-ministrowi-kultury-trzy-dni/glysjjp

Jak dla mnie pachnie to kryminałem więc obstawiam że zamiast pieniędzy dostanie figę z makiem. 

19 godzin temu, Ipo napisał(a):

Bez szans. Zabarykadują się z posłami PiS i tyle będzie tej akcji. Moje zdanie jest takie, że trzeba przeczekać. Za jakiś czas zainteresowanie tematem ucichnie, TVP będzie sobie robiła programy z Woronicza i im się to zwyczajnie znudzi szczególnie, że będą tam siedzieć za darmo.

Właśnie przeczytałem dosyć ciekawą opinie eksperta dla Newsweeka w tej sprawie: https://www.onet.pl/informacje/newsweek/okupacja-tvp-ekspert-tak-dziala-kraj-bez-zadnego-trybu/61v8q9c,452ad802

Moim zdaniem gdzieś po Nowym Roku cierpliwość się skończy i zacznie wynoszenie Adamczyka i spółki z siedziby TAI. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ipo napisał(a):

Trudno. Przecież to też generuje straty. Zajmują cały budynek już tyle czasu.

To może likwidator TVP powinien w ramach oszczędności wyłączyć w budynku TAI ogrzewanie i zasilanie? Byłoby ekonomicznie, a przy okazji to ciekawe jak długo "obrońcy" by tam wytrzymali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przygotowali się już do pokazywania "19.30" bo logo jest wyżej i bez zegara. 😂

13 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Co robiła czołówka "Heute Jornal" bez logo ZDF HD w TVP Info? Źródło WM

TVP-Info-ZDF-122023-658f3d1e50550.jpg?ex

 

To nie wiedziałeś? To będzie zamiast Teleexpressu od jutra. Oglądaj koniecznie, ale przygotuj sobie tłumacza bo będzie po niemiecku tylko! 😂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano uruchomiłem na chwilę, to nowe TVP Info, i już się wyleczyłem z jego oglądania. Jak zobaczyłem doktorka Grzesiowskiego zachwalającego szczepienia, a za chwilę objawił się Sutkowski ze swoimi mądrościami, to od razu to wyłączyłem. Jakbym chciał oglądać ich facjaty, to mam ich aż do przesytu na TVN 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie publicystyki, pamiętacie "debatę" tvp po filmie "Bohemian Rhapsody"?

https://www.antyradio.pl/amp/full/298824/news/Debata-o-Bohemian-Rhapsody-w-TVP-Wplynela-skarga-49282

 Żeby nie było, uważam że gdyby podobny poziom debaty miałby miejsce w nowym rozdziale tej telewizji, to uważam, że również zasługiwałby na potępienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wepq napisał(a):

To może likwidator TVP powinien w ramach oszczędności wyłączyć w budynku TAI ogrzewanie i zasilanie? Byłoby ekonomicznie, a przy okazji to ciekawe jak długo "obrońcy" by tam wytrzymali ;)

To byłoby ciekawe rozwiązanie ale pewnie prawa strona sceny politycznej rozwiązałaby ten problem przywożeniem ciepłych ubrań do TAI. 

1 godzinę temu, Solderowy123 napisał(a):

A odnośnie publicystyki, pamiętacie "debatę" tvp po filmie "Bohemian Rhapsody"?

https://www.antyradio.pl/amp/full/298824/news/Debata-o-Bohemian-Rhapsody-w-TVP-Wplynela-skarga-49282

Jutro ten film ma być pokazany w TVP3 o 20:25. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem parę postów wyżej, że "prawicowość" w nowej TVP Info będzie miało twarz Warzechy. I nie pomyliłem się. Sam Warzecha przypomniał, że ostatni raz w TVP występował jesienią 2017 roku. Warzecha to antypis i nieformalny rzecznik prasowy Konfederacji. Warzecha często wykorzystywany jest w mediach lewicowych jako komentator. Często zapraszany jest do Radia Nowy Świat czy do audycji Kuby Strzyczkowskiego w Radiu 357. Regularnie pojawiał się w "Loży prasowej" i w "Tak jest" w TVN24. Do TV Republika zaprasza go tylko Ziemkiewicz do swojego "Saloniku Politycznego". Nie zdziwię się, gdy Warzecha wróci ze swoją audycją do nowego Polskiego Radia lub do TVP Info. Lewica liczy, że Warzecha pójdzie drogą Terlikowskiego, Stankiewicza czy Elizy Michalik i stanie się ich ziomkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, swordfish napisał(a):

Sam Warzecha przypomniał, że ostatni raz w TVP występował jesienią 2017 roku. Warzecha to antypis i nieformalny rzecznik prasowy Konfederacji. \

Chodzi o  Łukasza Warzechę, który za czasów  rządów Szydło:

  • był jednym z prowadzących program W tyle wizji, emitowanym w TVP Info
  •  publikował w tygodniku „wSieci”, czyli najbardziej propisowskim tygodniku
  • publikował na portalu wPolityce.pl, czyli wybitnie propisowskim medium internetowym?

 

 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pasjonat napisał(a):

Najgorsza oprawa graficzna kanału informacyjnego z 3 największych stacji jakie w życiu widziałem, Oprawa graficzna oceniam na 0/10 dla TVP Info. 

Telewizję oglądasz dla oprawy czy treści? Bo jeśli dla tego pierwszego, to szkoda prądu. Wydaj tę kasę na coś zdrowszego (np. grę w golfa).

Początek, jak na tak spartańskie warunki, oceniam dobrze. Szkoda, że w ciągu dnia serwisy są tylko co godzinę i tylko do 22.

Mogliby zmniejszyć tło logo i zegara.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...