Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, lukas_k napisał(a):

I co to nadawanie awaryjne miałoby przez godzinę czy dwie dać? Tak naprawdę mamy teraz suchą informację, nic poważnego się nie stało, trwają spotkania, rozmowy i wkrótce zapadną decyzje.

To, że ja jak się coś dzieje to włączam kanały informacyjne i to samo by uczynili widzowie którzy mają dostęp do naziemnej telewizji. Prywatne kanały miały program specjalny więc coś tam się dało zrobić.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Developer napisał(a):

Nie prawda. Nazwa tego programu w pisowni wygląda tak: "i9.30", więc jak najbardziej byłaby tutaj spójność.

Prawda. Czym innym jest oficjalna nazwa jakiegoś produktu, a czym innym jego ewentualny zapis stylizowany.

 

A skoro tak Ci zależy na spójności to może powinni pójść o krok dalej i zmienić nazwę TVP INFO na TVP 19:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć telewizja ma wystartować w nowej oprawie graficznej. Wiem, że nie powinniśmy się cofać tylko rozwijać, aczkolwiek bardzo tęsknię za oprawą, w której największy udział brała pauza z lat 2009-2013. Do dziś bardzo miło wspominam te czasy, kiedy grałem na komputerze i co jakiś czas widziałem i słyszałem tę pauzę

 

EDIT: Ja już włączyłem TVP Info i na razie leci przekaz z TVP Polonia, a konkretnie jak na razie leci program "Gra słów. Krzyżówka", który zgodnie z ramówką ma się skończyć o 19:30, więc całkiem prawdopodobne, że zaraz po tym programie wystartuje pierwszy program w nowej ramówce nowej TVP Info

 

EDIT 2: O godzinie 19:07 pojawił się pasek TVP Polonii "Dziś od 19:30 rusza odmienione TVP INFO. Zapraszamy!"

 

Moim zdaniem powinni wstawić jakąś planszę na cały ekran z tą informacją, ewentualnie wkleić pauzę z tej nowej oprawy graficznej, która by leciała aż do godziny 19:30

Edytowane przez Telewizorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP Info z nową oprawą graficzną i odświeżonym logotypem kanału. Logo kanału jest białe na czerwonym tle z animowanymi krótkimi paskami, podobnymi do tych z oprawy graficznej programu informacyjnego 19:30.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19:29 skończyły się zapowiedzi TVP Polonia i zaraz po nich pojawił się fragment pauzy TVP Info, którą wprowadzono na początku 2023 roku, a więc pauza się nie zmieniła. Pojawiło się odświeżone logo w lewym dolnym rogu i godzina zasłaniające logo wydania "i9.30", a zatem wydanie to samo co w TVP1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót loga TVP Info z czasów SD i formatu 4:3. Zegar przysłania logo i9:30. Brak pasków. Fatalnie nałożenie zegara i loga audycji. Teraz to logo pod zegarem wygląda jak dodatkowy, popsuty czasomierz, który pokazuje ciągle tą samą godzinę. Kończenie relacji przez reporterów słowami 19:30 również nie jest poważne. Mówią, gdy na zegarze jest 19:40, a oni podają, że jednak jest 19:30. Liczę na wykorzystanie tego zamieszania z nazwą programu przez kabarety. Skecze i memy z tą godziną piszą się praktycznie same.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...