Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Ipo napisał(a):

A kto go miał zrobić jak jest takie zamieszanie. Totalnie nie rozumiem tylko tego, że przez 15 minut będziemy oglądać teraz planszę TVP1. Powinni dać cokolwiek.

Teraz widać, jacy ludzie zarządzali tvp. Trudno ich nazwać dziennikarzami, w stu procentach oddani fanatycznie tylko jednej partii. Co oni myśleli, że do emerytury będą robić programy ku chwale i dostawać solidne wynagrodzenia za propagandę. Każda bajka się kiedyś kończy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie cały dzień są tam informacje z regionu - pisowskie informacje z regionu, no i w południe pasmo TVP3 info, dlatego też zdjęli.
No bardzo pisowskie, jak najwięcej Lewicy widziałem w TVP 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fanbonda napisał(a):

Władze Tvp zapowiadały, żebyśmy włączyli o 19. 30. Nie rozumiem agresji wymierzonej w moją stronę. Zluzuj @czerstwy 

Warto oglądać różne programy, Wydarzenia, Fakty itd. I samemu wyrabiać sobie opinię na podstawie poznania różnych punktów widzenia

Tak swojego czasu robiłem.Ale jak kiedyś blisko 30 minut wysłuchwiałem tylko zalet rządzących narzekań na opozycję i człowieka na T to przestałem. Bo mnie interesuje co sie dzieje w Polsce czy zagranicą. A nie tylko śmieszna polityka itp. @utede nie wiem czy tą prawdę przetrawią i w nią uwierzą😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę wierzycie, że jak TVP PIS zamieni się w TVP PO, to pokażą prawdę?. Tak pokażą-swoją prawdę. Tak było też za czasów SLD. Nic się nie zmieni, dalej będzie propaganda, tylko w drugą stronę. Tak niestety zawsze się dzieje, gdy zmienia się władza, miałem nadzieję, że w 2015 roku zmieni to PIS, teraz, że zmieni to PO, miało przecież być inaczej. Tylko co dalej?. Ktoś chyba ten obłęd powinien powstrzymać. Przy następnej zmianie władzy będzie to samo, tylko jeszcze bardziej ostro, bo jeszcze tak ostro jak teraz, nie było nigdy. Od czasów gdy w TVP rządziło SLD nie oglądam tutaj żadnych wiadomości i tak już pewnie pozostanie.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lokam said:

Nic się nie zmieni, dalej będzie propaganda, tylko w drugą stronę. 

 

Nie wiem jak trzeba być odrealnionym by twierdzić że to co robił PiS w TVP to to samo co było i będzie. 

NIGDY nie było tak absurdalnej obłudy i kłamstw. 

A przepraszam, za PRL był 

 

@mastano w Bdg to nie emeryci a partyjniacy pisu protestowali. 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, utede napisał(a):

 

NIGDY nie było tak absurdalnej obłudy i kłamstw. 

A przepraszam, za PRL był 

 

 

Z autopsji kojarzysz PRL, czy z telewizji?

Jedna partia- jeden głos, nie było niezależnych mediów.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...