Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było w aż takim stopniu. Telewizja publiczna powinna relacjonować wszystkie wydarzenia i spotkania. Realizuje tylko jednej partii obecnie. Zawsze w TVP było faworyzowanie rządzących i więcej czasu antenowego, ale nigdy prawie 100%, co pokazują oficjalne statystyki reprezentacji ugrupować w programach TVP Info.

13 godzin temu, lakiman napisał(a):

związane z polską racją stanu

Masz rację z polską racją stanu tak, ale na pewno nie związane z racją danej partii. Bo polska racja stanu jak zauważył @Kirk ma różne oblicza, w tym np. dobra współpraca z naszymi sąsiadami.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby każdy chce pokazywania kampań opozycyjnych wyborczych tylko widocznie one kosztują też swoje prawa do emisji nic za darmo nie jest  lub zwiastuje bojkot na blokada praw emisyjnych dla TVP.Jak TVP samą zaproszeń nie dostaje a sama wielka Koalicja Obywatelska niepotrafią odpowiadać na pytania trudne i bojkotują odpowiedzi TVP to się nie dziwcie że tak następuje.A i tak partie opozyjne miały i mają inny podgląd na świat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby przewidziała przyszłość w TVP? Nie wiem! Podejrzewam w listopadzie zobaczymy ją być może w Polsat News lub ewentualnie Wydarzeniach 24 (przepraszam za off-topic).

 

Co do hasła powitalnego przy programach informacyjnych i publicystycznych, podejrzewam że to hasło "Witamy w Polskiej Telewizji" lub "Witamy w Polskich mediach" stosowane jest tylko i wyłącznie w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, żeby zrobić pstryczek Monice Olejnik, która w nadanym w TVN24 swoim programie "Kropka nad i" (znowu przepraszam za to samo) wita się "w Wolnych Mediach" (był wyjątek - jesienny spot ramówkowy TVP). 

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Frontowiec napisał(a):

Przed chwilą zauważyłem licznik odliczający czas do końca bloku reklamowego w TVP Info.

Zauważyłem to już w piątek lub w sobotę, myślałem że to jakiś błąd, ale rzeczywiście chyba jest to nowy pomysł, uważam go za duży plus

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dla dobra sprawy warto ten tekst tu podlinkować: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/bil-mnie-piesciami-i-wyrywal-wlosy-mroczna-przeszlosc-michala-adamczyka/nkr9pyw#pco

Zastanawiające jest, jak można było to utrzymać przez 2 dekady, można było z taką przeszłością pracować w Pulsie zarządzanym przez zakonników, a potem stać się czołową gwiazdą TVP. Ktoś moim zdaniem musiał o tym wiedzieć. Zaś argument "ale to nie wpływa na pracę zawodową", jest nietrafny, bo dziennikarz jako zawód zaufania publicznego powinien być poza podejrzeniami, także w sferze obyczajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kirk napisał(a):

Zastanawiające jest, jak można było to utrzymać przez 2 dekady, można było z taką przeszłością pracować w Pulsie zarządzanym przez zakonników, a potem stać się czołową gwiazdą TVP.

 

I właśnie dlatego zastanawiam się na ile przedstawione powyżej informacje są prawdziwe. To nie może być przypadek że jest to ujawniane akurat w czasie kampanii wyborczej. Proszę mnie nie wiązać teraz z tą partią, ja tylko staram się podchodzić z rezerwą do niniejszej informacji.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam prawdy musi być skoro został skazany. Pamiętam, przed laty prowadziłem forum o Teleexpressie (chyba nawet funkcjonuje gdzieś do dziś bo wciąż dostaję powiadomienia) i pan redaktor pisał do mnie z prośbą bym usunął jakieś wpisy na jego temat dotyczące właśnie tej sprawy. Tylko wtedy nie były to doniesienia medialne z tego co pamiętam a ktoś go prywatnie oskarżał. Było to w czasach gdy prowadził Teleexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kirk napisał(a):

Zaś argument "ale to nie wpływa na pracę zawodową", jest nietrafny, bo dziennikarz jako zawód zaufania publicznego powinien być poza podejrzeniami, także w sferze obyczajowej.

Tu warto przypomnieć jak TVP skrupulatnie punktuje Piotra Kraśkę za problemy z podatkami i prawem jazdy (pomijam czy słusznie czy nie). Ciekawe czy w ogóle odniesie do tych informacji.

A widzę że w miedzy czasie napisałeś, "pomówienia". No to jest wstępny kierunek odniesienia się do informacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazeta RP w zupełnie innym tonie

https://www.rp.pl/publicystyka/art39071041-mariusz-cieslik-dziennikarstwo-ponizej-pasa-prywatne-zycie-michala-adamczyka

Cytat

Popularny portal na „o” nie pierwszy raz grzebie w brudach. Całkiem niedawno zniszczył życie i karierę człowiekowi tylko dlatego, że jest dobrym znajomym premiera. Nawet tego specjalnie nie ukrywając. Jaki publiczny interes stał za ujawnieniem konfliktu dyrektora państwowej firmy z byłą partnerką? Nie sposób go wskazać. Podobnie jak według mnie nie ma powodu, żeby ujawniać podobną sprawę – sprzed prawie 25 lat! – dotyczącą Michała Adamczyka. Nawet gdyby go skazano, a przecież nie skazano, wyrok po 10 latach ulega zatarciu.

Cytat

Pech chciał, że Adamczyk został gwiazdą TVP i dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. A, jak już się przekonaliśmy, w Polsce wobec przeciwników politycznych – a Onet z pewnością jest tu stroną - wszystkie chwyty są dozwolone. Także te poniżej pasa.

 

Komentarze

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/fala-komentarzy-po-tekscie-o-gwiazdorze-tvp-wstrzasajacy/0sb5lrz

I jeszcze https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/czy-michal-adamczyk-powinien-byc-twarza-tvp-minister-nabral-wody-w-usta/nh19dmt

Od 2:48 wywiadu Onet Andrzeja Stankiewicza. Dopytał o warunkowe umorzenie postępowania i dostał odpowiedź :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina Pajączkowska twierdzi, ze padła ofiara zachowań mobbingowych ze strony Michala Adamczyka, ale dowodów nie zamierza ujawniać bo TVP to zamknięty rozdział. Dziwna postawa, bo z tym należy udać się do prokuratury by nikt inny ewentualnie nie został skrzywdzony. 

Ujawniła, ze na spotkaniu z pracownikami TVP prezes Tvp poinformował, ze Adamczyk udał sie na urlop i żadnych konsekwencji nie będzie, bo to prywatna sprawa.. To nie wymaga komentarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...