Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zefir zerknąłem 30 minut temu nie było żadnej informacji nawet na pasku.

Żeby to wiedzieć musiałbyś zerknąć wówczas. 

Kanał informacyjny powinien takie rzeczy na bieżąco komunikować. Wiec partyjny to nie priorytet w zestawieniu z takimi informacjami. 

Tymczasem nawet na pasku informacje były wyłącznie z wiecu. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę żebyś mógł lepiej zrozumieć. Przeczekałem całą pętlę informacji na pasku. Same informacje z wiecu partyjnego. 

Tak, to mi się nie podoba, jako że mam do czynienia z kanałem informacyjnym. Nikt nie siedzi przykuty do telewizora. Gdybym nie włączył konkurencji tej informacji bym do wieczora nie uzyskał, bo sobota to taki dzień gdy mało czasu spędzam przed telewizorem w ciągu dnia. 

Dlatego to krytykuję i sądzę że wiele osób z tym się zgodzi. 

Info na pasku powinno lecieć cały czas z najważniejszych wydarzeń z kraju i na świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest żaden serwis informacyjny. Jest to nachalna propaganda i manipulacja nastawiona na obrzydzenie opozycji i gloryfikację władzy.  Rzeczywistość powinna być taka że media maja patrzeć rządzącym na ręce, a nie ich wychwalać. W każdym innym przypadku serwisy informacyjne TVP rządowej są tylko tubą propagandową władzy.

Edytowane przez Janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Magazyn „O tym się mówi” w tym roku śledziło średnio 282 tys. osób. Względem analogicznego okresu rok wcześniej audycja straciła 56 tys. widzów - wynika z raportu wirtualnemedia_pl. TVP Info zakończyło emisję cyklu.

o%20tym%20si%C4%99%20m%C3%B3wi%20czerwie

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-o-tym-sie-mowi-tvp-info-2023-rok-koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Konkirencja TVN24 podaje informację o puczu w rosyjskiej armii, w TVP Info partyjna konwencja, nie ma wzmianki nawet na pasku na ten temat.


Jakoś rano też nie mogłem się doprosić informacji na ten temat, a próbowałem tylko z Polsat News i TVN24. Wszędzie były konwencje Lewicy i TD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zefir napisał(a):

Chwila,to nie jest dobry pomysł na ocenę, szczególnie TVP info,gdzie informacje są dynamiczne i szybko się zmieniają.

Różnica jest taka, że konkurencyjne stacje mają te informacje na paskach i poświęcają większość swojego programu, zapraszając ekspertów. TVP Info z kolei przez 2 godziny zajmowała antenę relację z Bogatyni, zaś jedyna informacja dotycząca kryzysu w Rosji na pasku brzmi tak, że wieści w tej sprawie podaje TVP World, Bielsat oraz strona TVP.info. Nie ma nawet wyjaśnienia, co się tam dokładniej dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia w Rosji przykryły konwencję, która miała być restartem kampanii PIS. W TVP jeszcze oszukują się, że nadadzą rangę temu wydarzeniu w kółko nawijając o tym samym no ale niestety ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaistniała sytuacja w TVP info pokazuje,że TVP nie ma monopolu na informacje w telewizji.(I bardzo dobrze)Sam korzystałem też z wydarzeń 24 z paskiem-pilne.Jednak przy tak dużej ilości  dzisiejszego sportu podziwiam ludzi,którzy śledzą wiadomości w TVP info.Coś jednak mają w sobie,że sporo ludzi tam zagląda i je ocenia.Tym bardziej,że należy do TVP. Nielsen z pewnością byłby zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kirk napisał(a):

Z tym Nielsenem to bym nie był tak pewny, bo jednak to TVN 24 prowadzi w badaniach oglądalności.

Z pewnąścią masz rację,skoro tak twierdzisz.  Moja opinia jest nieco inna.Telewizja TVP info jest dostępna za darmo wszędzie. FTA na satelicie,w naziemnej,w internecie, w hybrydowej,a nawet u konkurencji w kablówkach i platformach polsatu,canal+.orange czy Play. Oglądana jest nawet przez osoby,które deklarują ,że ją nie oglądają( a komentują co tam się dzieje) Do Tvn 24 nie mam dostepu.!  Jest płatna i kodowana. Wnioski same się nasuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zefir napisał(a):

Oglądana jest nawet przez osoby,które deklarują ,że ją nie oglądają( a komentują co tam się dzieje)

Co Cię tak to boli? To źle niektórzy chcą wiedzieć jak pewne zdarzenia przedstawia ta stacja? Czy może to jest problemem że głównie krytycznie :)

14 minut temu, zefir napisał(a):

Telewizja TVP info jest dostępna za darmo wszędzie. FTA na satelicie,w naziemnej,w internecie, w hybrydowej,a nawet u konkurencji w kablówkach i platformach polsatu,canal+.orange czy Play.

Tym gorzej dla TVP Info, że pomimo takiego zasięgu pozostaje w tyle za kodowanym TVN24.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wystarczy obserwować wpisy forumowiczów i ich wypowiedzi.Naprawdę jest sporo osób,które deklarowały ,że TVP info nie oglądają,a najwięcej mają do powiedzenia na temat jej zawartości.Głównie chodzi o krytykę dziennikarzy tvp i programu  ,,w tyle wizji" .Nie mam nic przeciwko,bo każdy może oglądac i się wypowiadać. Sam skupiam się nad samymi wiadomościami i chętnie zaglądam do wydarzeń 24.Może i korzystałbym z TVN 24,lecz nie mam dostępu i to boli mnie najbardziej.😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zefir napisał(a):

 Wystarczy obserwować wpisy forumowiczów i ich wypowiedzi.Naprawdę jest sporo osób,które deklarowały ,że TVP info nie oglądają,a najwięcej mają do powiedzenia na temat jej zawartości.Głównie chodzi o krytykę dziennikarzy tvp i programu  ,,w tyle wizji"

Gdyż niektóre z pozycji programowych, a dokładnie ich fragmenty są publikowane w sieci jako kontrowersyjne. Dlatego można nie oglądając wyrobić sobie zdanie, oglądając fragment wrzucony do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam młody człowiek któremu przerywano zadanie pytania w "Arenie poglądów".

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/w-programie-tvp-info-padlo-niewygodne-pytanie-adamczyk-sie-zdenerwowal/6stzpm4,681c1dfa

Cytat

Opublikowany wczoraj wieczorem fragment odtworzono na Twitterze już około 24 tys. razy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Trzy pierwsze odcinki serialu dokumentalnego „Reset” oglądało na antenach TVP1 i TVP Info średnio 1,6 mln widzów. Autorami cyklu są Sławomir Cenckiewicz i Michał Rachoń.

Reset_widownia_czerwiec_2023.jpg

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/reset-tvp1-tvp-info-opinie-autor-michal-rachon-donald-tusk-agent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...