Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn w Polsce 2014


kibictyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jednak Ci co mówią, że 2:0 może być 2:3 :)

 

 

To jest ta słynna stara siatkarska prawda? :)

 

Ale dobrze że wygraliśmy, ciężko było, emocje były, ale wynik dobry dla nas. Taki mecz jest lepszy niż film sensacyjny. Nawet jeśli tylko obserwuje się transmisję na żywo na [regulamin]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku co za emocje!!Wybrałem się na transmisję do znajomych i się nie zawiodłem.Szkoda,że nie udało się zdobyć 3. pkt. bo awans do następnej fazy byłby pewny.No cóż,dobrze,że wygraliśmy i zdobyliśmy jak że 2 cenne punkty.Czekamy na mecz z Francją.Bardzo trudny rywal,lider naszej grupy.Wystarczą nam 2 wygrane sety do awansu,ale będzie o to ciężko.Jednak wierzę w naszych chłopaków.Do boju Polacy!!!

 

Wyniki dzisiejszych wieczornych meczy MŚ:

*Polska-Iran 3:2

*Australia-USA 0:3

*Niemcy-Rosja 0:3

*Kuba-Bułgaria 3:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pod wrażeniem naszej gry, Iran został przez nas rozbity i wydawało się, że 3:0 jest pewne. Tymczasem głupie błędy w połowie 3. seta + strata Michała Winiarskiego spowodowały, że mecz się odwrócił i z wielkim trudem wymęczyliśmy to zwycięstwo w tie-breaku. Trochę obawiam się dzisiejszego meczu z Francją, ale jestem optymistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być finał, mecz o 3. i o 5. miejsce. Jak tak patrzę na MŚ 4 lata temu, to tam grano nawet mecze o miejsca 5-8 i 9-12, więc jeszcze większy absurd. To takie według mnie sztuczne uatrakcyjnianie widowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...