Skocz do zawartości

Reklamy, mnie to także denerwuje, zwłaszcza w nocy.


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Najgorszym minusem dla mnie jest Polsat, gdyż ostatnio miałem okazje obejrzeć komedie Wielki Biały Ninja, gdzie podczas filmu pojawiła się Reklama, gdzie pojawiła się reklama między innymi: PKO BP z Szymonem Majewskim jako Bankomat, czy też reklama ciasteczek HiT z muzyką Duck Sauce - Barbra Streisand, potem pojawiła się zapowiedź, i znowu 15 minut reklam, przełączyłem na Jedynkę gdzie leciał Krokodyl Dundee w Los Angeles, gdzie przeczekałem kilka minut i przełączyłem na Polsat gdzie znowu leciała reklama, i odrazu pojawił się film. Na Polsacie 2 gdy leciała reklama przed ŚWK, to znowu pojawiła się reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy na Polsacie gdy oglądałem film o 1 w nocy to widziałem reklamę erotyczną promującą telefon do Anii, taką reklamę w zeszłym roku widziałem w TVN-ie

 

Uwaga, coś jeszcze lepszego. 8 lat temu oglądałem Polsat. Ok. 12.00 (nie w nocy, tylko w południe) reklama, a tu: Zero siedemset, osiem osiem zero, siedem siedem siedem, zadzwoń teraz! (Bis)

No to ja w brecht. Raz w tamtym momencie (co ciekawe, w wieku 6 lat wiedziałem, o co cho), drugi raz po jakimś czasie, kiedy se to przypomniałem, a potem zawsze, kiedy tą reklamę nierządu sobie przypominam. Dzięki Bogu, i dzięki Krajowej Radzie Tego i Owego, coś takiego nie może się przytrafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy na Polsacie gdy oglądałem film o 1 w nocy to widziałem reklamę erotyczną promującą telefon do Anii, taką reklamę w zeszłym roku widziałem w TVN-ie

 

Uwaga, coś jeszcze lepszego. 8 lat temu oglądałem Polsat. Ok. 12.00 (nie w nocy, tylko w południe) reklama, a tu: Zero siedemset, osiem osiem zero, siedem siedem siedem, zadzwoń teraz! (Bis)

No to ja w brecht. Raz w tamtym momencie (co ciekawe, w wieku 6 lat wiedziałem, o co cho), drugi raz po jakimś czasie, kiedy se to przypomniałem, a potem zawsze, kiedy tą reklamę nierządu sobie przypominam. Dzięki Bogu, i dzięki Krajowej Radzie Tego i Owego, coś takiego nie może się przytrafić.

Doskonale pamiętam tę reklamę i nie tylko ja, tutaj widzę :D

"Zero siedemset, osiem osiem zero, siedem siedem cztery, zadzwoń teraz!tylko, ja pamiętam, że ostatnia cyferka, to była "4", nie "7".

 

Mnie reklamy w Polsacie już nie denerwują, bo oglądam wybrane pozycje w ten sposób: nagrywam na twardy dysk (nie oglądając tej pozycji), po czym wycinam reklamy i oglądam bez reklam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamiętam jak to było w 1996 r., takie same reklamy erotyczne, że aż żal było je oglądać. Najlepiej dla wszystkich, gdyby KRRiT zakazał emitowania reklam w telewizji. Chociaż jest wtedy duży minus, brak dorobku przez firmy na reklamach, ale ja gdybym był szefem KRRiT-u, to bym zakazał emisji reklam na każdym kanale telewizyjnym w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak to było w 1996 r., takie same reklamy erotyczne, że aż żal było je oglądać. Najlepiej dla wszystkich, gdyby KRRiT zakazał emitowania reklam w telewizji. Chociaż jest wtedy duży minus, brak dorobku przez firmy na reklamach, ale ja gdybym był szefem KRRiT-u, to bym zakazał emisji reklam na każdym kanale telewizyjnym w Polsce.

 

Wtedy wrócilibyśmy do początku, czyli jednego kanału w tv i to dopiero po południu. Dlaczego? Bo nikt oprócz TVP nie chciałby nadawać, gdyż wydatki na stacje by mu się nie zwracały, a o zyskach nawet nie można by było mówić. TVP też musiałaby ograniczyć znacznie emisję, ale dzięki wpływom z abonamentu prawdopodobnie udałoby się uratować jeden kanał, ale z mocno ograniczoną zawartością i czasem nadawania. W sumie to nawet widziałbym cię jako prezesa KRRiT, bo ludzie przynajmniej zajęli by się jakąś robotą, a nie by tylko przed tv siedzieli :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...