Skocz do zawartości

Reklamy, mnie to także denerwuje, zwłaszcza w nocy.


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie jest jakby lepiej. :)

Teraz już nie muszę, zmieniając kanały, regulować siły dźwięku tak jak dawniej, głośność kanałów z anteny naziemnej jest niemal wyrównana (na jednym poziomie). Z reklamami też jest o wiele lepiej.

Jeśli zaś chodzi o kanały z anteny satelitarnej - jeszcze się nie przysłuchiwałem dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jak to dobrze, że Rada Telefonii i Radiowizji w końcu odniosła sukces w walce z pogłośnianiem reklam...

 

Dziś rano oglądając na Pulsie Jetsonów nie zdążyłem zmienić kanału zanim się zaczęły reklamy, jak to zwykle robię.

Jak ryknęło, to mało mnie z krzesła nie zwaliło.

 

Ale to jednak dobrze, że mamy taką wspaniałą Radę, a nadawcy przestrzegają jej zarządzeń. Strach pomyśleć co by było, gdyby było inaczej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja natomiast nie cierpie reklam w nocy, same reklamy piwa i sex telefonów. Oglądam jakis fajny film, leże w łóżku i nagle reklama, wtedy dość czesto zdarza mi się zasnąć i nici z z dalszego oglądania filmu, póxniej budzi mnie kolejn reklama (głośna) ale kawałek filmu z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak tylko pojawiają się reklamy u mnie na oglądanym kanale to zaraz pilot w dłoń i zmieniam program na inny...
A na nim też reklamy...

 

A do tego trzeba dodać' date=' że ostatnio coraz większą popularnością cieszy się nadawanie tych samych reklam w tym samym czasie na kilku kanałach. To się nawet jakoś tam specjalnie nazywa.

A chodzi o to, żeby widz był osaczony przez reklamy i nie mógł od nich uciec, nawet przełączając telewizor na inny kanał.

Reklamy rzadko są ze sobą idealnie zsynchronizowane, zwykle są przesunięte o kilka lub kilkanaście sekund. Niewykluczone, że specjalnie, tak, aby na bardzie popularnych kanałach zaczynały się wcześniej, i aby po przełączeniu na mniej ciekawy kanał widz mimo woli zobaczył ponownie cały spot.

 

Na przykład dzisiaj przerzucam kanały w telewizorze (bo akurat były reklamy). Trafiłem na te-el-ce (TLC), leci reklama Tesko.

[i']"Hohoho, czy są tu jacyś grzeczni ludzie? Kaziu, daj spokój!"...[/i]

Przerzucam dalej, a-iks-en (AXN)

"Hohoho, czy są tutaj jacyś grzeczni ludzie? Kaziu, daj spokój! Krysiu, przegryziemy uszka?"...

 

Inny przykład, Polsat, akurat się zaczęła reklama i od razu z grubej rury - Posterunkowy wrzeszczy:

"I dziś w Telekomunikacji, wesoła nowina..."

Szybko zmieniam kanał, żeby powstrzymać odruch wymiotny, akurat trafiłem na Ale Kino!

"wesoła nowina, że wszystkie kanały tiwi są na prawdę w super cenie!"

 

Przykłady można by mnożyć, bo ostatnio ta żenująca praktyka się bardzo nasiliła, można powiedzieć, że stało się to nagminne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na przykład dzisiaj przerzucam kanały w telewizorze (bo akurat były reklamy). Trafiłem na te-el-ce (TLC), leci reklama Tesko.

"Hohoho, czy są tu jacyś grzeczni ludzie? Kaziu, daj spokój!"...

Przerzucam dalej, a-iks-en (AXN)

"Hohoho, czy są tutaj jacyś grzeczni ludzie? Kaziu, daj spokój! Krysiu, przegryziemy uszka?"...

 

A dzisiaj tą samą reklame Tesko widziałem równocześnie aż na 3 śmieciowych kanałach: BBC Entertainment, TVN Meteo i AXN :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polko, przeczytałem twoją odpowiedź i też widziałem tą reklame Tesco, tylko popełniłeś błąd w którym napisałeś ''Kaziu daj spokój'', tylko że ona do niego mówiła Heniu, a nie Kaziu, tą reklamę widziałem na Polsacie (przed Pierwszą Miłością), TVN, TVN7, TVN 24, TVN Warszawa, TLC, MTV, VIVA, Kino Polska która leci codziennie, ponieważ ta reklama promuje Święta Bożego Narodzenia (którą powstała przed Listopadem)

 

po za tym też widziałem reklamę Neostrady z Telewizją gdzie serce krzyczy ''I Dziś w Telekomunikacji wesoła, hej wesoła nowina, że wszystkie kanały TV są naprawdę w supercenie'' przełożona na nutę Hej Sokoły, ta reklama też powstała przed Listopadem, tak na prawdę postacią aktorom użyczają Jarosław Boberek (Serce) i Rafał Sabara (Rozum)

 

po za tym pare dni temu gdy oglądałem SuperStację to Widziałem reklamę dla dzieci promującą gre Toy Story 3, oraz P.S Playschool przed 23, to efekt świąt Bożego Narodzenia, które emitują przed świętami aby zdobyć kase rodzicom, takie reklamy też widziałem w Carrefurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nienawidzę tych reklam,zwłaszcza na TVN i Polsat!Tam się zdarza że reklamy idą co 30 minut!Powinni pod logiem dać licznik ile czasu pozostaje do końca reklamy...I ten dubel reklam na innych kanałach...Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje to, że gdy na Polsacie zaczyna się reklama to praktycznie w odstepie 2 minut na jego pozostałych kanał jest to samo. I tak mamy reklamy na Polsacie, Polsacie2 i pozostałych z jego grupy ( oprocz PN i kanałów sportowych ). Czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy są denerwujące, np. na kanałach Eurosport gdy coś "leci" na żywo. Dodatkowo są one bardzo krótkie, przez co trudno zdążyć się załatwić. Denerwują mnie one też gdy lecą na wszystkich kanałach informacyjnych... Gdyby na wszystkich kanałach, koniec reklam byłby odliczany (jak chyba na Vivie), mogły by one stać się nawet przyjazne dla widza. Wiedziałbym np. czy zdążę zrobić w czasie reklam kolację, czy też nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...