Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ich bardzo lubiłem w duecie jako komentatorzy w Polsacie Sport  ale na tym kanale Romka są jeszcze lepsi i na luzie gadają :)  Popieram Romka z tą decyzją i oby miał jak najwięcej widzów :) 

 

Edit:

Roman chce współpracować z Polsat jako dziennikarz i nic więcej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości, a na pewno nie są coraz większe - może być wydłużony okres kwarantanny, może być izolacja zawodników z terenów wysokiego ryzyka, ale według mnie za te niecałe pół roku nie będzie większej afery niż z przereklamowanym wirusem Zika w Rio. Sytuację kontroluje Komisja Medyczna MKOl we współpracy z WHO i Komisjami Medycznymi poszczególnych narodowych komitetów olimpijskich. Odwołanie igrzysk z tego powodu jest  dla mnie równie prawdopodobne, jak wybuch III wojny światowej.

Edytowane przez Vojthas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby co WHO kontroluje ? Oni to zielonego pojęcia nie mają, a komisja medyczna MKOL to wie tyle co tym. Chińczycy nie dzielą się danymi nigdy zbyt chętnie i na pewno wiele pomijają. Doskonale na pewno wiedzą skąd on się wziął, ale się do tego nie przyznają za nic. Odwołanie Igrzysk to bardzo realny scenariusz. Wystarczy, że 1 czy  2 osoby odmówią wyjazdu i fala pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto odmówi wyjazdu? Pójdą niebotyczne pieniądze na zabezpieczenia, kontrole, lekarze z misji medycznych będą mieli kupę szkoleń... a skończy się na medialnym hałasie. Koronawirus jest już w Europie, więc informacje Chińczyków są już w ogóle niepotrzebne. Laboratoria zachodnie mają już nad czym pracować i to robią. Pięć miesięcy to dość czasu, żeby zapobiec odwołaniu igrzysk. Przeżyłem już pandemię świńskiej i ptasiej grypy, moi znajomi przeżyli wyprawy do skażonego Ziką Rio w lutym, pół roku przed igrzyskami i podczas samych igrzysk. Ja się nie daję ponieść panice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowcy, Igrzyska to nie są turnieje tenisowe czy coś gdzie oni zarabiają dobre pieniądze. Na Igrzyskach to zarabia MKOL dlatego im odwołanie na rękę nie jest ale wystarczy kilku których nie zdecyduje się jechać i się zacznie. A patrząc, że to jest Azja to może być różnie. Ale zgadzam się, że panika nie jest wskazana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Vojthas napisał:

Tak, golfiści, tenisiści (ale bardziej o poglądach na olimpizm w stylu Radwańskiej niż Świątek), może (może!) paru kolarzy... jak na tyle dyscyplin to na pewno nie będzie to wielka fala.

Wystarczy, że kilku zrobi to publicznie zrobi i pójdzie efekt kuli śnieżnej a olimpizm to mit, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. To dawno wyginęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Klakier napisał:

Walka Adam Kownacki - Robert Helenius pokaże  TVP Sport i TVP 1 . 

link : https://www.przegladsportowy.pl/boks/boks-adam-kownacki-robert-helenius-kiedy-i-gdzie-odbedzie-sie-walka/4thf72z

 

Na pewno będzie TVP Sport, myślę to pomyłka, Borek na Twitterze pisał będzie walka w Polsat Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport ma w ramówce od 17 marca turniej Snookera Coral Tour Championship 2020. To trzeci i ostatni turniej z serii Coral, jest produkowany przez itv4. Od kilku sezonów do pierwszych dwóch po za Wielką Brytanią prawa ma Eurosport, a ten trzeci nigdy u nich nie był pokazywany. W tym roku po raz pierwszy ten turniej w TVP, aczkolwiek nie widziałem info by się ktoś chwalił o zakupie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Telewizje płacą za sezon,stałą sumę.Bez względu czy on trwa miesiąc czy 12 zapłacą tyle samo.I bez żadnych wycieczek o szkołach proszę...chyba że z Onetu się urwałeś...

Jak przeczytam o jakichś tego typu negocjacjach to chętnie powrócę do takiej dyskusji ale na chwilę obecną nic na to nie wskazuje by np w Anglii takowe miały się pojawić.

I tak jak pisałem póki co np w UK Sky będzie tracił na obecnej sytuacji bowiem ludzie mogą bezkarnie anulować opłacanie abonamentu...więc pewnie dopiero gdy wszyscy policzą co i jak wyszło wtedy siądą do rozmów. Teraz wszelkie negocjacje z tym związane są nie na miejscu bo nikt nie wie ile to potrwa i czy w ogóle wróci do normy w tym roku...więc co tu negocjować?

 

 

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, umek napisał:

Jak przeczytam o jakichś tego typu negocjacjach to chętnie powrócę do takiej dyskusji ale na chwilę obecną nic na to nie wskazuje by np w Anglii takowe miały się pojawić.

Skoro wszyscy ludzie piłki i nie tylko w Polsce o tym mówią to chyba rzecz logiczna że tak będzie. Dotyczy to także Anglii, myślisz po co oni chcieli jak najdłużej grać ?  Sporo było o tym w angielskich mediach. Premier League będzie jedną z tych lig która najwięcej straci i to na kilku płaszczyznach na kryzysie jeśli nie uda się dograć sezonu na co praktycznie nie ma szans.  Wiadomo, ze nikt poważny nie będzie się chwali tak jak Szkolnikowski, że nie ma zamiaru czegoś zrobić. 

 

Oczywiście mówimy o przyszłej sytuacji ale dość istotnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...