Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.08.2019 o 18:26, Umkwatata napisał:

Nie wiedzialem, ze Tipico Bundesliga od tego sezonu w Canal+. Mocny szok, ciezko zrozumiec dlaczego ją kupili, poza RB Lipsk to straszne nudy.

Wypadałoby mieć jak jakąkolwiek wiedzę nawet minimalną odnośnie drużyn które występują w lidze jeżeli się w jej temacie wypowiadasz ?

e:

nie doczytałem że @SatExpertCię uświadomił w temacie.

Edytowane przez roberttosat
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie spokojnie - pisałem na szybko z telefonu, myślałem o Salzburgu a napisałem Lipsk - zupełnie się nie zorientowałem wtedy, byłem pewien, że napisałem Salbzurg -  spokojnie. Gdyby można było prosić aby ktoś z ekipy edytował, byłoby miło.

 

Przecież wiem, że Lipsk jest w Niemczech a Salzburg w Austrii ^^

W dniu 12.08.2019 o 16:59, roberttosat napisał:

Wypadałoby mieć jak jakąkolwiek wiedzę nawet minimalną odnośnie drużyn które występują w lidze jeżeli się w jej temacie wypowiadasz ?

e:

nie doczytałem że @SatExpertCię uświadomił w temacie.

Nie no - Ja doskonalem wiem, jakie ekipy grają w austriackiej Tipico Bundelidze a jakie w niemieckiej Bundeslidze ^^

Tak jak mówię - przypadkowy błąd.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Koszykarska Liga Mistrzów FIBA przechodzi z Eleven Sports do Eurosportu:

https://media2.pl/media/158697-Koszykarska-Liga-Mistrzow-na-zywo-tylko-w-Eurosporcie.html

 

Jest to czwarta edycja tego turnieju.  Pierwszą pokazywał CANAL+, drugą i trzecią Eleven Sports,  a czwarta będzie w Eurosporcie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I słusznie. Może wreszcie ktoś sprowadzi władze Ekstraklasy na ziemię jak przejdą do nieznanej jeszcze na polskim rynku platformy streamingowej, która musiałaby budować zasięg od zera. Im bardziej ograniczy się do tego badziewia dostęp tym lepiej.

Tego nie chcą ludzie w otwartej tv ogólnopolskiej oglądać a mowa o płatnej platformie streamingowej ( nawet nie o TV)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całe rozmowy z DAZN mają jedynie na celu wywołanie presji na C+. Władze Ekstraklasy dobrze wiedzą, że obecny układ na rynku jest już tak ukształtowany, że przedłużenie praw przez C+ będzie tylko formalnością. dlatego szukają kogoś, kto będzie mógł stanowić realną konkurencje dla C+, co pozwoli więcej zarobić na sprzedaży praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 19:04, SatExpert napisał:

ELEVEN SPORTS też na samym początku podobno miało być zainteresowane Ekstraklasą i wszyscy wiemy jak to się skończyło ?

 

W dniu 23.10.2019 o 06:46, pawel21 napisał:

Jak wjedzie DAZN to może być koniec Eleven i Polsat Sport Premium.

Jak Polsatowi skończy się UEFA Champions League z UEFA Europa League, to z tym drugim tak pewnie będzie.

 

W dniu 23.10.2019 o 08:03, Pawop napisał:

PSP i Eleven powinni połączyć w jedną markę.

Normalny nadawca już dawno by takie coś zapowiedział po przejęciu z konkretnymi planami co do reorganizacji struktur swoich kanałów sportowych. Ale nie, to jest Polsat. U nich wszystko musi być od anusa strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Emil.1603 napisał:

Normalny nadawca już dawno by takie coś zapowiedział po przejęciu z konkretnymi planami co do reorganizacji struktur swoich kanałów sportowych. Ale nie, to jest Polsat. U nich wszystko musi być od anusa strony. 

A niby dlaczego? Przecież takie rozrobnienie jest im na rękę...

Discovery po przejęciu TVNu też przecież mogłoby ograniczyć swoje portfolio o połowę łącząc kanały, a tego nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neo_patryk napisał:

Te całe rozmowy z DAZN mają jedynie na celu wywołanie presji na C+. Władze Ekstraklasy dobrze wiedzą, że obecny układ na rynku jest już tak ukształtowany, że przedłużenie praw przez C+ będzie tylko formalnością. dlatego szukają kogoś, kto będzie mógł stanowić realną konkurencje dla C+, co pozwoli więcej zarobić na sprzedaży praw.

Ale oni wcale nie muszą przejmować całych praw, zobacz jak działa DAZN w Włoszech, nawet kanał TV mają i parę meczy Serie A. Choć generalnie masz racje to artykuł sponsorowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Eleven Sports i Polsat Sport Premium to jeden właściciel, a na przedłużenie praw trzeba będzie mięć "wory pieniędzy". Nie zapominajmy o kredycie na Plusa.

Sky pokazuje mecze w Champions League drużyn niemieckich,  pozostałe DAZN . Natomiast co do Bundesligi to tylko jeden jest w DAZN w ramach współpracy z Eurosportem.

 

Co do dzielenia się praw to może być różnie. Przyszły rok będzie ciekawy bo w okolicach 2021 roku kończą się kluczowe prawa Elevenowi  i Polsatowi na Ligę Mistrzów i Ligę Europejską. Nie zapomnijmy tez o naszej Ekstraklasie  w Canal+ i TVP. Może nowy gracz wejdzie do Polski tak jak w 2015 roku Eleven. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...