Skocz do zawartości

Mundial - BRAZYLIA 2014


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Argentyna nie zachwyca, ma szczęście, że trafiła na tak słabą grupę i jest już pewna awansu.

 

Jeśli chodzi o mecz Niemcy - Ghana, to myślę, że nasi zachodni sąsiedzi sobie poradzą bez większych problemów, marzy mi się grad bramek tak jak we wczorajszym meczu Francuzów.

Cztery lata temu w RPA Niemcy wygrali z Ghaną tylko 1:0 po golu Ozila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ghana stawiła Niemcom spory opór i był to naprawdę wyrównany mecz. Ogółem piękne widowisko. No i Miro Klose wyrównał rekord strzelonych bramek na MŚ (15) należący do Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I właśnie przed chwilą wpadła bramka dla Bośniaków, ale znów zawiedli sędziowe niesłusznie wskazując spalonego...

 

...tymczasem do siatki trafia Nigeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej nieuznanej bramce dla Bośni to sędzia liniowy wykazał się straszliwą głupotą. Nie chodzi mi tylko o samego spalonego, ale o sposób zasygnalizowania tej pozycji. Przecież on podniósł chorągiewkę dopiero jak padała bramka. Zastanawiał się, czy jak? I to nie był pierwszy raz, bo wcześniej też przy akcji Bośni długo się zastanawiał, czy podnieść chorągiewkę. Reakcja jak u żółwia. Szkoda tylko sędziego głównego, bo będzie pokutował za głupotę współpracowników.

 

Szkoda, że dziś mecz USA - Portugalia o 24, a taki hit jak Korea - Algieria o 21. Już mogli przesunąć to spotkanie co już robili choćby i przy spotkaniu Meksyk-Brazylia. Nie piszę tego przez pryzmat swój, ale skoro chcą walczyć o widza największe telewizje w Europie to spotkaniem Korea - Algieria w Niedzielny wieczór tego nie zrobią. Ogólnie zastanawiam się, ile osób ogląda te mecze o 24 ?

EDIT: Tu jest jakiś wykres i wychodzi, że AMR początkowych spotkań o 24 to ok. 1,2mln widzów: http://www.sportnaukowo.pl/2014/06/mund ... 6avWrF9nkM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym że w grupie F może dojść do takiej sytuacji, że o awansie do kolejnej rundy może zadecydować losowanie. Może się tak stać gdy Iran wygra jednym golem z Bośnią i Hercegowiną (1:0,2:1) a Nigeria przegra z Argentyną w takim samym stosunku, wtedy obie drużyny będą miały identyczny bilans punktów i bramek a w bezpośrednim meczu był bezbramkowy remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...