Skocz do zawartości

Mundial - BRAZYLIA 2014


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Australia zagrala naprawde dobry mecz, Holendrom nie bylo latwo, choc gdyby tego karnego nie bylo, (a moglo nie byc bo reka nadbita byla, nie bylo celowe zagranie reka a przypadkowo akurat reka znalazla sie za pilkarzem a tamtedy pilka byla szczelona, nawet nie mogl wiedziec ze pilka w jego reke trafi), to ten mecz moglby byc w drugiej polowie jednostronny dla Holendrow.

 

Pieknie! 2-0 dla Chile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wierzę w to co widzę, czy to aby na pewno gra Hiszpania? Noż kurde załamany jestem grą moich ulubieńców. Jak tak dalej pójdzie, to pozostanie mi jedynie trzymać kciuki za drugą z ulubionych reprezentacji - Brazylijczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywne pożegnanie nudnej tiki-taki czyli Hiszpania do domu.Po pierwszym meczu było to do przewidzenia.Drużyna wypalona,rozbita psychicznie.Wkurza tłumaczenie Szpaka - to nie jest prawdziwa Hiszpania.Nie jest ? A kto tam gra ? Jak to się mówi - moja z dziećmi ? Gra słaba wolna ,ekipa Del Bosque. Teraz tylko zostaje cieszyć drugą połową i śmiać się z żałoby w TVP.

 

Na mundialu widać że co do Cassillasa Jose Mourinho miał rację,kiedy usunął go z bramki Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Łzy w oczach się pojawiły, kończy się piękna era. Od Euro 2008 na topie, a dziś tak po prostu wszystko je*ło. Ehh, nie mam za bardzo siły nic więcej pisać, ale na pewno szacun dla Chile, grali świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mysle o Brazylii no i Niemcach, Anglikach wliczajac juz nieobecna w dalszych rozgrywkach Hiszpanie, a to temu ze zawsze chcialem by te typowane na finaly druzyny (tzw. pewniaki), odpadaly przed 1/8 finalow. mam nadzieje ze bedzie odmienny final niz zwykle bywalo, i bedzie to wielka niespodzianka. powiedzmy np. Chile-Holandia, Kolumbia-Francja, czy Meksyk-USA lub dowolna inna konfiguracja tych zespolow jako zespoly w wielkim finale. Mile bylo by zobaczyc takze Ghane, Belgie, Wlochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania pożegnała się z MŚ.

Jakbym miał Fb kliknąłbym "Lubie TO" :D Hiszpania mająca takie dobre reprezentacje młodzieżowe na sukcesy nie będzie musiała długo czekać. Teraz starsi odpadli, ale pewnie za 2 lata już młodzi zagrają i może być kolejny sukces. Chile godnie reprezentuje Amerykę Płd. Piękna sprawa. Mecz z Holandią o pierwsze miejsce zapowiada się genialnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc tak wiele spotkań na tych MŚ w żadnym z nich bym nie widział Polaków. Iran? Nigeria? Może rzeczywiście remis, choć tam okazji nie brakowało. Świetnie są przygotowane wszystkie drużyny na ten turniej. Dobry, ofensywny futbol w 99% wszystkich meczów.

Anglicy co prawda jeszcze szansę mają, ale mam nadzieję, że Urugwaj lub Kostaryka choć utrze nosa Włochom w postaci remisu i pojadą Anglicy do domu.

Wywiad: Suarez jak nie on. Nie tylko Cristiano płacze! Cóż to musi być za uczucie reprezentować własny kraj podczas takiej imprezy :smile: Pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ sensacja........ Trzech mocarzy i chłopiec do bicia. Chłopiec do bicia zaśmiał się z wszystkich, kto by to przewidział..... Wszelkie scenariusze na tę grupę zostały obalone.

A jeszcze osiem lat temu pamiętam jak w Niemczech Kostaryka przegrała m. in. z Polską po dwóch golach Bosackiego.

 

Kostaryka wysłała Anglię do domu, a Włochy w ostatnim meczu grają o awans z Urugwajem, ależ to będzie mecz, Włochom wystarczy remis, ale moim faworytem po czterech meczach tej grupy jednak Urugwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...