Skocz do zawartości

Mundial - BRAZYLIA 2014


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin FIFA dotyczący MŚ:

5.ranking każdej drużyny w każdej grupie ustala się w następujący sposób:

a) największą ilość punktów uzyskanych we wszystkich meczach grupowych;

B) różnica bramek we wszystkich meczach grupowych;

c) największa liczba goli zdobytych we wszystkich meczach grupowych.

Jeśli dwa lub więcej zespołów są równe na podstawie powyższych trzech kryteriów własnej

Rankingi ustala się w następujący sposób:

d) największa liczba punktów uzyskanych w grupie mecze pomiędzy

Zespoły zainteresowane;

e) różnica bramek wynikających z grupy mecze między zespołami

dotyczy;

f) większa liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych między zespołami

dotyczy;

g) losowania przez Komitet Organizacyjny Mistrzostw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszy tydzień Mistrzostw Świata FIFA oglądałem tylko mecz otwarcia, ale w drugim tygodniu widzę po dwa mecze dziennie.

To tych kilku spotkaniach mam pytanie, może wiecie, dlaczego część, moze nawet większość drużyn, ma zbyt małe stroje?

Jedna drużyna to bym zrozumiał, że pobrali złe rozmiary, ale tyle drużyn to jest cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak druga kolejka się zakończyła. Portugalczycy już wietrzą spisek, czyli remis Niemców z USA w ostatniej kolejce. Zresztą Portugalia będzie musiała wysoko wygrać z Ghaną, żeby myśleć o awansie, no chyba, że Amerykanie dostaną baty od Niemców.

 

Dzisiaj na początek ciekawy mecz o zwycięstwo w grupie i uniknięcie najprawdopodobniej Brazylii w 1/8 miedzy Holandią i Chile, Holendrom wystarczy remis. Mam nadzieję, że Hiszpania pokaże na pożegnanie kawał dobrego futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też bardzo liczę na Hiszpanię. Zapewne na Euro 2016 już ta reprezentacja zostanie mocno zmieniona i to dla wielu będzie ostatni mecz na wielkim turnieju. Także niech pokażą się dziś z jak najlepszej strony, żeby z tego mundialu zapamiętać choć jeden dobry występ w wykonaniu tej wielkiej drużyny. A tak w ogóle mamy już za sobą 32 mecze, więc dokładnie połowę MŚ. Teraz przez 4 dni maraton po 4 mecze dziennie, potem dzień przerwy i już faza pucharowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie mecz USA-Portugalia podobal, jak jeden z niewielu znakomitych meczy na tym mundialu, Portugalia sie podniosla po klesce, a USA takze zagrala swietny mecz, szkoda ze usnąłem i do konca nie zobaczylem. Powiedzcie mi jakie szanse ma teraz Ghana na wyjscie z grupy, kto musi wygrac, przegrac lub zremisowac,

Ps. Portugalii kibicowalem zeby choc w jednym meczu udowodnili ze stac ich na dobra gre, a teraz to moze odpasc, wolalbym widziec USA dalej zamiast wczesniej wspominanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...