Skocz do zawartości

Mundial - BRAZYLIA 2014


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

Natomiast Kostaryka po dramatycznym meczu, w rzutach karnych (5-3) pokonali Greków, i zagrają w ćwierćfinale z Holandią. Po meczu i dogrywce był wynik 1-1 (gola dla Kostaryki strzelił w 52. minucie Ruiz, a w 91. minucie po strzale jakiegoś Greka Grecja wyrównała na 1-1.) W 66 minucie czerwony kartonik zobaczył Kostarykanin, i od tego momentu Kostaryka zaczęła rozpaczliwie się bronić, i grać w 10. Największym bohaterem Kostaryki był Navas, który miał fenomenalne interwencje w swoim polu karnym, niejednokrotnie ratując swoją drużynę od pojechania do domu. Obydwie drużyny były bardzo zmęczone - każdą zarządzoną przerwę wykorzystywały na nawodnienie się, niejednokrotnie pomoc medyczną, i motywowanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwych szlagierów w 1/8 zabrakło, ale na poziom meczów narzekać nie można.

 

Bez względu na końcowy wynik, to Brazylia słaba. Brawo Chile!

Mija kolejny dzień, a ja wciąż nie mogę odżałować zwycięstwa Brazylii, poprzeczki po strzale Pinilli i dwóch pierwszych jakże fatalnie wykonanych jedenastek przez Chilijczyków :(

 

Byłaby tragedia. W końcu wygrali. W kolejnym meczu będzie do widzenia. Chyba?

Żywię głęboką nadzieję.

 

Jakoś wyjątkowo nie przepadam za obecnym pokoleniem brazylijskich piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moje dwie ulubione reprezentacje to Hiszpania i Brazylia właśnie, tak więc jestem za Brazylią teraz. Ale jak odpadną, to nie wiem, chyba mi zostanie trzymać za Argentynę z Messim. Z pozostałych reprezentacji nie przepadam za Niemcami i Holandią. Co do reszty, jestem raczej neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ bogdan425: Moderatorze, podzielam pana opinię. Nie wierzę w sensację i awans Algierii do 1/4 finału. Natomiast Francja na pewno zagra w 1/4 finału, bo pokonała 2:0 Nigerię (Nigeria w końcówce meczu strzeliła samobója! (oczywiście na korzyść Francji)). Z tym, że ja oglądałem ten mecz przez transmisję Interii. pl na żywo. Pozostał nam dzisiaj tylko jeden mecz - Niemcy vs. Algieria. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z punktu widzenia sportowego, Niemcy dotrą do finału. Są bardzo silni.

Jeśli wszystko pójdzie bez niespodzianek, to w półfinale spotkają się z Brazylią. To będzie taki trochę przedwczesny finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed dogrywką algierczycy się pokładali. I skurcze ich trzymały. Zaś Niemcy stali i se wodę popijali. Nawet krajanie ich krytykują i tylko bramkarza zauważają. Wyżej stawiają Francję. A Francja z Niemcami nie umie grać.

Niemcy, to walec drogowy. I jeśli, to był ich najsłabszy mecz, to się boję tych następnych...

 

I mam dylemat:

Belgia! Czy USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu Grecja - Kostaryka trudno było wytrzymać do końca połowy....... :)

 

Ja dzisiaj myślę, że mecz USA - Belgia rozstrzygnie się w karnych.

 

A co do Niemców, to jak się ogląda potykającego o własne nogi, który jakoś na boku obrony nie wygląda za dobrze, to mam wątpliwości, że są w stanie wygrać mundial. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...