Skocz do zawartości

Mundial - BRAZYLIA 2014


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pary 1/8 finału:

Brazylia - Chile

Kolumbia - Urugwaj

Holandia - Meksyk

Kostaryka - Grecja

Francja - Nigeria

Niemcy - Algieria

Argentyna - Szwajcaria

Belgia - USA

 

Typuję awans Brazylii, Kolumbii, Holandii, Kostaryki, Francji, Niemiec, Argentyny i Belgii, czyli tak się składa wszystkich z lewej strony. :P

 

Trochę też wybiegłem już w przyszłość i wyliczyłem, że finał Brazylia - Niemcy, o którym wcześniej pisałem jest niemożliwy (mogą się spotkać w półfinale), więc chciałbym Brazylia - Argentyna i piękny pojedynek Neymara z Messim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF przedstawia:

 

 

 

 

:.:.:.:.:.: TOPY & FLOPY MUNDIALU W BRAZYLII :.:.:.:.:.:

 

 

 

TOP TEAM, czyli jedenastka najlepszych piłkarzy fazy grupowej

 

--------------ROBBEN-------------MULLER------------MESSI-------------

BLIND------------J. RODRIGUEZ----------NEYMAR-----------CUADRADO

R. RODRIGUEZ-------------------MARQUEZ----------------------AURIER

--------------------------------------OCHOA--------------------------------

 

 

 

 

 

FLOP TEAM, czyli jedenastka największych nieudaczników fazy grupowej

 

----------------------AGUERO-------LUKAKU-------A.VALENCIA-------------------

---------------------------------------KAGAWA--------------------------------------

---------------------------SONG--------------------GERRARD----------------------

ASSOU-EKOTTO-------------BOYE--------------PEPE------------------M.PEREIRA

---------------------------------------CASILLAS----------------------------------------

 

 

 

Obejrzałem wszystkie mecze fazy grupowej i... postanowiłem zrobić z tym coś pożytecznego. Myślę, że nieźle mi to wyszło. Jak uważacie? Dodam jeszcze, że każdy ze swoich wyborów potrafię uargumentować. Także jeśli ktoś ma jakieś pytania to bardzo proszę 8)

 

 

 

 

 

//

 

Pary 1/8 finału:

Brazylia - Chile

Kolumbia - Urugwaj

Holandia - Meksyk

Kostaryka - Grecja

Francja - Nigeria

Niemcy - Algieria

Argentyna - Szwajcaria

Belgia - USA

Brak wielkich szlagierów w tej fazie rozgrywek aż nadto widoczny :( Przydałby się choćby jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Meksyk - Holandia to dla mnie żaden szlagier. Podoba mi się gra Holandii na tym turnieju - widać stempel Van Gaala, ale ja ściskam kciuki za drużyny przede wszystkim spoza Europy. Także ¡Vamos México! 8)

 

Reprezentacji Francji też zawsze dobrze życzę.

 

//

 

http://www.weszlo.com/2014/06/24/ku-przestrodze-jak-niemcy-i-austriacy-zeszmacili-sie-dla-awansu/

Algierio zemsty nadszedł czas...

Zemsta na oszustach z Niemiec psia mać! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trzeba przyznać, że Brazylia ponownie nie zachwyciła swoją grą i Chile było równorzędnym rywalem do końca. Mogło się skończyć zupełnie inaczej, mieli Brazylijczycy mnóstwo szczęścia. Naprawdę szacun dla Chile, odpadają godnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby tragedia. W końcu wygrali. W kolejnym meczu będzie do widzenia. Chyba?

Brazylia wygrywała z Chile niemal wszędzie i zawsze. Każdy mecz jest inny i to jest fajne. Nie uważam, żeby Chile grało dziś genialnie, tylko Brazylia grała po prostu poniżej oczekiwań. Druga połowa, tak do 91 min. do wykreślenia. Słaby mecz.

 

A już od 22 mecz wielkich nieobecnych: Falcao vs. Suarez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje, że Chile awansuje, należało im to się dzisiaj...

Można wiedzieć dlaczego "należało się" zwycięstwo Chile? Jak dla mnie w sumie nic nie zrobili, aby dziś wygrać. W czym lepsze było Chile?

Pytam poważnie, bez ironii, uszczypliwości. Po prostu dzielenie się wrażeniami, opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolumbia pewnie pokonuje Urugwaj 2:0, a James Rodriguez wyrasta nam na jedną z największych gwiazd tego turnieju i obecnie mając 5 bramek jest liderem tabeli strzelców. Oj będzie miała Brazylia trudne zadanie w ćwierćfinale, jeśli w końcu nie zacznie grać jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...