Skocz do zawartości

Mundial - BRAZYLIA 2014


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piłkarze Urugwaju chyba mieli wczoraj mocno zakrapianą imprezę, już nawet reprezentacja Polski na ostatnich dużych turniejach nie biegała tak ociężale. :)

 

Natomiast Kostaryka miała być dostarczycielem punktów, a jeśli wyjdzie z grupy, to będzie olbrzymia sensacja.

 

No pewnie tak ;) ale dziwi mnie, że Kostaryka ich rozgromiła ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nadal utrzymuje się znakomita średnia zdobytych bramek (wpadają w każdym meczu), nie było też żadnego remisu. Pod tym względem te mistrzostwa stoją na wspaniałym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter wpisujesz się w rolę "eksperta" od 7. boleści.

Dlaczego sędziowie pochodzą z całego świata już dawno zostało wyjaśnione...

sędziowie z Europy niczym się nie wyrózniają. Niedawno zawodowy śędzia w Anglii wyrzucił z boiska nie tego co trzeba, a za próbę wyjaśniania dostało się następnemu...

sędziowanie to element widowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wreszcie przydała się technologia goal-line. Powtórki wideo jednoznacznie nie pokazywały czy był samobój bramkarza Hondurasu na 2-0. Co ciekawe Maciej Szczęsny twierdzi, że jest przekonany, że bramki nie było, a zawiodła technologia goal-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co się dziwić. Ja kilkakrotnie cofałem nagranie by dojrzeć strzeloną bramkę? I nie dojrzałem. Technologia goal-line pokazywała coś innego! A na jakiej podstawie? Z obróbki obrazu telewizyjnego? Czy z rachunku prawdopodobieństwa? Czy też innego? Jakoś nie przekonuje mnie ta technologia. To tak, jak w telewizji animacją obrazuje się wypadek i, jak do niego doszło. Ale, czy to jest prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo z powtorek niczego nie dostrzeglem pilka w 1/3 byla poza linia a w 2/3 na lini, rekawica bramkarza + pilka to i tak nie bylo za wiele widoczne, a co tu mowic o wyjsciu calym obwodem pilki poza linie, gol uznany zanim technologia sprawdzila, wiec co przekret? glupio chyba im bylo sie wycofac z tego, napewno warianty demo na taka okazje mieli przygotowane. na zywo ogladajac powt. z kamer, a z tej techn. goal line to byly calkiem dwa rozne obrazy.

Ps. zaraz mecz Niemcy-Portugalia po cichu licze i obstawiam na wygrana roznica 2-och bramek dla Portugalii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zatkalo mnie jak Portugalczycy podeszli do rywala, to nie jest Portugalia, albo jest taka, z ktora nam sie udalo wygrac, mialem wrazenie ze chca zejsc z boiska albo ze nie wyjda na druga polowe. Wielkie NIC, rozczarowanie tego Mundialu to napewno, po tym co widze to chyba zadnego meczu nie wygraja. Pocieszajace jest ze nie tylko Nasi potrafia grac jak "Partacze".

Chyba balowali wczoraj z Brazylijkami z niespodzianką w majtkach :jupi: i został im jakis niesmak w dniu dzisiejszym :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...