Skocz do zawartości

Kuchnia+ czy Polsat Food Network?


dilf
 Udostępnij

Kuchnia+ czy Polsat Food Network?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kuchnia+ czy Polsat Food Network?

    • Kuchnia +
      33
    • Polsat Food Network
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Cyfrę + za czasów, gdy kanał Kuchnia tv startował, był to chyba 2008 rok. Nie za często go oglądałem, tak samo jak teraz PFN. Dla mnie PFN jest trochę gorszy, nadaje reklamy, i są powtórki polskich programów. Wybieram Kuchnię +, ze względu na to, że Kuchnię tv często oglądał któryś z domowników, a przy okazji ja oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na Kuchni+ nie ma reklam ale jest jeden wielki produkt placement. Programy na Kuchni+ powstają tylko po to by coś sponsorować. Tak z ciekawości, jedliście coś co było zrobione wg. przepisów z Kuchni+ lub PFN? Wszystko co można było wymyślić w gotowaniu zostało już wymyślone lata temu. Jamie Olivier, Okrasa i jeszcze paru innych coś tam wymyślają sensownego ale reszta udziwnia przepisy żeby coś tworzyć. I wtedy powstaje coś takiego, pierogi z malinami i oscypkiem

http://www.kuchniaplus.pl/przepisy/prze ... _8454.html

Można coś takiego zrobić tylko po co?

 

Program Z.U.P.A., pierwszy sezon. W roli głównej szklana deska do krojenia. Każdy kto chociaż ciut gotuje wie że szklana deska to zło. Noże się od razu tępią a na dodatek ślizgają. Ale w programie musiała być bo było na niej logo sponsora programu bez którego program nigdy by nie powstał. I tak mieliśmy w każdym odcinku kilkanaście zbliżeń na deskę do krojenia czy raczej logo sponsora. To nic że pani ko=rojąc robiła niemiłosierny hałas którego nie można było wygłuszyć bo w tym samym czasie mówiła. To nic że podnosząc deską by wrzucić pokrojone warzywa do gara prawie się przewracała bo szklana deska swoje waży. Najważniejsze były zbliżenia na logo.

 

Większość przepisów z tych kulinarnych kanałów, lepiej opisanych można znaleźć w necie. Prowadzący ani nie mają smykałki do gotowania ani nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Ot takie programy robione solidnie od strony technicznej ale merytorycznie raczej słabo. Czyli telewizja XXI wieku :) No i większość polskich programów kulinarnych to słabe kopie produkcji Jamiego Oliviera lub innych zagranicznych kucharzy "telewizyjnych". Pascal po prostu gotuj to nic innego niż Nagi szef Jamiego Oliviera. Jakubiak w sezonie to nic innego niż Jamie w domu. Pyszne 25 wybitnej :lol: kucharki z TVN to nic innego jak kopia 30 minut Jamiego i 15 minut Jamiego. Okrasa łamie przepisy jest inspirowane Przekrętami Jamiego Oliviera. To akurat udana kopia. Jakubiak lokalnie czy Pascal po polsku to nic innego jak Jamie odkrywa Wielką Brytanię w polskim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...