Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kazdy bez wyjatku, widocznie trafilas na konsultanta, ktory nie wiedzial jak sprawdzic czy jest dopisany na 2 kontrakcie dek na wlasnosc (malo komu chce sie klikac i szaukac drugiego kontraktu na te same dane klienta)

 

@zibi-s: To jest Twoja wlasnosc i nie musisz nic nikomu zglaszac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo DSI87 masz na kontrakcie z innym nr abo i żeby go znaleźli musieli by szukać po tym drugim numerze abo który miałeś na umowie sprzedaży albo po numerze samego dekodera który kupiłeś :-) Wchodząc w kontrakt główny nie zobaczą tego kupionego dekodera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniejsze zło;)bo skoro w głownej zakładce nie widać to śpie spokojnie:)BTW musiałem podpiac 87 do działania i od biedy bywały gorsze sprzęty:)

 

Myslę ze spokojnie jeszcze uchowam się do konca umowy z 2x 0100:) No cóż.Dzwonią rożnie zaleznie od umowy na jednej umowie dzwonią raz na 2 tyg na drugiej wcale od aneksowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda. Byłem w swoim APSie chciałem oddać im ten złom to nie przyjęli mi mówiąc że musiałbym oddać komplet czyli karty i całła umowe a przeciez to sa kary. W ogóle zrobili z punktu dekoder tak jak wygląda wifibox tak samo zrobili APS :D

 

Było ich 2 co ciekawe z przez kilka miesięcy była dziewczyna która tylko siedziała głową w monitorze a potem gość który się nudził to teraz siedzą oboje . Gość zauwazył że siedzą w temacie i powiedział by nie wkładać kart seca do wifiboxa bo zostaną sparowane a dokładnie pamiętam na innym forum jednego usera który tak właśnie zrobił ale wyszedł z tego w znany sposób. Natomiast dał mi gwarancje 2 letnie odbioru na obecnym zestawie 2x Camelon bo ponad 1.500 mln abonentów nadal ma karty Cameleon bo teraz takie są wydawane. Przy okazji byłem świadkiem że ktoś wział sobie umowe właśnie na wifboxie i Cameleon ten drugi . Nic będę go trzymać w szafie bo nie można oddać. Szkoda tylko że to nie ja odebrałem telefon no i zostane z tym złomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry "wujek” zaproponuje odpowiedni sprzęt a klienta ma z niego korzystac ot cała filozofia.

 

Zostanie garstka ludzi z Cameleonami i własnymi dekoderami. NC+ przekalkuluje koszty rezygnacji i podejmie decyzje.

 

Policzy ile utarguje od dostawcow tresci za całkowite parowanie kart ze sprzętem.

 

Tam tak do konca sprawni inaczej nie siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...