Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele spotkań Pucharu Włoch w poprzednim sezonie było emitowanych na sportowych antenach Polsatu.

...................

Kolejne nowe ''prawa'' Polsatu:

Kolarstwo przełajowe: Eliminacje Mistrzostw Świata

Lekkoatletyka: Mityng w Zagrzebiu

.....................

Dzisiaj wraca wreszcie F1 :jupi: -GP Belgii:

1 trening od 10:00 w PS, 2 trening o 14:00 w PS(powtórka o 17:05 w PSN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno inne mecze niż mecze Polaków w pierwszej fazie MŚ siatkarzy mają być komentowane ze studia. To jest jakaś kpina. Chwalą się, że dzięki nim są w Polsce MŚ, kodują je, chcą od klientów innych operatorów prawie 100 zł, a nawet nie mają kasy, żeby wysłać komentatorów -uwaga- do Polski. To jest telewizja profesjonalnie podchodząca do sportu? Dla mnie totalna amatorka. Myślę, że nawet w TVP mecze byłyby komentowane z hali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno inne mecze niż mecze Polaków w pierwszej fazie MŚ siatkarzy mają być komentowane ze studia. To jest jakaś kpina. Chwalą się, że dzięki nim są w Polsce MŚ, kodują je, chcą od klientów innych operatorów prawie 100 zł, a nawet nie mają kasy, żeby wysłać komentatorów -uwaga- do Polski. To jest telewizja profesjonalnie podchodząca do sportu? Dla mnie totalna amatorka. Myślę, że nawet w TVP mecze byłyby komentowane z hali.

Tego nie można być pewnym jakby było w TVP - wszak turniej WTA rozgrywany w Katowicach komentowany był z Warszawy. Jednakże na EURO 2012 wszystkie mecze były komentowane ze stadionów, do tego reporterzy na Ukrainie. Opłaty horrendalne,a koszty swoje do minimum ograniczone. NC+ nie ma kłopotu z wysyłaniem całej ekipy na mecze Ekstraklasy co tydzień, a tu już jest to niewykonalne.. Ja nie widzę problemu - utworzyć cztery duety komentatorów np. Swędrowski- Drzyzga, Mielewski-Wójtowicz, Wanio- Niemczyk, Iwańczyk- Mazur - wysłać ich do miast i niech tam będą. Nie mówię,żeby robili wszystkie mecze- choć i tu większych przeszkód nie widzę- ale zdecydowaną większość tak. W NC+ ludzie przynajmniej wiedzą za co płacą,a tu ma się płacić za fuszerkę takie kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisłok, co do WTA w Katowicach. Kiedyś pisałeś, że TVP dyskryminuje Agnieszkę Radwańską. Wtedy akurat nie byłem co do tego przekonany i szczerze mówiąc wydawało mi się, że to trochę twój wymysł. Ale po jakimś czasie dochodzę do wniosku, że chyba masz trochę racji. Przecież w TVP wszystkie wydarzenia, które obywają się w Polsce, nawet mecze ligowe w różnych dyscyplinach, które są przecież co tydzień, komentowane są ze stadionu. A tutaj ważny turniej w globalnej dyscyplinie, pokazywany za granicą, z udziałem Polki, która w swoim fachu należy do najlepszych na świecie, a oni komentowali z dziupli. Osobiście myślę, że w TVP byłby komentarz z hali, ale to tylko moje przypuszczenia, bo tego jakby było w rzeczywistości nigdy się nie dowiemy. Polsat to chyba najbardziej oszczędzająca telewizja w Polsce. Ale z MŚ w Polsce to już przesada. Śmiesznie teraz brzmią słowa Mateusza Borka z Asa Wywiadu, kiedy to komentator Polsatu skrytykował nc+ za niewysyłanie komentatorów na LM. Mówił, jeśli dobrze pamiętam, że jak można wydać na prawa tyle pieniędzy i oszczędzać na wyjazdach komentatorów. To samo można powiedzieć teraz o Polsacie. W dodatku w tej sytuacji nie trzeba wysyłać komentatorów za granicę, lecz po prostu do innych miast w Polsce. Można byłoby zrobić właśnie tak jak napisał @wisłok. Przecież komentatorzy mogli na czas MŚ zamieszkać w tych miastach. Jakiś czas temu wydawało mi się, że te MŚ będą wielkim świętem, że będzie "pompa", większość meczów w otwartej tv, reporterzy i komentatorzy na wszystkich spotkaniach, a w rzeczywistości impreza może przejść całkowicie niezauważona. Oczywiście nie chodzi mi o to, że nie zauważą jej codzienni kibice i fani sportu, tacy jak większość z nas, ale o to, że nie przeniknie do masowej rzeszy odbiorców, w tym sensie, że nie będzie się o tym mówić w tramwajach, czy w rozmowach z taksówkarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd żeby każdy Polak z jakiegokolwiek zakątka naszego kraju nie miał dostępu do meczy przynajmniej własnej reprezentacji. Tzn ma jak ma pieniądze to ma wszystko. Raz na 4 lata wyda około 100 zł za mundial i to jeszcze u siebie to co nie warto? Niektórzy pewnie tak myślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore

No rzeczywiście to ten mityng był wyjątkiem, ale kolarstwa przełajowego jeszcze nigdy nie pokazywali.

 

Coś pewnie dadzą, spotkania San Marino,Kazachstanu czy Albanii.

Powyższa ''wypowiedź'' dot. meczów el. EURO 2016 w PSN.

A tu....

Będą na żywo pokazane pierwsze mecze eliminacyjne Hiszpanii i Włoch w Polsacie Sport News! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład el. EURO 2016 we wrześniu:

Niedziela, 7 września:

17.50 Gruzja - Irlandia PS

17.50 Węgry - Irlandia Północna PSE

20.35 Gibraltar - Polska PS

20.35 Niemcy - Szkocja PSE

20.40 Portugalia - Albania PSN

23.00 Grecja - Rumunia /premiera/ PSE

Poniedziałek, 8 września

17.50 Rosja - Liechtenstein PS

18.35 Dania - Armenia /premiera/ PSE

20.35 Szwajcaria - Anglia PS

20.35 Austria - Szwecja PSE

20.40 Hiszpania - Macedonia PSN

23.00 Czarnogóra - Mołdawia /premiera/ PSE

Wtorek, 9 września

09.05 Estonia - Słowenia /premiera/ PSN

11.20 Luksemburg - Białoruś /premiera/ PSE

13.30 San Marino - Litwa /premiera/ PSE

17.50 Azerbejdżan - Bułgaria PS

17.50 Kazachstan - Łotwa PSE

20.35 Czechy - Holandia PS

20.35 Izrael - Belgia PSE

20.40 Norwegia - Włochy PSN

23.00 Chorwacja - Malta /premiera/ PSE

Środa, 10 września

11.20 Andora - Walia /premiera/ PSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...