Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale na pewno kanał Adventure HD wygląda już teraz lepiej, niż jakikolwiek kanał SD.

Nie miałem okazji jeszcze sprawdzić i zobaczę po 16:00, ale to zdanie nie jest zbytnio optymistyczne. Przypomnę tylko, że "głupie" niemieckie kanały zakupowe na Astrze mają po 12-13Mb/s. Program w tematycze jaką będzie prezentować Adventure HD powinien mieć zbliżone wartości, żeby była, to przyjemność dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziliśmy. Oczywiście aspirujemy do konkurowania o widza z innymi kanałami HD. Naprawdę z każdym dniem oferta programowa naszego kanału będzie coraz lepsza i lepsza! Dopiero dziś zaczęliśmy, dajcie nam czas na rozruch!

Macie cały miesiąc na oglądanie Adventure HD w nc+ za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jakoś ma taką sobie, ale to właściwie jak wszystkie kanały HD w Polsce.

Natomiast cieszy że to nie jest kanał HD tylko z nazwy, bo widzę że wszystkie materiały są w native HD.

Mamy mesią na oglądanie za darmo? A co pozniej? Nie śledziłem tematu na bieżąco. Opłata jak w przypadku HHD i Sundance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanału jak na HD, przeciętna a tekst: "Adventure HD wygląda już teraz lepiej, niż jakikolwiek kanał SD" jest po prostu śmieszny. Jak bitrate będzie się kręcił koło 10 Mb/s, to wtedy uznam to za prawdziwe HD. W końcu to kanał dodatkowo płatny.

Wcześniej czytałem o ciężkich dwuletnich przygotowaniach a teraz tłumaczenie: " Na razie to tylko test, dajcie nam trochę czasu" jakoś do mnie nie przemawia...

Co do ramówki, za wcześnie się wypowiadać, ale jak włączyłem to zobaczyłem amerykańskich wieśniaków zarabiających na starociach (czyli na każdym kanale to samo), potem relację z targów gier komputerowych z przed 2-3 lat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo na pewno będzie półprzezroczyste na ekranie. Testujemy czy ma być kolorowe czy szarawe, jak logo ekranowe Power TV ;)

 

4K to pieśń przyszłości, na którą my jesteśmy gotowi. Teraz jednak startujemy z kanałem Full HD, bo dla nas HD jest standardem.

 

1,99zł to taniej, niż jedno piwo, a dostajesz w zamian wysokiej jakości kanał HD i to BEZ REKLAM!

 

To kpina prawda? Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moguai

Przez pierwszy tydzień ramówka będzie się rozszerzać z każdym dniem. Mamy taki układ premier i powtórek, że to nabierze docelowego kształtu dopiero w przyszły poniedziałek, kiedy będziemy mieli zarówno programy z tego tygodnia, jak i z przyszłego. Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii.

 

@Bastekal

Praktycznie wszystkie programy na emisji mamy w natywnym HD. Jeśli jakieś stare odcinki były jeszcze w SD, to nowe będą na pewno w HD.

 

@Browar

Kanał Adventure zgodnie z zapowiedziami nadaje w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...