Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwonili z upc i netii. Wiedza, ze vectra zmienia regulamin. Netii nie biore bo to makabra a upc daje to co mam drozej niz vectra wiec dzis podjade do bok odwolac swoje wypowiedzenie. Place za pvr z platyna sno erot i c+ net 100 116 zl. C+ w wersji podstawowej od dawien dawna wiec nawet nie wiem jak sie nazywa:)

Nikt z DUK z Vectry się z Tobą nie kontaktował? Do mnie dzwonili kilkukrotnie po złożeniu wypowiedzenia.

Stwierdzili, ze mam wyżyłowaną oferte. Tv już na czas nieokreślony a lada moment kończy się umowa na internet więc w każdej chwili mogę złożyć wypowiedzenie. Niby konkurencja ale po ostatnim telefonie z upc wiem, że vectra jest najtańsza i jestem zadowolony z ich usług więc raczej nie będę się z nią rozstawał. Myślę, że max co bym utargował to kilka złotych więc wolę płacić tak jak teraz i mieć możliwość rezygnacji w każdej chwili niż podpisywać umowę na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną sugestię dotyczącą tego forum Vectry. Może by tak założyć oddzielny wątek na temat przedłużania/wypowiadania umów. To przecież bez sensu aby każdy opisywał tutaj swoje negocjacje i efekty. Moim zdaniem zaśmieca to forum. Są inne zagadnienia związane z Vectrą. Interesują mnie informacje odnośnie zmian w ofercie kanałów, sprzętu itd Ile można czytać o tym samym? Ktoś dostał coś 5 zł taniej inny 5 złoty drożej. Tymczasem Vectra pozostaje kablówką bez wielu fajnych kanałów. Jak Domo+,Kuchnia+,Planet, MGM HD, Paramount Chanel. Nie ma nawet głupiej tvnFabuła. Zamiast koncentrować się na umowach może lepiej po naciskać na Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Vectra pozostaje kablówką bez wielu fajnych kanałów. Jak Domo+,Kuchnia+,Planet, MGM HD, Paramount Chanel. Nie ma nawet głupiej tvnFabuła. Zamiast koncentrować się na umowach może lepiej po naciskać na Vectrę.

 

O tych kanałach możesz zapomnieć, że będą w vectrze i twoje naciski nic nie dadzą.

 

P.S

Może , ale to może Tvn Fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, gdybym nie miał nc+, to sama Vectra ma coraz gorszą ofertę programową. Ja mam tę kablówkę głównie dla neta(chociaż dzisiaj strasznie muli zamiast 50, ma góra 5 MB/s) oraz z powodu sportowych Polsatów, których brak w nc+. Taki trochę lepszy CP, z niezłą ceną i internetem. Jako multiroom do sypialni w sam raz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę na Złoty TV z modułem CI, 100Mbit i telefon unlimited za 75 zł, a dzisiaj dzwonili i to samo będę miał za 60 zł :)

 

@Borax - jeden mój znajomy ma podobne warunki do Twoich i chciałby się z Tobą skontaktować. Zostawiłbyś na PW jakieś namiary, które mógłbym mu przekazać :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, Vectra nie ma w swojej ofercie neta 50 MB/s, natomiast 5 MB/s to bardzo dobry wynik ;)

źle się orientujesz - jest nawet 150 mb/s-link poniżej

http://www.vectra.pl/pakiety/internet

 

... hmm, nadal nie widzę predkości rzędu 400 megabitów na sekundę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Państwa pytanie, czy dekodery oferowane przez Vectrę posiadają możliwość edycji listy kanałów? Chodzi mi o poukładanie kanałów wg swojego gustu i z zachowaniem swojej numeracji?

Zmieniłem operatora na UPC ale niestety dekodery nie posiadają takiej możliwości i męczenie się z tym sprzętem przez 2 lata nie będzie chyba szczytem marzeń.

Jeżeli dekodery posiadały by możliwości edycji trzeba się będzie przeprosić i z powrotem skorzystać z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szyzag123- podpisywałem jako aneks do umowy internet 100 Mbit/s za 74zł.Kwota musiała być większa, w moim wypadku o 1 zł. Rejon - Elbląg. Uzyskana przez infolinię w sierpniu - po wypowiedzeniu umowy, ale nie wiem czy to był DUK czy inny dział.

 

A co miales przed podpisaniem aneksu i za ile :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę im odpływu klientów za takie traktowanie. Renegocjowałem umowę na całość (99,80zł - kwota poprzednia umowy), w poprzedniej umowie miałem Canal+ za 39,90zł ale podczas renegocjacji dostałem +Prestige za 44,90. Postanowiłem odstąpić od umowy. Problem w tym, że Vectra nie dość, że nie policzyła mi tego odstąpienia to przywróciła do starych warunków na C+ (39,90zł). Ogólnie mam wystawioną fakturę na 85,90zł, a nie na 46zł. Stąd pytanie : czy mogli tak zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...