Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzą, dzisiaj to była wielka kumulacja, bo 50 zgłoszeń, niektórzy dostali bogatą korespondencję ;) Ale dzięki za pomoc - zgłoszenia się bardzo przydają ;)

 

Powiadomień od zgłoszeń nie mogę wyłączyć w łatwy sposób, a trudne sposoby wolę już odłożyć do nowego forum, bo robota pójdzie na marne, jeszcze odrobina cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie widzę zastosowania, ale jeśli wybralibyśmy WBB, to jest tam coś takiego (jeśli tego nie wyłączę :P ), co pozwala na ustawienie daty i godziny publikacji postu. Nie wiem jak to działa, czy ten post jest całkiem niewidoczny, czy jest jakieś info, musiałbym dopiero przetestować. Działa to tylko na wersji komputerowej i wymaga wejścia w dodatkowe opcje (pełny edytor, nie szybka odpowiedź).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze znanych mi systemów tego nie umożliwia. Natomiast co do systemu - ustaliłem tak, że będę się starał rozwiązać problemy WBB (mniej) i jeśli polegnę to i tak nie będziemy mieli wyboru (tj. wtedy IPB). No i z WBB wszystko wskazuje na to, że poległem. Udało się zrobić parę spraw (m.in. awatary, import ankiet), ale wycinanie wulgaryzmów działa tam źle, support WBB zwalił winę na nasz serwer, ale jakoś wiele innych skryptów działa, a tylko jedna funkcja w jednym z nich (WBB) - nie. IMHO bug leży po środku, ale nikt nie ma woli do jego rozwiązania, a brak wycinania wulgaryzmów dla mnie nie przechodzi. Jeśli nie stanie się jakiś cud w najbliższych dniach (bo jeszcze chcę dwie próby podjąć) to wyjdzie na IPB. Przeskok planowany na pierwszą połowę września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przy przejściu do phpBB3.1 nie byłoby aż tak dużo roboty jak przy zmianie na zupełnie inny silnik, a nowy mechanizm rozszerzeń na pewno pomógłby w utrzymaniu porządku w skrypcie w nowej wersji ;)

Z tego co widzę to chyba żadna funkcjonalność nie zostałaby utracona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAN-y zostają. Jeśli kogoś wywaliliśmy na stałe, to z jakiegoś powodu. Tylko przewiduję rewizję zablokowanych IP pod kątem tego, czy któreś nie są zmienne, czasami w ferworze walki przyblokował się jakiś zmienny, którego wycinanie nie ma sensu, bo ktoś inny może się na taki adres wpakować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, kiedy mój post trafia do kosza - a jest ostatnim w wątku, nie mam go na w linku "Nowe posty" lub jakichś powiadomieniach o usunięciu? Skoro został przeniesiony do innego działu, to powinien znów być oznaczony jako nieprzeczytany. Wygląda na to, że jakiś przewrażliwiony i anonimowy przeważnie typek go może usunąć bezkarnie, a ja wchodząc potem nagle widzę że post zniknął i to wiele godzin wcześniej bez żadnego info, że tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam inną prośbę a mianowicie bardzo bym chciał aby zmienione zostały pliki ciasteczkowe - obecnie one zbyt szybko wyrzucają mnie z forum.

Ja jeszcze dołożę prośbę o to bym cały czas był ukryty podczas sesji, bo jak loguję się po raz n-ty na tej samej sesji, to nieoczekiwanie mnie ujawnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...