Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka prestiżowa kwestia,że City nie będzie świętować mistrzostwa bezpośrednio po meczu z United. Manchester umocnił się na 2 lokacie. Walka o jak najlepszy końcowy rezultat w lidze no i prestiżowa rywalizacja o Puchar Anglii.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU oprócz prestiżu w wygraniu w derbach na Ettihad Stadium z lokalnym rywalem podbudował swoje morale, które United przydadzą się w meczu przeciwko Spurs w półfinale Emirates FA Cup. A przy okazji MC poza odwleczeniem świętowania mistrzostwa Anglii to ogólnie pogorszył jeszcze nastroje przed rewanżem City przeciwko Liverpoolowi (jak również utrudnił zdobycie ewentualnych 100 punktów w rozgrywkach ligowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem całego meczu, bo wczoraj rządziła ekstraklasa. :) Jednak jak zobaczyłem, że MC prowadzi po pierwszej połowie 2-0, pomyślałem, że będzie kolejna spokojna wygrana, a tu taka remontada. Kryzys drużyny Guardioli jak zwykle u niego na wiosnę. Choć i tak nie skreślałbym ich szans w rewanżu z Liverpoolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze w La Liga już będzie VAR, Barcelona może czuć się poszkodowana.

Real ostatnio wygrał ligę tylko dzięki sędziom, a ty coś takiego wypisujesz  :mrgreen:

 

Aż się nie chce wierzyć by zespół, który broni się przed spadkiem tak ryzykował wystawiając nieopierzonego w tej lidze zawodnika tym bardziej, że nie gra on od roku ;)

Trener nie za bardzo ma wybór. Chyba, że przesunie kogoś z innej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie swój temat to prowadźcie te śmieszne wojenki Real vs Barca tam, tutaj dyskutujemy o najlepszej lidze świata :lol2:

 

 

Trener nie za bardzo ma wybór. Chyba, że przesunie kogoś z innej pozycji.

Yoshida i Hoedl są chyba dostępni, Stephens wyleciał za czerwoną kartkę ale oni z Arsenalem wyszli na trzech stoperów, więc obstawiam że po prostu wrócą do ustawienia z dwoma środkowymi obrońcami, nie wiem czy to odpowiedni moment w sezonie, żeby ogrywać młodzież, mają trzy punkty straty do pierwszego bezpiecznego miejsca i mecz zaległy.

Z drugiej strony chciałbym, żeby dostał szansę. Kto wie, może akurat zaprezentowałby się świetnie i to byłby początek jego kariery na Wyspach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...