Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat bitrate nie ma nic wspólnego z przesyłem uprawnień. :P Po prostu są transpondery, z których szybciej one "spadają" i są też takie tp gdzie uprawnienia idą wolniej. :)

Aha, czyli zaszło nieporozumienie i SatExpert pomieszał bitrate kanałów z bitrate'm EMM, a szybciej "spadają" gdy większy jest właśnie bitrate EMM - chyba wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa tabelka, ale niestety nie wiem, gdzie te 5%? Które dane w tej tabeli to uprawnienia? Możesz wskazać 2 programy o różnym bitrate (najlepiej HD vs SD) i dla nich bitrate danych z uprawnieniami?

Dopiero takie zestawienie mogłoby być przekonywujące, choć prawdę mówiąc można sobie wyobrazić, że bitrate danych z uprawnieniami jest kompletnie niezależny od bitrate'u video i audio...

EMM'y nie są przypisane do kanału, tylko transpondera.

Można oglądać kanał FTA, albo kanał na którym nie ma Viaccessu, a EMM nadal będą zapisywać się na karcie.

 

Na tej grafice na dole masz "Tables, ECM, EMM: 3.53Mb/s 5.8%".

Większość z tej wartości to na pewno EMM. Przy czym należy pamiętać, że to suma Orange i nc+.

Nie mam narzędzi, aby ocenić jaki konkretnie jest udział Viaccess dla Orange.

 

S21_11449_m.png?v=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niezupełnie, jest w pewnym stopniu zależna. owrotnie, umowa z nc+ może się zakończyć, ale ta z Orange jeszcze trwać.

W umowie jest zapis że pakiet od nc+ jest świadczony pod warunkiem posiadania TV od Orange.

Jeśli by rezygnować z TV od Orange, to wyłączeniu podlega także pakiet nc+.

W sumie logiczne, bo jak nie masz TV od Orange to nie masz którędy odebrać tego pakietu od nc+, nikt ci z nc+ nie da nowego dekodera/karty

a Orangowe sprzęty musisz zwrócić rezygnując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc a za pytałem się dlatego bo ktoś wcześniej napisał że pełną paczkę Canal+  można odebrać ale po przez satelitę a  nie przez światłowód.

Mam jeszcze jedno pytanie do osób mający pakiet Maksymalny jak to się na do pakietu np Superpremium w NC+ jest różnica w ofercie programowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Viasatów w Orange IPTV z poważniejszych kanałów brakuje jeszcze Nickelodeon HD (jest na liście kanałów, brakuje uprawnień), którego sytuacja może się zmienić (w następnym roku planowany rebranding). Tak poza tym, w Orange brakuje raczej niszowych kanałów typu Wellbeing czy Active Sports + ATM Rozrywki znanego z DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tragedii nie ma, jedynie szkoda Nickelodeon HD ale jak będzie inna wersja też będzie dobrze  :) Teraz zostało mi iść do jakiegoś głównego salonu Orange w Łodzi i zobaczyć jak to działa i jak odbiera

 

 

Dzięki za pomoc :

lukis90el

maly801

rygiel1974

 

Ps:

 

Polsaty w cenie są to tylko doszła by paczka Canal+

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prócz tych kanałów są jeszcze jeszcze jakieś różnice ? Zastanawiam się nad rezygnacją z NC+ a przejściem na światłowód z telewizją i stąd moje pytanie. Wiadomo że za paczkę Canal+ trzeba będzie dopłacić i tak samo pewnie za Polsat Sport.

Nie chcę ci odradzać ewentualnego wyboru Orange. Na początku byłem zadowolony, ale jednak po jakimś czasie przyszło rozczarowanie.Przede wszystkim nie podoba się w Orange( jeszcze do końca grudnia mam umowę) zbyt mała ilość  kanałów w jakości HD.

HGTV, Discovery Life, tu tylko jest SD. W nc+ są w HD i sporo takich , które w kablówkach, światłowodzie oferowane są w wyższej rozdzielczości. Festival 4K i Eleven 4K w tym przypadku nie rekompensuje tego stanu rzeczy w mojej ocenie.

Czy do niszowych kanałów należą :Sportclub HD, Polsat JIm Jam, Da Vinci Learning, Adventure ?..-Niby są .. ale dla tych o mają wykupiony pakiet nc+. Łącznie ok 13 kanałów.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...