Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym magazynie Plus+ jest info o promocji dla starych abonentów, niby dają do 3 miesiący opcji premium (C+, HBO, HBO Digital) lub dostęp do "innych kanałów" dla abonentów Cyfry+ którzy mają przynajmniej 9 miesięczny staż. Dla osób posiadających Prestiżowy HD dłużej niż 9 miesięcy jest niby przygotowany TV za 1zł (LG 23" Full HD) za lojalkę na kolejne 24 miesięcy.

Niby oferty te są dostępne przez ICA niestety jak ja sprawdzam to nie mam tam żadnych ofert promocyjnych oprócz promocji na pakiet 5xHD (czyli promocja jeszcze ze zeszłego miesiąca).

 

Oferta jest na 6-7 stronie listopadowo-grudniowego Plus+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie masz co liczyć, żeby Ci na infolinii dali lepszą promocję, niż obecna a już na pewno niż grudniowa. Lepiej pisz wypowiedzenie, wysyłaj i w grudniu sobie weź nową. Będziesz miał 2 miesiące zdublowaną umowę ale i tak wyjdzie lepiej. Zawsze możesz w styczniu i lutym obecną umową zmniejszyć do minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym magazynie Plus+ jest info o promocji dla starych abonentów, niby dają do 3 miesiący opcji premium (C+, HBO, HBO Digital) lub dostęp do "innych kanałów" dla abonentów Cyfry+ którzy mają przynajmniej 9 miesięczny staż. Dla osób posiadających Prestiżowy HD dłużej niż 9 miesięcy jest niby przygotowany TV za 1zł (LG 23" Full HD) za lojalkę na kolejne 24 miesięcy.

Niby oferty te są dostępne przez ICA niestety jak ja sprawdzam to nie mam tam żadnych ofert promocyjnych oprócz promocji na pakiet 5xHD (czyli promocja jeszcze ze zeszłego miesiąca).

 

Oferta jest na 6-7 stronie listopadowo-grudniowego Plus+.

 

A nie czasem 32 " LG zamiast 23" ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe podpisywalem w styczniu na Prestizowy+HD. Teraz skonczyla mi sie promocja. Czy moge zejsc na pakiet powitalny? W regulaminie cos pisze ze placi sie kare 54 zl, ale majac PVR trzeba miec chyba przynajmniej jedna opcje HD. Ile wynosi okres wypowiedzenia i jaka jest kara za zerwanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy masz okres minimalny? Kara za zerwanie umowy przed końcem okresu min to 299zł. Jeśli chcesz zakończyć umowę z końcem okresu minimalnego, miesiąc wcześniej wyślij wypowiedzenie. Nie możesz zmienić pakietu na powitalny do końca okresu minimalnego (czyli tego na który podpisywałeś umowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy masz okres minimalny? Kara za zerwanie umowy przed końcem okresu min to 299zł. Jeśli chcesz zakończyć umowę z końcem okresu minimalnego, miesiąc wcześniej wyślij wypowiedzenie. Nie możesz zmienić pakietu na powitalny do końca okresu minimalnego (czyli tego na który podpisywałeś umowę).

Umowe podpisywalem na 15 miesiecy, takze konczy mi sie w kwietniu. Interesuje mnie tylko pakiet Prestizowy HD. Za listopad juz musze zaplacic 188,90 zl. Schodzac na podstawowy + jakas opcja HD i wynajem dekodera 20 zl i biorac nowa umowe w promocji wyjdzie troche taniej, ale niewiele. Nie wiem jak zakombinowac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli biorąc ten telewizor zobowiązujemy się do opłacania pakietu Prestiżowego+ HD przez 24 miechy bez zniżki na pakiet jest to kiepska oferta, natomiast jeśli do tego dostajemy jeszcze przez x miesięcy zniżkę na pakiet to za 1zł to tylko brać (chodź mam zrazę do wszystkiego jest markowe przez Liche G*wno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ wystarczy że masz kartę, nikt nie zmusza cię do brania dekodera, a go możesz oddać w każdej chwili. Najlepiej to oddaj dekoder do końca miesiąca i obniż pakiet do podstawowego żeby od grudnia płacić już mniejszą stawkę, a nową umowę weź już w ramach promocji świątecznej 2 grudnia. Dwa dni bez dekodera PVR i jeden bez pełnego pakietu chyba cię nie zbawią ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar wziąć C+ (kończy mi się wypowiedzenie w CP), przeanalizowałem tabelkę promocyjną na stronie cyfry i do końca nie jestem pewien jednej rzeczy więc pytam. Umowa na 13, 4 miesiące gratisów. I teraz - jeśli zrezygnuję po 4 miesiącach z opcji dodatkowych to zostaną mi na 13 miesięcy opcje HD, ALE CZY WSZYSTKIE? Tzn. łącznie z C+HD, HBO HD, .... , czy tylko opcja 5xHD (NG, AP, MTVN, Eurosporty)?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, prestiżowy to raczej drogo, bo mnie w sumie potrzeba by było tylko opcję C+ (dla GP na żużlu), ale chyba będę ją mógł dokupić po okresie free (raczej za normalną cenę 29,90) na tyle miesięcy ile będę chciał i wtedy jako gratis (zgodnie z umową) powinna być ta opcja też z HD. Dobrze rozumiem?

Między 85 a 32 jest troszkę różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...