Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, że trzy czołowe drużyny polskiej ekstraklasy odnotują porażkę. Cóż... Brak słów.

 

Najbardziej mnie śmieszy to, że przy takim poziomie rozgrywek wciąż się mówi, że stacje telewizyjne mało płacą za prawa telewizyjne. Mało? Żeby zapłacić więcej to też i poziom powinien być większy. 

 

Co do reprezentacji - już są głosy, że jak odejdą obecne gwiazdy to nie będzie miał ich kto zastąpić, co widać po osiągnięciach młodzieżowych reprezentacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co do reprezentacji - już są głosy, że jak odejdą obecne gwiazdy to nie będzie miał ich kto zastąpić, co widać po osiągnięciach młodzieżowych reprezentacji. 

 

 A czy Lewy grał w młodzieżowych kadrach ? Tacy aby ich zastąpić to są problem polega na tym czy oni będą w stanie dojść do takiego poziomu, pokierować odpowiednią swoją karierą aby się rozwijać jak Lewy. 

 

@tcg  ja pisałem to wyżej, to był jeden z najlepszych meczy Legii w tym roku. Co generalnie jest śmieszne.

 

Co do zmian jeśli ma to byś jego asystent to po co tam zmiana ? Cały ten sztab powinien polecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie młodzieżowych reprezentacji - tutaj podałem to jako przykład. Oczywiście, że piłkarze z reprezentacji nie pochodzą tylko z reprezentacyjnych młodzieżówek. 

 

Co do praw do Ekstraklasy wydaje mi się, że i tak osiągną cenę taką jaką będą chcieli. To jednak nasza rodzima liga i zainteresowanie jest duże, a chętnych do zdobycia tych praw nie brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asystent ma przynajmniej doświadczenie. Prowadził inny klub w całych 5 meczach. :) Ten ruch pokazuje, że Jozak całkiem stracił szatnię, co wcale nie dziwi. Do Vuko chyba nie mają zaufania, bo to fajny człowiek, ale do robienia atmosfery. Może przynajmniej odprawy nie będą prowadzone przez psychologa, a i Kuchy zagra w I składzie, bo należy mu się to jak psu buda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie, że pracował w 2 lidze Chorwackiej żadne, to człowiek z tym samym spojrzeniem, kontynuator pewnej wizji więc zwolnienie Jozaka jest tu bezsensu bo dalej będzie to samo. Vuko to pracownik klubu który ma inne spojrzenie i swoje przemyślenie.  Legii potrzebny jest ktoś kto ma inne spojrzenie a nie kontynuator, tutaj kolejny błąd Mioduskiego będzie.  Pan Stefan czy Jacek Zieliński też pewnie by się tego podjęli więc żadne doświadczenie tutaj nie jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Zieliński jak najbardziej tak, Vuko jakoś mnie nie przekonuje. A może asystent miał inne spojrzenie, a Jozak wygląda na autokratę, więc dajmy mu szansę.

@wislok

Jako kibic Legii nigdy nie życzę jej braku sukcesów. Dublet zawsze jest mile widziany. Zresztą po sezonie zmiany w sztabie szkoleniowym na pewno będą, chyba że obecny asystent okaże się strzałem w dziesiątkę. Oby.

Tak przy okazji gdzie można zobaczyć konferencję prasową Legii?

EDIT

Już znalazłem weszlo.fm

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj po meczu posłuchałem Niezgody, to mało z fotela nie spadłem... :) Mówi, że byli z przebiegu gry drużyną lepszą i powinni byli wygrać kilkoma golami...  :mrgreen:  Kilka okazji sobie stworzyli, ale bez przesady, to był kolejny mecz, w którym w grze Legii dominował chaos. Zagłębie nie przyjechało się murować i stąd te okazje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tcg gdyby był to Vuko to ok, tak nie tylko w Polsce się dzieje ale trenerem zostaje asystent z nadania trenera a nie "pracownik klubu". Tak przecież Di Mateo wygrywał LM. Tylko tu jest zasadnicza różnica, w takim czasie nikt pracy się nie podejmie ale nigdy nie może być to kontynuacja, w Leicester też tak było ale to też nie był człowiek Ranieriego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj po meczu posłuchałem Niezgody, to mało z fotela nie spadłem... :) Mówi, że byli z przebiegu gry drużyną lepszą i powinni byli wygrać kilkoma golami...  :mrgreen:  Kilka okazji sobie stworzyli, ale bez przesady, to był kolejny mecz, w którym w grze Legii dominował chaos. Zagłębie nie przyjechało się murować i stąd te okazje. ;)

Ale były i to dużo. Hamalainen, Vesović ze spalonego(tu mam wątpliwości i czekam na Houston w LE Extra), słupek i kilka akcji Kucharczyka, podobnie kilka okazji Niezgody. Było tego sporo.

Dla mnie brak nominacji dla Vuko pokazuje, że nie widzą w nim pierwszego trenera i tyle. Jak to określił Miodek dzisiaj- Vuko to serce, a oni potrzebują głowy. Wniosek jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej całej reformie pucharów, to tylko Mistrz Polski ma uważam szansę się doczłapać do grupy europejskich pucharów. Odpadając w którejkolwiek rundzie eliminacji Ligi mistrzów trafia się do eliminacji Ligi Europy, w których także będzie ścieżka dla mistrzów słabszych lig. :) Także mają o co walczyć nasze ślimaki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie wypowiedzi. Po czym tak wnioskujesz?

 

Takie wnioski nasuwają się same wystarczy dokładnie śledzić to co się dzieje na boisku i poza nim w naszej lidze.Legia będzie musiała wygrać i zapewne to zrobi ,chyba ze zagra tak jak ostatnio Lech z Koroną to wtedy będę się cieszył ze zwycięstwa Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wnioski nasuwają się same wystarczy dokładnie śledzić to co się dzieje na boisku i poza nim w naszej lidze.Legia będzie musiała wygrać i zapewne to zrobi ,chyba ze zagra tak jak ostatnio Lech z Koroną to wtedy będę się cieszył ze zwycięstwa Wisły.

Lech też musiał w piątek wygrać, a zbytnio się nie szarżowali po zwycięstwo. :D

 

W grupie spadkowej wygląda na to, że Nieciecza i Sandecja zmierzają do Nice I Ligi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...