Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz że Górnika nie stać na starych ogranych grajków typu Jodłowiec, Celeban? Przed spadkiem popełnili błąd i nie chcą już do niego wracać, ale oczywiście tylko narzekania nawet jeśli zrobili to bo musieli to trzeba się cieszyć. Biorą przykład z Lecha czy Zagłębia gdzie mocno funkcjonują akademie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zajściach w Grecji(zawieszenie rozgrywek, włamanie do domu) i po, mimo wszystko, dobrych wspomnieniach z Warszawy wcale nie jestem przekonany, że Vadis nie chciałby wrócić. A Miodek ponoć oferował mu iście gwiazdorski kontrakt, co potwierdził nawet agent Vadisa, więc jakieś szanse są.

Nie wróci, to są twoje życzenia. Legia nie zapłaci 3 baniek za prawie 30 letniego gracza. Nie ma na to nawet 0.01% szans. 

 

Jedyny zawodnik który przyśle swoje CV i który wcześniej chciał wrócić był Orlando Sa i były 2 takie momenty, za 1 razem Legia miał Niko i Alexa i nie podjęła tematu, za 2 nie było nas na niego stać rok temu, po Chinach pewnie znów wyśle CV bo menagera on nie ma.  Ale patrząc na jego wiek pewnie też jest to mało realne. A różnica polega na tym, że OSA z Legii nie chciał odchodzić a musiał a VOO chciał odjeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są moje życzenia, tylko marzenia. :) Podobnie jak Carlitos w Legii. Ale przede wszystkim porządny trener, który to wszystko poukłada, może być Fornalik, który nie tylko poprawiłby grę poszczególnych graczy, ale i odbudował Nagya czy Berto, bo kolesie mają talent, tylko trzeba im wodza. A OSA też mógłby wrócić zamiast Eduardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia od jakiegoś czasu cierpi za to na notoryczny brak pomysłu na siebie. Co chwile nowy trener, co chwile nowa koncepcja, kłótnie właścicieli, brak jakiegokolwiek planu na dalsze działania. Wszystko dla nich ma być tu i teraz, a nikt nie myśli długofalowo o swojej przyszłości. Rozumiem, że presja na wygranie ligi jest ogromna, ale czasem warto odpuścić, zatrzymać się i przemyśleć w którym kierunku chcemy iść. Wziąć trenera, a nie pozoranta, dać mu pełne zaufanie na dłuższy czas i stopniowo budować zespół kolejnymi wzmocnieniami, a nie rewolucjami w każdym okienku.
Poznaniacy w tej materii są zdecydowanie najlepsi. Postawili na akademię, która co chwilę daje im niezłych graczy na których coraz lepiej zarabiają. Jest to moim zdaniem jedyna logiczna droga dla naszych klubów na gonienie Europy. Szkolenie, szkolenie, szkolenie, sprzedaż najlepszych, a tych nieco słabszych ogrywać w klubie i sprzedać po sezonie czy dwóch. Jest w tym przyszłościowy plan, Legia działa jedynie tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek taki poważny, propozycja podzielenia multiligi na 2x4 mecze odbywające się w weekend we wtorek :lol2:

 

Widziałem twitty Bońka.

Tak właściwie to o jednej porze powinny być rozgrywane następujące mecze:

Lechia - Arka, Cracovia - Zagłębie oraz Sandecja - Wisła Kraków.

To decydujące starcia, kto zagra w górnej ósemce Lotto Ekstraklasy.

Bońkowi pewnie jednak chodzi oto, by była możliwość transmisji WSZYSTKICH meczów na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są moje życzenia, tylko marzenia. :) Podobnie jak Carlitos w Legii. Ale przede wszystkim porządny trener, który to wszystko poukłada, może być Fornalik, który nie tylko poprawiłby grę poszczególnych graczy, ale i odbudował Nagya czy Berto, bo kolesie mają talent, tylko trzeba im wodza. A OSA też mógłby wrócić zamiast Eduardo.

Fornalik nie będzie bo on nie spełnia kryterium medialności. OSA też nie wróci raczej bo będzie po Chinach po 30 więc to już też będzie chyba zbyt duże ryzyko. Berto to postaw krzyżyk, Nagy na Węgrzech też nie zachwyca.

 

A co do spadku to Lechia czy Śląsk są w gorszej sytuacji niż Nieciecza czy Sandecja bo mają lepszych piłkarzy indywidualnie a jednak bicie się o utrzymanie to nie jest gra w piłkę a walka, walka, walka a to raczej jest domena 2 ekip grających na 1 stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu nie ma kibiców. Frekwencja jest fatalna. Niech spadają.

To chyba nie znasz statystyk, bo do tej pory Śląsk ma piątą frekwencję (za Górnikiem, Legią, Lechem i Wisłą), sporo lepszą niż chociażby lider z Białegostoku. Nie wspominając o reszcie...

Pomysł grania ostatniej kolejki na dwa dni chory, czy już im to wybili z głowy?

Lech się po nas wczoraj pięknie przejechał... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już o tym kiedyś pisałem to nie jest problem Śląska bo podobnie jest w Gdańsku a [beep]stwo polityków którzy chcieli się popisać i budowali zbyt duże stadiony w nie odpowiednich miejscach. Wszystko na pokaz bez pomyślenia co będzie po Euro. Tak samo w Warszawie 2 stadiony to chory pomysł, jeden większy na Legii by wystarczył a resztę kasy można by przeznaczyć na inne obiekty gdzie jest zapotrzebowanie i to nie tylko piłkarskie, bo taka Skra to dno a to klub Anity Włodarczyk. Może i Narodowy zarabia na siebie ale co z tego, skoro tam to jest dno, bo po każdym meczu jest zdejmowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zarabia, nie trzeba do niego dokładać ale nie oczekuj, że stadion się zwróci w rok. We Wrocławiu czy Gdańsku dalej dokładają. Nie do końca masz racje, bo to głownie dotyczy innych sportów z piłkarskich to w zasadzie rozebrano chyba zmniejszono dokładnie stadion w Amadorze jak dobrze pamiętam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/746821/media-adam-nawalka-kandydatem-do-objecia-posady-trenera-legii-warszawa

Ciekawe na ile to wiarygodny artykuł. I jestem ciekaw kto ewentualnie zastąpiłby Nawałkę na stanowisku selekcjonera, bo Boniek raczej kolejnego Polaka będzie chciał wstawić. :) Chociaż ja mam nadzieję, że mundial będzie udany i Nawałka pozostanie na kolejne dwa lata minimum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/746821/media-adam-nawalka-kandydatem-do-objecia-posady-trenera-legii-warszawa

 

Ciekawe na ile to wiarygodny artykuł. I jestem ciekaw kto ewentualnie zastąpiłby Nawałkę na stanowisku selekcjonera, bo Boniek raczej kolejnego Polaka będzie chciał wstawić. :) Chociaż ja mam nadzieję, że mundial będzie udany i Nawałka pozostanie na kolejne dwa lata minimum. :)

To nie oznacza, że Nawałka zostanie. To bardziej od niego zależy bo nawet po słabym mundialu ofertę kontynuacji i tak dostanie. Ale to też jest tak, że w jednym miejscu nie da się pracować wiecznie. A faktem jest, że Mioduski jest jego fanem i był rozważany już kiedyś jako trener Legii jeszcze przed kadrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...