Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zrobić np. przelew ze swojego konta przez Internet. Wpłaty dokonujesz na numer konta bankowego, który przypisany jest do twojej karty. W komplecie z kartą powinieneś mieć kartkę formatu A4, na której masz podany numer konta do wpłat, a także wzór druku wpłaty. Możesz się nim posłużyć przy wpisywaniu odpowiednich danych do przelewu przez Internet. :)

Doładowania karty "Smart HD+" można też dokonać w punkcie "nc+", który oferuje taką możliwość. Ja, po moich ostatnich "przebojach" z przelewem na konto mojej karty postanowiłem, że od tamtej pory kolejne doładowania będę dokonywać właśnie w punkcie. Nie trzeba wówczas czekać, aż wpłacona kwota zostanie zaksięgowana przez spółkę "Cyfrowy Dom". Przy doładowaniu w punkcie ważność doładowania karty przedłużana jest natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupuję dla Ale kino+ HD oraz Planete + HD, jak teraz jeszcze będą te dwa sportowe to super, jeszcze jak ktoś ma dzieci to dwa bajkowe też się przydadzą w takiej cenie i Hyper HD+ dla kogoś kto się interesuje grami czy technologiami z tym związane ( w tym przypadku ja) ale nie powiem National czy Eurosport jak najbardziej by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są już jako CANAL+ Event 1 i CANAL+ Event 2 ??

Nie - one jednak zostają jako kanały serwisowe nSportu :)

 

Chciałbym wam przypomnieć, że opcja Multi+ składa się wyłącznie z kanałów tematycznych od C+ Cyfrowy - w tym pakiecie nie uświadczycie żadnych Eurosportów, Foxów i itp. ...no chyba że MGM HD, bo jakby nie patrzeć jest to kanał należący do ITI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spraw sobie zeza na Astrę i będziesz miał Eurosport – Deutschland i kilka innych programów, w tym polskich.

Jest to jakieś wyjście, ale jest to Eurosport w SD... Nie wiem o jakie polskie kanały ci chodzi, chyba tylko o Trwam :)

 

Chciałbym wam przypomnieć, że opcja Multi+ składa się wyłącznie z kanałów tematycznych od C+ Cyfrowy - w tym pakiecie nie uświadczycie żadnych Eurosportów, Foxów i itp. ...no chyba że MGM HD, bo jakby nie patrzeć jest to kanał należący do ITI :)

 

Ale w przewodniku jest napisane w definicjach: Pakiet Ekstra, więc kiedyś może go wprowadzą, np. pomiędzy Podstawowy i Multi za 10 PLN, w tym Eurosport, NGC, TVP HD Byłoby super, ale jednak to chyba tylko i aż tylko marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego pakietu ekstra. Jedyne na co można liczyć to C+Family w przyszłości. Oferta SmartHD+ nie może być zbyt dobra, bo byłaby konkurencją dla abonamentu. Zawsze będzie mniej atrakcyjna programowo i cenowo względem abonamentu.

Musimy czekać aż ostatni abonenci byłej N i C+ zmigrują, a nc+ nie chce dać im żadnej alternatywnej oferty, tylko złapać na abonament.

Najbardziej dziwi brak Discovery HD i AXN HD. Przecież te kanały nadają taką samą ramówkę jak ich odpowiedniki w SD. Nawet mogliby je wrzucić do multi+, na pewno więcej osób zdecydowałoby się na ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spraw sobie zeza na Astrę i będziesz miał Eurosport – Deutschland i kilka innych programów, w tym polskich.

Jest to jakieś wyjście, ale jest to Eurosport w SD... Nie wiem o jakie polskie kanały ci chodzi, chyba tylko o Trwam :)

 

...

 

Masz jeszcze z polskich : Tvp Historie i '"zdublowane" TVP polonia Info ( niektóre pozycje kodowane ) kultura i wspomniany Tv Trwam i Halo TV :mrgreen: z wartościowych niemieckich masz jeszcze Sport 1 (transmituja min.treningi F1 mecze Fa Cup ostatnio ME w siatkówce i moto Gp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z takich śmieci to jest tam niekodowane CNNi (którego w SmartHD+ zdaje się nie ma), Sky News, Deluxe Music, Kabel eins (lecą tam mecze Ligi Europejskiej) czy ARD HD i ZDF HD (mecz niemieckiej drużyny w Lidze Mistrzów w HD + mnóstwo innych wydarzeń sportowych w HD). Moim zdaniem warte świeczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć aktywować sobie teraz pakiet Multi+. Jednak nie wiem, jeśli korzystam teraz z pakietu Smart HD+, opłaconego 8 sierpnia b.r. na okres 6 miesięcy, i teraz włączę ten pakiet dodatkowy o ile skróci mi się ważność konta, jeśli jest ono teraz ważne do 10 lutego 2014 roku? W ogóle nie mogę ogarnąć tych zasad rozliczania...

EDIT: Z tego co ja sobie wyliczyłem to wynika że wartość konta będzie wtedy tylko do końca listopada? Dobrze liczę? Robię to na podstawie przewodnika po ofercie Smart HD+:

Minęło 51 dni korzystania z pakietu Smart HD+: 51dni*0,52/dzień=26,52zł

Tak więc na koncie pozostaje: 96zł-26,52=69,48zł

Po aktywacji Multi+ teraz, wynika że mam na koncie kwotę większą niż 35zł a mniejszą niż 84 zł tak więc:

69,48:1,13/dzień=61/62 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanko:

Czy jeśli kupię sobie doładowanie mojej karty "Smart HD+" w sobotę to czy ważność obecnego doładowania też od razu się przedłuży? Czy też nastąpi to dopiero w najbliższy dzień roboczy, czyli w poniedziałek?

Jeśli doładujesz kartę bezpośrednio w punkcie ncplus lub poprzez Alledrogo w sobotę, to od razu ważność doładowania Ci się przedłuży o 31 dni z datą do przodu.Sprawdzone osobiście przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...