Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak pisał dziś pierwszy z użytkowników. Kanały Eurosportu doszły do oferty. Więc brak tych kanałów był spowodowany kwestiami technicznymi i wysyłanie ponownych uprawnień nie daje jak problem leży w czym innym. Ważne iż przez zime będzie dostęp do ESP w języku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również działają wszystkie nowe kanały, oprócz Eurosportu HD z 11.278 :jupi::brawo:

A ktoś może sprawdzić czy w ogóle conax jest na 11278V? Bo mi się wydaje że już nie ma...

No właśnie Conax jest, a sam EHD dalej nadaje na tej częstotliwości (świeci mi na module CP) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

● AXN HD - 12.265, V, 27500, 3/4.

● Discovery HD - 11.449, H, 27500, 3/4.

● Eurosport HD - 10.911, V, 27500, 3/4.

● Eurosport 2 HD - 11.258, H, 27500, 3/4.

● Romance TV HD - 11.449, H, 27500, 3/4.

● Travel Channel - 12.284, H, 27500, 5/6.

● TVP Sport HD - 10.834, V, 27500, 3/4.

źródło

Potwierdzam u mnie też działa od dziś. Kanały z promocji działają z wyżej wymienionych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie jaką kwotę wpłacić aby mieć multi+ do marca promocyjne?

 

Doładować kartę możesz albo na 1 albo na 3 miesiące, z góry na 4 miesiące nie można.

 

Proponuję doładować teraz na trzy miesiące (wpłata 54 zł), uzyskasz wtedy dostęp do pakietu podstawowego i promocyjnie do multi+ gdzieś do 20 lutego. Później doładuj jeszcze na jeden miesiąc (20 zł) i masz to wszystko dostępne prawie do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłacona kwota nie jest zaokrąglana do całych miesięcy, a przeliczana na dni. Minimalna kwota jaką można wpłacić to 20 zł, ale w TNK SD można było wpłacić nawet 16 zł co dawało uprawnienia na 20 dni. Jak jest w SmartHD nie wiem, bo nigdy mniej niż 20 zł nie wpłacałem.

Jeśli 54 zł oznacza dostęp do 20 lutego, to ok. 80 zł powinno starczyć do końca marca i na kilka dni kwietnia. Jak ktoś chce dokładnie wyliczyć, to można 54 zł 3 miesiące i potem 60 gr za każdy dodatkowy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie na mojej karcie "Smart HD+" (niebieska, z napisem "telewizja na kartę", kupiona niegdyś jako starter "Smart HD") też już "zaświeciły" wszystkie te dodatkowe kanały w tej "drugiej części" promocji. :D

Sprawdzone przeze mnie przed chwilką, po wypięciu z tunera mojego modułu CAM Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Jak używasz karty SmartHD+ i modułu CAM polsatu w jednym tunerze, to w ustawieniach każdego kanału powinieneś mieć opcje czy ma być dekodowany z karty czy CAM. Kanały dekodowane z karty wskakują szybciej niż z CAM, dlatego na wszystkich kanałach SmartHD+ warto ustawić, by były dekodowane właśnie z niej, a nie CAM.

Dodatkowo nagrywając kanał dekodowany z karty tuner dekoduje cały strumień tj. video i wszystkie ścieżki audio. Moduł Polsatu dekoduje tylko video i wybraną ścieżkę dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym, @tajniak+. :)

Ja jednak na każdym kanale opcję "dekoduj przez" mam ustawioną na "automatycznie".

Zauważyłem, że jak nagrywam coś przy jednocześnie włożonym polsatowskim module CAM i karcie "Smart HD+" (np. na kanale TVN HD) to nagranie nie jest szyfrowane i również nagrywane są wszystkie ścieżki dźwiękowe. :)

Wygląda to tak, jakby moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu w moim tunerze miał "priorytet" przed kartą "Smart HD+" włożoną do czytnika kart tunera. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza wszystko działa w SMART HD, do tego opcja MULTI+ (nsport+ HD i minimini HD). Bardzo dobra oferta, nawet jak by potem dali EUROSPORTY HD do pakietu MULTI+.

U mnie akurat nSport HD i MiniMini HD, SD nie działają. Czy te kanały powinny świecić w promocji cz.2. Nie mam opłaconej opcji Multi + a wiem, że te kanały wchodzą w skład tego pakietu. Posiadam ofertę Smart HD i migrowałem z TNK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie jaką kwotę wpłacić aby mieć multi+ do marca promocyjne?

 

Doładować kartę możesz albo na 1 albo na 3 miesiące, z góry na 4 miesiące nie można.

 

Proponuję doładować teraz na trzy miesiące (wpłata 54 zł), uzyskasz wtedy dostęp do pakietu podstawowego i promocyjnie do multi+ gdzieś do 20 lutego. Później doładuj jeszcze na jeden miesiąc (20 zł) i masz to wszystko dostępne prawie do końca marca.

Doładowywać można na dowolny okres, ilość dni zostanie określona proporcjonalnie (przynajmniej tak jest w NNK).

Kiedyś chciałem doładować na miesiąc i trochę, to wpłaciłem 24zł i przedłużyli bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też opłacam dodatkowo pakiet multi+ i działają mi nSport+ HD i MiniMini+ Hd. Eurosport HD z 11278/27500/V też mam już zakodowany, ale postanowiłem sprawdzić na białej karcie od Orange i na niej działa (ESP HD Polish) i dodatkowo sporo innych kanałów zaświeciło, czyżby ORANGE też robi jakąś promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kanał przesyła uprawnienia, a specjalny strumień danych na danym transponderze w tym wypadku na 11449 Mhz pol. H. Ustawiając dekoder na TVP1 HD, albo na MGM HD, Discovery HD, NSport+, Romance HD, czy Discovery Turbo xtra głowica dekodera ustawia się na tym transponderze i dekoder oprócz strumieni audio i video odbiera również strumień z uprawnieniami, które przesyła na kartę.

 

Uprawnienia też są nadawane na innych transponderach NC+, ale idą znacznie mniejszym strumieniem. Konkretnych danych nie pamiętam, bo od początku użytkowania SmartHD+ uprawnienia łapałem na powyższym transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z transpondera 11.508/V, z którego nadawany jest m.in. kanał TVN HD, również przesyłane są uprawnienia do kart Smart HD+. Ja z oferty Smart HD+ oglądam najczęściej kanał TVN24 HD, który nadawany jest również z tego samego transpondera i bez problemów "spływają" na nim uprawnienia odbioru do mojej karty Smart HD+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...