Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze bardziej dziwne jest to, że jak do tej pory nie ma żadnej informacji o takowej promocji na stronach telewizji na kartę oraz nc+. Hmm.... mam nadzieję, że szybko to się wyjaśni, bo brak tych kanałów zaczyna już denerwować, z pewnością nie tylko mnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej dziwne jest to, że jak do tej pory nie ma żadnej informacji o takowej promocji na stronach telewizji na kartę oraz nc+.

Nie dziwi mnie to tym bardziej że w artykule jest zapis "Szczegóły wkrótce na http://www.telewizjanakarte.pl" czyt. w połowie promocji lub jak się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taka robota od d..y strony. Najpierw włączają kanały i na forach aż huczy. Potem satkurier wysyła zapytanie, co jest, a oni - no, mamy taką małą promocję. Już, teraz. Tyle, że nie wszystko działa. A ogłosi się, jak już wszystko zadziała. A jak dla mnie - powinno być odwrotnie. Najpierw komunikat - od tego i tego, do tego i tego będzie promocja. Potem się włącza kanały, parę dni przed terminem, żeby wyłapać ewentualne błędy (których jak wszyscy tu widzą najwyraźniej uniknąć się nie da). Sprawa wtedy jest jasna - póki zegarek nie wybił odpowiedź jest jedna - pracujemy nad tym, ale proszę czekać do terminu początkowego promocji. A na sam koniec satkurier może się spytać, jak tam nowa promocja :).

 

NC+/Cyfrowy Dom jeśli chodzi o komunikację w ogóle, a w szczególności - do klientów prepaid - LEŻY I KWICZY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry kanałów, które powinny swiecic w promocji.

● AXN HD - 12.265, V, 27500, 3/4. :)

● Discovery HD - 11.449, H , 27500, 3/4.

● Eurosport HD - 11.278, V, 27500, 3/4 (ID: ESP HD Polish) i 10.911, V, 27500, 3/4.

● Eurosport 2 HD - 11.258, H, 27500, 3/4.

● Romance TV HD - 11.449, H, 27500, 3/4.

● Travel Channel - 12.284, H, 27500, 5/6.

● TVP Sport HD - 10.834, V, 27500, 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie karta musi być doładowana ? .Mam Technisata HD C+ ze zmigrowaną kartą do Smart HD ,teraz mam tylko ten drugi pakiet i nie ma żadnych kanałów pisze ,że brak uprawnień .Jest tylko Orange Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

a EPG na ESP HD, ESP2 HD, TVP Sport HD chodzi ? Bo u mnie czarna ... .

Na Eurosporcie HD 1 i 2 działa u mnie EPG tylko trzeba wyszukać właściwy kanał ... bo jak się ręcznie wyszukuje to pojawiają się np. 3 różne wersje Eurosportu 1 i nie wszystkie mają EPG ... co do TVP SportHD nie jestem na 100 % pewny ale raczej na pewno też jest z tego co kojarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...