Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do nich dla beki na fb (w sensie do telewizji Metro) w sobotę i dzis mi odpisali.

Dzień dobry. Tak, potwierdzamy, że Telewizja Metro jest dostępna w ofercie smart hd+. Jeśli z jakichś powodów nie mogą nas Państwo oglądać w tej ofercie, zapraszamy do kontaktu z nc+ w tej sprawie. Pozdrawiamy serdecznie.

 

Edytowane przez hapxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na Facebooka do TV Metro czemu ich kanał jest niedostępny przeczytali i nie odpisali.

Na infolinię dzwoniłem czekałem 28 minut nie odebrał żaden konsul.

 

Edycja

 

Odpisali to samo co napisał @hapxx

 

Dzień dobry. Tak, potwierdzamy, że Telewizja Metro jest dostępna w ofercie smart hd+. Jeśli z jakichś powodów nie mogą nas Państwo oglądać w tej ofercie, zapraszamy do kontaktu z nc+ w tej sprawie. Pozdrawiamy serdecznie.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem screena na forum NC+
https://forum.ncplus.pl/forum/forum/oferta-na-kart%C4%99/poznaj-ofert%C4%99-na-kart%C4%99/smart-hd/32534-smart-hd/page30

Ciekawe, jaka (o ile będzie) będzie reakcja.

Taką odpowiedź dostałem w ubiegłym tygodniu http://s6.ifotos.pl/img/Screensho_qxphnqh.jpg

Edytowane przez mossad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego to użytkownicy maja zabiegać o dostępność Metro i interweniować w nc+, skoro podpisano stosowne umowy (jeśli wierzyć tym wpisom powyżej) i wyłożono zapewne pieniądze, a teraz spychologia. Nie wiem jak można tak pracować.

Edytowane przez leafeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi mnie interesować to, czy kanał jest parowany czy nie. Jeżeli faktycznie jest tak, jak pisze METRO, to NC+ nie wywiązuje się z umowy - i to mnie interesuje.
Jak widać, od dawna aktywność adminów NC+ na forum jest zerowa co może świadczyć o tym, w jak głębokim poważaniu mają odbiorców tej oferty.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dadzą w Smart HD+ jakieś kanały na święta, czy będziemy musieli zadowolić się tą pożal się Boże promocją od marca 2016 z tematycznymi od nc+ w tańszym pakiecie i czymś tam jeszcze?

 

Raczej nie ma co liczyć na coś więcej. Oferta Smart HD+ nie jest już rozwijana. Wygląda na to, że nc+ w ogóle się już nią nie interesuje. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapxxowi chyba chodzi o kolejność kanałów na liście, w sensie, że na pozycji pierwszej jest TVN, itd. W SatKurierze bodajże 5-6 z tego roku był wykaz Smart HD, ale zawierał błędy, w następnym wydaniu autorzy darowali sobie tego. Nie wiem, czy jest w wydaniu 9-10, gdyż go nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hapxxowi chyba chodzi o kolejność kanałów na liście, w sensie, że na pozycji pierwszej jest TVN, itd. W SatKurierze bodajże 5-6 z tego roku był wykaz Smart HD, ale zawierał błędy, w następnym wydaniu autorzy darowali sobie tego. Nie wiem, czy jest w wydaniu 9-10, gdyż go nie posiadam.

 

Dla jasności - nie było błędów po naszej stronie ;) Tylko operator w pewnym momencie przestał w ogóle aktualizować tą listę z numeracją LCN. I nadal jest nadawana z nieaktualnymi informacjami (np. parametry STARS.TV jeszcze z 10,911V). Uznaliśmy w redakcji, że nie ma sensu tego drukować. Zgłaszałem to do kogoś z pytaniem, czy są plany, aby to poprawić - nastała cisza, z czego wnoszę, że nie i w efekcie obecnie dla Smart HD+ takiej listy LCN nie ma, tylko to co podrzucił @Artis. Lista była "w spadku" po TNK SD, była (jest - tylko nieaktualna) emitowana z 11,393 GHz, pol. V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...