Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Ok koniec promocji, ale jak wiekszosc z nich po prostu zniknie bez mozliwosci ogladania ich w jakims dodatkowym pakiecie to dziwna to jest polityka. Chyba ze licza ze ktos kto sie prZyZwyczail np do eurosportow po ich wylaczeniu przejda do ich nc+ na karte czy abo. Choc ja gdyby nie to ze jestem fanem zuzla i w smart hd mam najtanszy dostep do nsportu to w takim przypaadku zmienil bym operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie sytuacja wygląda tak:

Na mojej poprzedniej (starszej, niebieskiej) karcie Smart HD+ (jeszcze z logo "Telewizji na Kartę") "świecą" zarówno kanały z pakietu podstawowego na doładowanie, jak i nadal kanały "z plusikiem". :) Na karcie tej nie mam aktywnego dodatkowego pakietu "Multi+".

Żeby było ciekawiej to... ważność doładowania na tej karcie upłynęła 30 grudnia 2015 roku. Nie doładowywałem jej już ponownie, ponieważ niedługo przed tym zakupiłem nową kartę Smart HD+ (czarną, z logo nc+) jako "starter" 2-miesięczny, którą zaktywowałem jakoś w połowie grudnia ub.r. i w związku z tym ważność jej "fabrycznego" doładowania (pełny pakiet, wraz z Multi+) opiewa obecnie na 14 lutego 2016 roku. Na tej starszej, niebieskiej mojej karcie powinny "zgasnąć" już wszystkie kanały będące w pakiecie na doładowanie (a więc płatnym), jednak do tej pory tak się nie stało. Karta ta załapała już nawet uprawnienia odbioru na styczeń br., a mimo to wszystkie kanały nadal "świecą". :roll: Jak już wspomniałem, te "z plusikiem" również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta konwertowana z TnK SD z doładowaniem Multi+ (stan o godz. 06:50)

 

1. TVP Sport HD

2.  Romance TV HD

 

Info: Ze sklepów internetowych nagle wymiotło resztkę modułów nc+ na kartę (nc+ mix) :(.

Niestety dekoder z odzysku z "upośledzoną" numeracją własnej listy kanałów dla oferty nc+ na kartę nie zachęca świadomych użytkowników SmartHD+ do zmiany oferty.

 

Od wczoraj nie działa forum nc+. Czyżby nawał ciepłych słów pod adresem operatora? ;)

Edytowane przez grzegorz_kozacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A raczej resztki po promocji "Dodatkowe kanały za zero cz.3"  :wink: . Do tej pory działają niemal wszystkie kanały z pakietu Multi+ (bez MiniMini+ HD oraz nSport+ HD - wersja SD tego ostatniego jest dostępna w podstawowym pakiecie na doładowanie), TVP Sport HD, TV Romance HD, AXN HD oraz Disney Channel HD. Przynajmniej jest tak u mnie, karta niebieska po TnK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej wygląda tak, że zaczęli wyłączać kanały. Rozdzwoniły się telefony, ktoś wyżej zdecydował, żeby jednak ponownie załączyć promocję przynajmniej na jakiś czy, by mogli zdecydować co dalej i tak zostało.

Technicy, jak to technicy zapomnieli, że sparowali część kanałów. Eurosporty i reszta pewnie uprawnienia na SHD+ posiadają, ale z załączonym parowaniem. Dlatego też przydałby się ktoś, kto ma SmartHD+ sprzedawaną z tym parowanym dekoderem, na nim powinny te kanały działać.

 

Cóż NC+ nie zawiodła oczekiwań. Nikt nic nie wie, część kanałów zniknęła, część działa. Jak to NC+:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktowanie klientów w Smart HD+ od dawna wołało o pomstę. Nie potrafią (albo nie chcą) uporać się nawet z takim drobiazgiem jak własna strona internetowa. Na stronie internetowej jest mnóstwo nieaktualnych informacji, lista kanałów na stronie nie jest do końca zgodna z rzeczywistością (brak TVP ABC, Muzo TV, Stopklatki, które są dostępne dla użytkowników), aktualizację strony robią najwyżej raz w roku. Często występują problemy z aktywacją karty przez stronę internetową i można czekać tygodniami, aż ktoś ten problem zauważy i naprawi. Na infolinię czasami też jest bardzo trudno się dodzwonić. To wszystko już może zniechęcać i pozostawiać negatywne wrażenie...

 

A teraz jeszcze to zamieszanie z kanałami promocyjnymi... Najgorsze i najbardziej niesmaczne w tym wszystkim jest to, że nic tak naprawdę nie wiadomo, co będzie dalej. Nie wiadomo, dlaczego TVP Sport HD i Romance TV zgasły, a po chwili znowu wróciły, czy to jest jakiś błąd techniczny, czy zdecydowano zostawić te kanały w ofercie na stałe. Nie wiadomo, co dalej z kanałami z plusikiem, i dlaczego do tej pory święcą w pakiecie podstawowym. Do tej pory nie ma żadnego oficjalnego komunikatu od NC+!!! Chyba sami nie wiedzą, co z tym teraz robić. Z takim podejściem do klientów niestety nie wróżę ofercie Smart HD+ świetlanej przyszłości, a szkoda, bo oferta zapowiała się fajnie i miała wielką zaletę w postaci nieparowanej karty, która działa niemal w każdym tunerze z wolnego rynku. Widać, że te oferty prepaid są dla NC+ złem koniecznym, w ogóle nie dbają o te oferty. Coraz bardziej się obawiam, że niedługo po zniknięciu TNK SD wezmą się również za  wygaszanie Smart HD+, choć bardzo chciałabym się mylić.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie sytuacja wygląda tak:

Na mojej poprzedniej (starszej, niebieskiej) karcie Smart HD+ (jeszcze z logo "Telewizji na Kartę") "świecą" zarówno kanały z pakietu podstawowego na doładowanie, jak i nadal kanały "z plusikiem". :) Na karcie tej nie mam aktywnego dodatkowego pakietu "Multi+".

Żeby było ciekawiej to... ważność doładowania na tej karcie upłynęła 30 grudnia 2015 roku. Nie doładowywałem jej już ponownie, ponieważ niedługo przed tym zakupiłem nową kartę Smart HD+ (czarną, z logo nc+) jako "starter" 2-miesięczny, którą zaktywowałem jakoś w połowie grudnia ub.r. i w związku z tym ważność jej "fabrycznego" doładowania (pełny pakiet, wraz z Multi+) opiewa obecnie na 14 lutego 2016 roku. Na tej starszej, niebieskiej mojej karcie powinny "zgasnąć" już wszystkie kanały będące w pakiecie na doładowanie (a więc płatnym), jednak do tej pory tak się nie stało. Karta ta załapała już nawet uprawnienia odbioru na styczeń br., a mimo to wszystkie kanały nadal "świecą". :roll: Jak już wspomniałem, te "z plusikiem" również. :)

 

 

@Barti: myślę że poświeci tak do 10-go.

 

Jak będzie unikał oglądania kanałów z tp NC+ i TVN, to przy złapanych uprawnieniach styczniowych poświeci nawet do 16 lutego :) Zmiana kluczy, o ile dobrze pamiętam następuje w pierwszy wtorek po 10. dniu miesiąca.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ właśnie osiągnęło wyżyny głupoty i lekceważenia klientów pre-paid, których chyba tak mało nie ma, ale widać, że nadmiar szczęścia jednak szkodzi.

 

Nie jest istotne to, że zakończyła się promocja na dodatkowe kanały, która miała jasno określone ramy czasowe, ale istotne jest to, że nikt się nie pofatygował i nie ogłosił zakończenia promocji na stronach internetowych operatora zwłaszcza, że nowi użytkownicy SmartHD+ mogli nie być do końca świadomi, że to co oglądają po aktywacji karty nie będzie wieczne. Niestety ze stron operatora dowiedzieć się tego nie można, ze względu totalny chaos w ofertach i braku jakichkolwiek aktualizacji.

Wystarczyło napisać:

 

"Niestety, ale czas promocji dobiega końca i powracamy do dotychczasowej oferty SmartHD+, którą tworzą następujące kanały...

Ze względu na to, że (dla nas!) technicznie jest to niesłychanie trudny i żmudny proces prosimy o wyrozumiałość"

Możecie sobie skopiować :)

 

Innym pytaniem pozostaje czemu ta promocja służyła skoro promocyjne kanały po promocji nie są dostępne na użytkownika SmartHD+ choćby za dopłatą jak to ma miejsce w ofertach abonamentowych.

Czy oferty promocyjne dla pre-paid tworzy inny dział marketingu czy osadzeni w zakładzie dla obłąkanych. Niestety mam wrażenie, że ci drudzy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Innym pytaniem pozostaje czemu ta promocja służyła skoro promocyjne kanały po promocji nie są dostępne na użytkownika SmartHD+ choćby za dopłatą jak to ma miejsce w ofertach abonamentowych. [...]

Jak to nie? Włączasz pakiet Multi+, dopłacasz 15zł i już je masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ właśnie osiągnęło wyżyny głupoty i lekceważenia klientów pre-paid, których chyba tak mało nie ma, ale widać, że nadmiar szczęścia jednak szkodzi.

 

Nie jest istotne to, że zakończyła się promocja na dodatkowe kanały, która miała jasno określone ramy czasowe, ale istotne jest to, że nikt się nie pofatygował i nie ogłosił zakończenia promocji na stronach internetowych operatora zwłaszcza, że nowi użytkownicy SmartHD+ mogli nie być do końca świadomi, że to co oglądają po aktywacji karty nie będzie wieczne. Niestety ze stron operatora dowiedzieć się tego nie można, ze względu totalny chaos w ofertach i braku jakichkolwiek aktualizacji.

Wystarczyło napisać:

 

"Niestety, ale czas promocji dobiega końca i powracamy do dotychczasowej oferty SmartHD+, którą tworzą następujące kanały...

Ze względu na to, że (dla nas!) technicznie jest to niesłychanie trudny i żmudny proces prosimy o wyrozumiałość"

Możecie sobie skopiować :)

 

Innym pytaniem pozostaje czemu ta promocja służyła skoro promocyjne kanały po promocji nie są dostępne na użytkownika SmartHD+ choćby za dopłatą jak to ma miejsce w ofertach abonamentowych.

Czy oferty promocyjne dla pre-paid tworzy inny dział marketingu czy osadzeni w zakładzie dla obłąkanych. Niestety mam wrażenie, że ci drudzy.

 

Niestety, ale brak komunikacji z klientami to największy mankament współczesnych firm!

Od operatorów pay TV przez banki a na urzednikach kończąc! Nie potrafią mówić ludzkim językiem - albo PRowski bełkot albo milczenie... 

Nic więcej nie potrafią. Ogromny wstyd - to gorsze niż brak jakichś umiejętności branżowych typu obsługa programow czy j.programowania - tego można wyuczyć. Ale komunikacji tak łatwo się nie da, bo najczęściej taka mentalność

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktowanie klientów w Smart HD+ od dawna wołało o pomstę. Nie potrafią (albo nie chcą) uporać się nawet z takim drobiazgiem jak własna strona internetowa. Na stronie internetowej jest mnóstwo nieaktualnych informacji, lista kanałów na stronie nie jest do końca zgodna z rzeczywistością (brak TVP ABC, Muzo TV, Stopklatki, które są dostępne dla użytkowników), aktualizację strony robią najwyżej raz w roku.

 

Nie lepiej jest z Przewodnikiem Użytkownika dołączanym do zestawów startowych Smart HD+ (sama tylko karta, bez dekodera).

Niedawno kupiłem nową kartę Smart HD+ (czarna, z logo nc+) i dołączony do niej Przewodnik Użytkownika jest z... 2013 roku! Na liście kanałów wciąż widnieją nieistniejące już kanały (np. Religia.tv), a także brak jest nowych kanałów, które w międzyczasie się pojawiły. Część kanałów FTA, które w późniejszym czasie zostały zakodowane (np. TV Puls) w Przewodniku Użytkownika Smart HD+ nadal oznaczone są jako kanały FTA (czyli niekodowane).

Normalnie wstyd! Widać, że nc+ vel. Cyfrowy Dom całkowicie po macoszemu traktuje tę ofertę i też mam pewne obawy, czy za jakiś niedługi czas również i Smart HD+ nie przejdzie do historii. :? Byłaby to z pewnością spora strata! :/

 

Co do zakończenia dotychczasowej promocji w Smart HD+ to u mnie, na mojej poprzedniej karcie Smart HD+ sytuacja nadal wygląda tak samo, jak już opisałem to wcześniej. Nadal "świeci" na niej wszystko (włącznie z kanałami "z plusikiem", których nie mam dokupionych) i to mimo tego, że ważność doładowania płatnego pakietu podstawowego na tej karcie wygasła już 30 grudnia 2015 roku i również mimo tego, że karta załapała już uprawnienia odbioru na styczeń 2016 roku.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...