Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ciągnę Multipakiet od dawna za 39 zł ( umowa przeszła na czas nieokreślony)chcę dokupic Eleveny więc moje pytanie gdy zamówię  w/w kanały bedę musiał płacić Multipakiet w wyższej cenie?

 

Nie

Nie wprowdzaj w błąd i nie rób komuś nadziei swoimi  postami ,przy mnie dziś w punkcie dzwoniła sprzedawczyni do centum i po rozmowie okazało się że umowę muszę zacząc od nowa co najmniej za 69 zł .Dziękuję postoję i poczekam może będzie w Polsacie lub Vectrze .

Edytowane przez gringo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pobierają żadnej opłaty.

 

Dodatkowo cesję można przeprowadzić korespondencyjnie, jeżeli nie masz brata pod ręką. Jak wejdziesz w ICA na konto brata (moje.ncplus.pl) to masz zakładkę DOKUMENTY DO POBRANIA. Jest tam opcja FORMULARZ CESJI. Klikasz na napis "edycja online". Dane brata z umowy będą już wypełnione, wypełniasz swoje online, drukujesz wypełnionego PDFa, podpisujesz i wysyłasz do nc+. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym APS nie dokonasz cesji - tylko w Centrach nc+. Wszystko załatwisz od ręki - potwierdzenie dostajesz listem do domu. Istotne, aby  osoba na którą dokonywana jest cesja miała "czyste konto" w nc+ wystarczy zaległość 20 gr w opłatach za cyfrę+ i cesja zostanie odrzucona. 

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Powiedzcie mi czy do 48 h od podpisania umowy w APS mozna umowe anulować w systemie ?

Nie 48 godzin a 2 dni (czyli od umowy podpisanej w poniedziałek można odstąpić najpóźniej w środę) - ale co istotne, to odstąpienie Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH - brak sygnału, brak możliwości instalacji anteny, niesprawny sprzęt - w przypadku umów podpisanych w siedzibie przedsiębiorstwa NIE MA MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY w związku z rozmyśleniem się, zmianą zdania itd. - świadczenie usług audiowizualnych rozpoczyna się w momencie podpisania umowy - więc nie ma możliwości odstąpienia od umowy,w której rozpoczęto konsumowanie usługi - takie prawo przysługuje jedynie w przypadku umów zawartych na odległość i jest 14 a nie 10 dni.

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, odstąpienie od umowy jest tylko przy umowach na odległość, obecnie jest to już nawet 14 dni. Odstąpienie od umowy zawartej w lokalu to tylko dobra wola sprzedającego i nie znam firmy, która pozwala odstąpić od umowy ot tak :) Jak już, to są jakieś oferty typu wypróbuj nasz Internet przez 7 dni, ewentualnie jak tutaj 2 dni na rozwiązanie umowy w przypadku braku możliwości technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 8 listopada kończy mi się umowa...zamierzam ją przedłużyć ale w punkcie obsługi powiedzieli mi, że mogą mi ofertę przedstawić dopiero po 1 listopadzie bo w tym miesiącu dokupywałem kanały Eleven i już nic ponadto dlatego nie mogą zaoferować. Pytanie mam więc w ogóle do kiedy mam czas by przedłużyć umowę, i jeżeli nie zrobię tego do 8 listopada rozumiem, że zostanie automatycznie przedłużona ? i na jakich warunkach ? i jeśli przedłuże np 3 listopada to płacę po nowych warunkach ? bo pewnie rachunek w ica będzie już na nowy miesiąc wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko oglądam TV, więc zauważyłem dzisiaj, że pojawiły się C+ Seriale i C+Discovery :roll:

Mam pakiet Extra+ z Canal+, ale nie mam do tych kanałów dostępu.

Z oferty na stronie wynika, że powinienem mieć je w pakiecie?

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek, to nie jest zapowiedź nowości w nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...