Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeoczyłem sprawę i dziś odkryłem, że okres promocyjny mojej umowy mija 31.12.2015. Jakie mam opcje, żeby wyjść z tej sytuacji jak najkorzystniej?

 

Planuję jutro podjechać do punktu z wypowiedzeniem. Będzie to skutkowało (poprawcie mnie, jeśli jestem w błędzie) 30 dniowym okresem wypowiedzenia, za który zapłacę po "normalnych" nie promocyjnych cenach. W tym czasie zaś będę mógł coś ewentualnie jeszcze ponegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcję obsługi dekodera trzeba zdawać z dekoderem po zakończeniu umowy?

Nie trzeba zwracać instrukcji pudełka tylko sprzęt z pełnym osprzętem. Karta pilot zasilacz dekoder

 

 

Pozdrawiam Paula

Wypowiedzona umowa z nc+. Kartę nie chcę im oddac. Ile kary się obecnie placi za kartę? Dzięki!

Karta kosztuje 60 zł jeśli jesteś abonentem nc+, jeśli jeszcze canal+ to 100 zł, ale pamiętaj musisz zgłosić że nie posiadasz karty bo nalicza karę za nieterminowy zwrot sprzętu. nc+ 14 dni na zwrot canal+ 30 dni po rozwiązanej umowie

 

 

Pozdrawaim Paula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wchodze na swoje  ICA  30.12.2015 i widze że jestem na minusie  konkretnie  -0.01   a wchodząc ponownie  5.01.2016 teraz widze że do stałej ceny dodali mi  ten 1  grosz . O co chodzi?

Zawsze place +-  dzień przed lub po otrzymaniu maila z rachunkiem. A na rachunku podane że trzeba przelać chyba do 18 każdego dnia miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za akcja z rozsyłaniem listów z przypomnieniem , że w najbliższym czasie kończy mi się umowa. Chcą mnie przygotować na podwyżkę i zmniejszenie liczby kanałów? :wink:  Pierwszy raz dostałem od nich jakiś list. Nawet wspomnianej umowy mi nie przysłali. Z drugiej strony dobrze, że się przypomnieli, to zaniosę w najbliższym czasie profilaktyczne wypowiedzenie. Umowa kończy mi się 30.04.2016 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to niby było?U mnie już w większość Grudnia to tylko + miesiąca.a w innych wątkach abonenci pisali że mają podobnie.Tak jak pisałem jedna opcja jest już z miesiąc jak nie więcej.

Nieważne kiedy to było. Pytanie zasadnicze, co jest powodem, że nie ma teraz opcji rozszerzenia oferty? Czy coś NC+ planuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dzisiaj umowę, w mailu z ofertą do zatwierdzenia widnieje jako wybrana opcja dodatkowa Filmbox (miała być do 2 mies. za darmo, konsultanta o tym wspominała), jednak na tą chwilę mam brak uprawnień, mimo że wszystkie inne dodatkowe kanały już działają. W ICA nie ma zaznaczonego ze mam opcje Filmbox. Czyżby jakiś błąd u nich i trzeba się z nimi kontaktować, czy może mają jakieś opóźnienia i trzeba czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość bogaty pakiet w łamańcu .

Obecnie płacę 79,90 . Na zestawieniu poszczególnych pozycji widnieje że , 8 C+ kosztuje 40 zł .

 

Czy możliwa jest taka modyfikacja w trakcie umowy , by zrezygnować z 8C+ i za taką samą kwotę dobrać sobie coś innego według cennika np. Cinemax za 15 zł, Filmbox za 15 zł i coś za 10 zł ?

 

Do końca umowy mam jeszcze pół roku . 

Mam też HBO za 0zł na całą umowę i też mogę oddać do kompletu z C+ , bo mi się przestało podobać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...